Psi a deti

Sem píšte to čo neviete nikam zaradiť.
Pravidlá fóra
Pravidlá pre sekciu Ostatné :

1. Nezamieňajte si túto sekciu s voľnou diskusiou. Sekcia ostatné slúži ako poradňa pre vaše problémy. Nepridávajte sem príspevky typu ,,Aké psie mená sa vám páčia ??" to patrí do voľnej diskusie.

2. Zakladajte tu témy ktoré už neviete kam máte pridať tak ich dáte sem a ak sa hodia inam moderátori ich prenesú.

Re: Psi a deti

Poslaťod Hamannche » Pon 11.10.2021 19:43

Som rád, že vítam všetkých na tomto fóre! Ponáhľam sa s vami podeliť o svoj názor. Keď som pracovala so psom od psovoda, povedala mi, že potrebujem kúpiť špeciálne hračky pre dieťa a špeciálne hračky pre psa. Aby zviera cítilo oddelenie a nežiarlilo na nového nájomcu domu! Pre dieťa som si vybral hračku s LINK -zaujímavým obchodom, odporúčam vám pozrieť sa na ich katalóg produktov. A pes si práve kúpil ďalšiu sadu frisbees, miluje ich a stále ich drží pri gauči!
Hamannche
Okoloidúci

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod clupko » Uto 12.10.2021 7:38

moj pes tiez citi oddelenie, tak si zbehol do zverimexu pre nove plysaky. ale on ich nedrzi pri gauci, vzdy ich drzi len pri posteli.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod Elis » Uto 12.10.2021 7:45

vsak frisbicka na gauci udelaji vzdycky psovi nejvetsi radost :heh:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Hamannche » Štv 14.10.2021 11:27

Myslím si, že je to správna voľba - problémy detí sú veľmi dôležité. Dlho som sa hádal s jedným majiteľom elektronických skútrov-snažil sa mi dokázať, že detské skútre sú rovnako nebezpečné ako dospelí s batériou... Nemohol som ďalej pokračovať v tomto argumente. Myslím si, že ak pôjdete na webovú stránku LINK a pozriete sa na kvalitu týchto detských skútrov, okamžite pochopíte, že je to všetko pre deti a je to super!
Hamannche
Okoloidúci

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 12:48

viem že spam ale :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod wewerica » Štv 14.10.2021 12:55

Domca ty by si nechcela taký skúter? :heh: :haha:
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Domca » Štv 14.10.2021 13:33

no ak sú fakt rovnako nebezpečné ako dospelí s batériou, tak neviem... :haha: :haha:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa

Poslaťod clupko » Štv 14.10.2021 13:52

prosim, uz nepokracujte v tomto argumente :heh:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Ostatné