Preventivne prehliadky

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod kives » Sob 16.02.2019 10:16

35€ za biochemiu a hematolku mi pride ok, 10-15 rokov dozadu som Dastinovi davala robit pravidelne, pes na kortikoidoch od pol roka, vtedy vyslo na cca 450-500sk. pravidelne eme chodili asi od 8 rokov.
ale 280 mi pride hardcore.
kives
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2890
Bydlisko: Košice

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod pigie » Sob 16.02.2019 10:54

Lindchen v smallvete 100€ :smile: Pridam neskor co v tom je.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod Lindchen » Sob 16.02.2019 10:56

pigie, si zlato. Budem čakať na ďalšie info. :yes:
Príp. vieš zistiť, či je to aj pre mačičku?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod pigie » Sob 16.02.2019 11:24

Z mailu:
Ponúkame preventívny program pre klientov od 01.01.2019 za cenu 100 euro.Preventívne vyšetrenie obsahuje: komplexné klinické vyšetrenie pacienta, odber krvi a vyšetrenie biochemického profil ( 17 parametrov + SDMA- parameter na sledovanie funkcie obličiek),hematologický profil ( kompletný krvný obraz),ultrasonografické vyšetrenie brucha( u mačiek vrátane sedácie pokiaľ je pacient nemanipulovatelný), RTG snímky hrudníka a brucha( u mačiek v sedácii),vyšetrenie moču a stolice priamo u nás na klinike. Konzultáciu celkového stavu a čo s daným pacientom v prípade že trpí nieakým ochorením máte zdarma.


Treba sa ale objednat vopred!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod Lindchen » Sob 16.02.2019 11:48

Super, ďakujem!
Objednám teraz Jerru, tá bola na preventívke pred dvomi rokmi tuším? Arisko bude mať krv+moč pred čistením zubov, tak to mu teraz asi stačí. To je asi celoročná ponuka, však?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod pigie » Sob 16.02.2019 12:01

Pevne verim, ze je :heh: (Aj ked mam pocit, ze cely ten program je mnou iniciovany, lebo na webe o nom nie je ani zmienka. Ale aj tak dobre, nie? :heh: )
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod naja » Sob 16.02.2019 17:53

V PP minuly rok v Tatryvete za Rtg, sono, komplet krv, zakladne klinicke vysetrenie a cistenie zubov som platila okolo 220 eur. V juni/juli pojdem opat, chcem dat fene lepsie vysetrit srdce a asi krv, a zrejme opat zuby, ma ich zas priserne :ua:. Plus kocura musit tiez poriesit u ortopeda :ach:
naja
Junior
 
Príspevky: 266
Bydlisko: Poprad, momentalne Tirol, Osterreich

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod Lindchen » Str 20.02.2019 14:17

Zatiaľ som nebola, Arisko ide na zuby, čistenie, trhanie a orezávanie ďasienok, takže kompletné vyšetrenie som nechala na starosti doktorovi, ktorý bude operovať, nech si porobí, čo potrebuje. Krv vyšla dobre, trošinku menej leukocytyov a erytrocytov, ale vraj ešte v poriadku, ale moč zle. Zas má tyčinky a zápal. Ani nič nevravel. Na 2 týždne ATB a zúbky sa odkladajú. Chudák malý, už sa naňho stál niečo lepí. Snáď vydrží a zuby ho moc nebolia. :plac:
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod hriva » Str 20.02.2019 15:57

Všetko je to drahe... vyšetrenie krvi len jeden parameter, SDMA, 40€ :ach: to dávam robiť pravidelne.
Minuly rok aom dávala robiť rtg plus sono, to ma vyšlo okolo 80€, velke vyšetrenie srdca 85€.
Taký všeobecný krvný obraz okolo 20€, keď chcem podrobnejšie cena stúpa
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod Slausa » Pia 01.03.2019 15:52

Tak, boli sme v utorok. Krv + vyšetrenie 42€. Popčúvala ho, povedala že na svoj vek má dobré srdce, že nepočuje žiadny šelest, to som rada, zuby má v dosť povážlivom stave, hore sa P2 kýve, povedala že zatiaľ uvidíme. Zatiaľ hryzie v pohode, kur. krídla aj štvrte spracuje. A uspavať ho sa dosť bojím...
Ale znova tá jeho nešťastná pečeň - vysoké alt. Napísala mu Lagosu (ak to niekto mal, pomohlo?) a o mesiac skontrolovať krv a sono pečene.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod martinkaaa4 » Sob 25.05.2019 20:50

lindchen boli ste cistit tie zuby? kolko ma Aris rokov?
Neexistuje zlý pes, zlý môže byť iba jeho majiteľ
martinkaaa4
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod Lindchen » Ned 26.05.2019 6:45

Áno, boli sme, mal vtedy čerstvo 12 rokov. Nedopadlo to úplne najlepšie, klesla mu prudko teplota na 28 st., bol prakticky v ohrození života, ale zvládlo sa to, zohriali sme a potom OK. Ďalšiu sedáciu budem veľmi zvažovať, v prípade bolesti zubov asi budem musieť, ale inak skúšam čistiť.

EDIT: No a preventívka predtým všetko úplne v poriadku.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod halo » Pon 22.07.2019 20:05

Lindchen píše:EDIT: No a preventívka predtým všetko úplne v poriadku.


Ahoj, takze ste boli na preventivke v SmallVet-e? Ako to tam prebiehalo? Spokojnost? Ja chodim s mojimi psiskami dlhodobo do sibry ale tie ceny ma zacinaju naozaj trochu hnevat tak sa odhodlavame ist inam - len teda neviem kam....
halo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod pigie » Uto 23.07.2019 8:34

halo - ak chces preventivku, chod k nim. Ja ti ich mozem odporucit. Vyuzivam ich sluzby uz cez 10 rokov a su to velmi sikovni veti vo smallvete.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Preventivne prehliadky

Poslaťod halo » Uto 23.07.2019 10:18

Hovorime obaja o tom istom smallvete?
https://www.smallvet.sk/o-nas

Ja ich registrujem myslim len tak rok/dva dozadu.
halo
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 62

PredchádzajúciĎalší

Späť na Starostlivosť