Starostlivosť o labky

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod bacill » Ned 04.07.2021 14:42

Pes, predná laba
Prílohy
IMG_20210704_154154.jpg
bacill
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod straka17 » Ned 04.07.2021 15:34

Zamysli sa. Aký zmysel má krémovať a zvláčňovať časť tela, ktorá má tvoriť tvrdú podošvu, mechanickú ochranu?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod bacill » Ned 04.07.2021 15:46

Asi taky, ze to vtedy menej praská a nohy sa im jaks-taks hoja..ja nenatieram zdravé laby
bacill
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod wer » Ned 04.07.2021 16:16

Ta druha foto - mne to pride zodrate.. nemoze to byt z horuceho asfaltu pripadne?
A teda - krivaju? Aj moj ma obcas popraskane (aj ked veru nie az tak)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod bacill » Ned 04.07.2021 16:23

Nie, pracujeme s nimi az vecer, ked uz je chladnejsie ..doteraz bol pes z druhej foto ok,zadne ma uplne v poriadku a tie predne zacali praskat postupne. Najprv praskol a mokval prst, kvoli tomu si zodral velke brusko a postupne praskali prsty a aj druha predna. Zlepsilo sa a teraz zas zhorsili. Vet poradila skusit nasadit lososak a betaglukan, su na tom par dni, tak mozno neskor pomoze, ale moc tomu neverim. A ano krivaju. Neviem si uz dat rady. Jemu stvrdli a najprv zacali praskat po bokoch .
Fene pravidelne pozeram laby, dlho bola ok a zrazu z vecera do rana uplne zadna noha otvorena. To je ta prvá foto.
bacill
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod wer » Ned 04.07.2021 16:26

Fuuha... asi by som skusila skonzultovat s inymi vetmi..? Mozno aj sem daky zavita, ja som sa s tym nikdy nestretla teda.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod Slausa » Ned 04.07.2021 16:39

Par tyzdnov dozadu sa podobne rozoberalo v nejakej skupine a dost sa tam sklonovali autoimunitne zalezitosti. Co je asi najmenej pozitivna vyhliadka, ale stale moznost :ua:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod bacill » Ned 04.07.2021 16:47

Vdaka.. v ktorej skupine? Je možnosť nejak to otestovať?
bacill
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Re: Starostlivosť o labky

Poslaťod bacill » Str 07.07.2021 9:06

Tak pre infi, autoimunita bola vylucena viacerymi vetmi ... Podozrenie pada na problém so zinkom - porucha absorbcie zinku. Po testoch budeme mudrejsi .
bacill
Okoloidúci
 
Príspevky: 21

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť