Dovolenka so psíkom

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Uto 24.05.2022 10:00

Pre mna bola najvacsia atrakcia hojdacka uprostred lesa pri zurciacom potoku :heh: vymyslali sme s bratrancami a sesternicami rozne hry a nic nam nechybalo :heh: druha vec, ze v tych rokoch ziadne atrakcie asi neboli :ha: ale aj tak by sme tam nechodili, my sme ani do miest a na hrady nechodili. (To mi ostalo :joint:)

Aris, ja som teraz v slovenskom krase. :heh: vcera plesivecka planina, 30 km :prd: ale ani jeden jediny clovek :jop:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Lucy » Uto 24.05.2022 10:57

Kras je paradny, minuly rok sme boli - zaroven aj jedini ludia v kempe :lol: len tam bolo, ze extremne vela kliestov, ale ako dovolenka kde nie su masy ludi super!
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 829
Bydlisko: BA/BB

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod wer » Uto 24.05.2022 11:03

Klieste potvrdzujem :ach: vcera som zo psa zhodila pocas tury minimalne 20 (neprehanam), zo seba z gati som skladala aspon 10.... len dufam, ze nie su nakazene ako u nas na juhu pri dunaji...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 11:07

Tak mimo sezony sa da na 90% uzemia slovenska. Okrem tatier :heh: My sme boli tiez v krase mimo sezony a nestretli sme tam zivej duse pocas celeho tyzdna. Margita, ozaj a vy sa kedy chystate? To zavazi pri vybere lokality.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Margita » Uto 24.05.2022 11:10

V auguste :lol: Marek ma 2tyz dovolenku, no zvažujeme aj tie jednodnove výlety a nejaké to stráženie pre malú, že vybehneme len my dvaja niekam,
Fakt s takým malým bejby to si my neoddychneme a jej to bude jedno :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 11:17

Tak to sa na to vykaslite radsej. Vela penazi a poriadne nic z toho :heh: My sme prvy rok vrazali peniaze do domu a dobre to vyslo vlastne, ze dovolenka nebola :heh:
Edit: A z prvej dovolenky sme sa vracali predcasne. Lebo decko mi tam v noci nespalo, ja som bola ako matoha. Neviem preco,ale noci boli zrazu na obesenie, hoc on inak spaval dobre. A vydrzala som zo 7 len 5 dni. To mal rok :heh: A este som sa modlila, ze ked sa vratim domov, aby sa to dalo naspat do poriadku. Nastastie sa dalo. :ha:
Naposledy upravil pigie dňa Uto 24.05.2022 11:22, celkovo upravené 2
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Margita » Uto 24.05.2022 11:20

To bude najlepšie, do tých 3 rokov nič moc nevymýšľať a potom ísť dakam do chorvátska
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elfinka » Uto 24.05.2022 11:32

Podľa dieťaťa. My sme boli na táboroch v 10 a 11m, na víkend v hoteli (firemná akcia) v 12m a na dovolenke v tatrach v 13m. Dieťa si to všade užilo. Ale mne teda už vtedy spala v postieľke celú noc sama, takže sme jej len tú postieľku zobrali a spala v známom vlastne.
A napríklad na túry v pohode v nositku, polku času prespala, druhú polku kukala okolo vysmiata jak lečo.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 11:43

Zle som sa vyjadrila. Dieta si to uzilo. Ja nie :heh:
Ono tie peniaze zamrzia, kedze nevies.. Proste ja by som uz neriskla rovno 7 dni urcite.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod elfinka » Uto 24.05.2022 12:10

Tak ja som si tiež práve užila :heh: ale fakt záleží a na prvú akciu som sa celkom bála čo bude. To dáva fakt zmysel skúsiť najprv len víkend napr, ako vôbec bude zvládať nové prostredie.
Napríklad mne v tých 10m spala lepšie ako kamoške 3 ročná ktorá na tú akciu chodí od narodenia. Takže ani to Chorvátsko v 3 nemusí byť úplne easy :ha:
Offtopic: Druhý bude určite totálne decko z pekiel keď sa tak čítam :aaa:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 12:13

No ved a ja som si bola ista. Lebo u babiek spaval uplne normalne. A aj na kazdej dalsej dovolenke to bolo OK. Ale na tej prvej... To som fakt nedavala :haha: Ale teda sli sme do chorvatska, na 4 dni, len cca o 3 mesiace neskor po prvej dovolenke - uz poucena neist na 7 :haha: A uz to bolo v pohode :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Uto 24.05.2022 18:19

Jurajova mama prenajima a mala take ludove ceny, pre normalnych ludi, normalny standard.. A ludia zacali byt rozmaznani, za 15 € na noc recenzie ze, vsetko v pohode, ale necakala nas tam voda, caj, kava... Akoze za 15 € co chcu?
takze Jurajova mama zaviedla vodu, caj kavu, ale aj zdvihla ceny.
Naposledy upravil Silvuch dňa Uto 24.05.2022 18:56, celkovo upravené 1
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Nisus » Uto 24.05.2022 18:48

Ja čo si inak všímam tak hrozne veľa objektov prešlo zo štýlu "cena na osobu za noc" na štýl "cena za objekt na noc".
A teda neviem, či sem písať naše skúsenosti s cestovaním a malým (vtedy 10-12 mesačným bábom :aaa: ). Akože užili sme si to, precestovali sme 4 krajiny ale to bol teda riadny stres. Ale keby sa mám znova rozhodnúť či ísť či nie, tak idem. Dieťa sa prispôsobí a myslím, že sa tým neustálym presúvaním aj zocelila :lol:
Ži a nechaj žiť...
Nisus
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1857

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod Silvuch » Uto 24.05.2022 18:57

ano ano presne, aj Jurajova mama tak vlastne presla a vela ludi ma aj viac ako 2 dni, viac ako 3 dni, lebo na jednu noc je strasne narocne udrzovat.. Furt upratujes a dost casto ti jednodnovi ani nepridu...
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Dovolenka so psíkom

Poslaťod pigie » Uto 24.05.2022 19:03

Tak radsej objekt za noc ako ked niektori napisu cena za osobu a potom sa vykrucaju, ze sice maju napisane minimum 2 osoby, ale vtedy je minimalna suma ako za osob pat :pac: Tot nedavno som take riesila :ach: sak potom nech napisu min 5 osob, mne je jasne, ze nemusime prist piati , ale zaplatit za piatich treba :ach:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné