šteniatko pĺzne

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

šteniatko pĺzne

Poslaťod lucinapet » Pon 24.04.2017 12:36

Dobrý deň.
Mám 7 týždňové šteňa labradora. A hrozne plzne....steniatka by plznut nemali, aspoň tak si myslím. ...ale je tu jeden dôvod, ktorý by to mohol spôsobovať a chcem sa Vás vlastne opýtať ako dlho to môže trvať , kým sa to upraví. ...Keď som ho kupovala majiteľ mi nedal granulky ktorými šteňatá kŕmil. ..takže sme museli nasadiť hneď inú značku granul. ...Keď mi povedal že ich kŕmil granulami Z lidla, tak som myslela že má porazí. ...kúpila som iné , A po niekoľkých dňoch som sa dočítala že tiež nie sú dobré. ..tak som mu teraz kúpila zase iné, ale už ich opatrne po troškach primiešavam ku tým pôvodným. ...môže byť že psík plzol Z nekvalitných granul a je šanca že to proste prestane kým nebude dostatočne starý na prvé plznutie?....prechádzame na granulky ontario puppy large....
lucinapet
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: šteniatko pĺzne

Poslaťod wer » Pon 24.04.2017 15:50

ouc. to asi nebude od seriozneho chovatela.. :ua: netreba kupovat take psy! moze to mat dozivotne nasledky. :ua:
teraz by som ho vzala k vetovi na prehliadku urcite. aj ked je mozne, ze to bude zo zradla.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: šteniatko pĺzne

Poslaťod lucinapet » Pon 24.04.2017 16:23

Pri telefonickom informovaní O šteňa má absolútne nenapadlo pýtať sa, na akých granuliach bolo chované. ..až po 180 km, odovzdaní peňazí A už vlastne pri nastupovaní do auta má napadlo že nemám na začiatok granulky na ktoré je zvyknutý alebo aké žral. ...No čo som mu ho mala dať naspäť? ...ach....ja sa budem modliť aby sa to týmito granulkami napravilo a dostal výživu ktorá mu chýba. ..ku veterinarovi pôjdem V stredu tak sa s ním poradím
lucinapet
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: šteniatko pĺzne

Poslaťod wer » Pon 24.04.2017 16:37

Ono vobec nejde len o vyzivu... Co uz, neuvazeny krok, bojujte. Hadam sa vam vsetky problemy vyhnu...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica


Späť na Starostlivosť