Spomíname

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Spomíname

Poslaťod Lucy » Str 12.01.2022 14:11

Ja som sa bála zaspať tesne po tom ako Wendy zomrela

keď mi umrel prvý pes, tak som s ním mala pekný sen, taký rozlúčkový ..dokonca aj keď umrela babka, tak som vyslovene mala sen na hranici spirituálneho zážitku, kedy bolo jasné, že zomrela ale vravela ako to bude všetko fajn a nech sa nebojím a potom ešte na meniny normálne v sne som čítala list od nej k meninám, taký fakt aktuálny, že tiež bolo jasné, že už nežije.
tak som aj tajne dúfala, že Wendy sa mi tiež takto zjaví v sne na rozlúčku :ua: ale teda zároveň som sa bála aby to nebol nejaký nepekný sen...čo zvyknem mávať keď som v strese

ale naozaj je rozdiel keď umre zviera tak, že má človek čas sa na to pripraviť, ja som vedela, že Wendy už lepšie nebude, odrevala som si to ešte pred mesiacom/dvoma a potom som sa už len snažila aby mala čo najkrajší záver
prvý pes mal síce epilepsiu, ale to bolo, že po jednom záchvate sa mu očividne dačo poškodilo náhle v mozgu a už sa nedal dokopy a museli sme ho dať uspať, hoci v ten deň ešte normálne fungoval..že tam okrem tých občasných záchvatov neboli žiadne problémy, to mám pocit som brala oveľa ťažšie..ale zas bola som aj o dosť mladšia.
Lucy
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 807
Bydlisko: BA/BB

Lovector - vektorove obrazy

Re: Spomíname

Poslaťod AndreaT » Str 12.01.2022 20:54

Veľmi ťažká téma :plac: Ja na Montyho myslím každý deň. Stále rozmýšľam nad všetkým čo sa stalo :plac: Je to veľmi ťažké a stále mám veľmi ťažké stavy z toho :plac:
Ja som mala veľmi zvláštny sen, kde boli moji všetci traja bradáči. A musela som ich zobrať odniekiaľ naraz a som rozmýšľala ako to spravím, že ok Monty môže byť aj navoľno. A že čo keď mi Don - prvý streďák napadne Tara. Ale to bolo asi preto, že som v ten deň rozmýšľala nad tým, že akoby som ich chcela mať všetkých .

Práve kvôli tomu, že síce to nie je tak dávno, čo mi Montynko odišiel, ale zistila som, že už si veľa vecí nepamätám som nedávno prepadla vo veľký plač. Úplne som sa zosypala, v izbe na zem. Došiel Taro, pozeral na mňa, prišiel bližšie, začal mi lízať tvár a potom si na mňa položil hlavu a chytil ma tou veľkou labou, tak okolo ramena akoby ma chcel objať. Nechcem mu dávať pociťovať, ale musí zo mňa ten smútok cítiť :plac:
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava

Re: Spomíname

Poslaťod Domca » Štv 13.01.2022 13:43

Mne sa sem tam sníva, aj keď už nie až tak často, ako keď to bolo čerstvé...tie sny boli také veľmi zvláštne, lebo som ju zrazu mala pri sebe aj keď som vedela, že už nežije...a vždy to bolo buď to, že sme to preživali všetko znova a mi bolo až zle z toho si predstaviť, že toto sa má ešte opakovať, celý ten koniec...alebo že bola zas úplne ok, aj keď stále senior ale behala, jedla, atď. Teraz posledné asi 2-3 sny už som mala také, že je znova mladá a zdravá a sú také neviem...lepšie.
Najsilnejšie spomienky ani neviem aké mám lebo sa priznám, že sa snažím na ňu moc nemyslieť :plac: ako skoro každý deň mi ju niečo pripomenie alebo si na niečo spomeniem, aj fotky už viem pozerať, ale nejak aktívne na ňu myslieť nedokážem ešte lebo to potom cítim iba to, ako neskutočne mi chýba a že už ju nikdy neuvidím, ani nepohladkám ani nevezmem na ruky ani nič :plac: :plac:

Najhoršie bolo to rozhodovanie, kedy to ukončiť, či už fakt sa nedá bojovať a potom ja som mala ešte aj dátum dohodnutý na to, lebo som to chcela urobiť doma, na SR, nie sama tuná a nechať ju na veterine. To bolo fakt strašné, vedieť kedy sa to stane a len proste čakať na to a vedieť, že každá minúpta je už naša posledná :plac: :plac: no strašne mi hrdlo zovrelo ugh. Radšej by som brala veľmi náhly a rýchly koniec.

Drž sa Lucy je mi to ľúto :plac: a vlastne aj vy všetci ostatní.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1669
Bydlisko: Brno/RK

Re: Spomíname

Poslaťod MisheliQ » Štv 13.01.2022 13:58

Domca presne. Ako dobre, ked psik sam od seba zomrie. Uz nikdy nechcem rozhodovat o zivote a smrti svojho psa. Ale caka ma to asi este 2x
Caesar (18 r), Fergie (13r), Aron (8 r)
foto (c) Patrícia Halmiová
https://westie-litters.webnode.cz/
MisheliQ
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 7712
Bydlisko: Poprad

Re: Spomíname

Poslaťod pigie » Štv 13.01.2022 15:22

Drzte sa baby :ua: Tak nerada otvaram tuto temu :plac:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 9851
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Ostatné