Psie salóny

Sem píšte ohladne starostlivosťi o psa (srsť,chrup,...).

Re: Psie salóny

Poslaťod Margita » Sob 12.05.2018 18:44

teraz sa z toho robia strasne kovbojky
pred cca 15 timi rokmi sme chodili trimovat k andrei skrzekovej a nechali sme tam psa na 4 hodiny a sli sme prec ani nam nenapadlo tam zostavat
ak maju zle odporucania tak chod inam,ja by som z toho nerobila ziadnu dramu nechat niekde psa ( pochopitelne u niekoho normalneho)
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5654
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Psie salóny

Poslaťod pigie » Ned 13.05.2018 7:16

Offtopic: Margita, lenze to si ty. Ja mam tiez problem nechat psa niekde niekomu... Aj ked s Fryom by to bolo lahsie, Huga by som v ziadnom pripade nikomu nenechala. Takze vcelku chapem a nechapem majitelov salonov, ktorym majitel zavadzia. Jasne, je lahsie zhukat psa bez majitela, nech stoji :ha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Psie salóny

Poslaťod strihacovpsov » Pon 05.02.2024 5:48

Psie salóny ponúkajú útočisko pre psie rozmaznávanie a starostlivosť a poskytujú profesionálne služby starostlivosti, aby chlpatí spoločníci vyzerali a cítili sa čo najlepšie. Tieto salóny často presahujú tradičnú starostlivosť tým, že ponúkajú špecializované ošetrenia, kúpeľné zážitky a osobnú pozornosť. Okrem toho niektoré zariadenia môžu dokonca poskytovať vzdelávacie príležitosti prostredníctvom „kurzu starostlivosti o psov“, ktorý umožňuje majiteľom a nadšencom domácich zvierat získať základné zručnosti pri udržiavaní pohody svojich psov doma.
strihacovpsov
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Predchádzajúci

Späť na Starostlivosť