Rádiové oplotenie

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Rádiové oplotenie

Poslaťod ilovedog » Uto 20.04.2010 12:41

Ahojte. Takúto tému som tu ešte nenašla(ak sa mýlim ospravedlňujem sa). Veľmi by ma zaujímal váš názor alebo skúsenosti.
Naposledy upravil ilovedog dňa Uto 20.04.2010 14:03, celkovo upravené 1
ilovedog
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 69

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod johny5 » Uto 20.04.2010 22:41

Ano ja s tym mam skusenosti ale je to uz v jednej teme.Dobra vec.
johny5
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1542
Bydlisko: Martin / Vrutky

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod bebe1 » Uto 20.03.2012 10:23

Ahojte, nenašla som tu žiadnu inú tému, v ktorej by sa riešilo rádiové oplotenie (neviditeľný elektronický plot), bola tu len téma o elektrickom ohradníku a obojkoch. Tak sa chcem opýtať, či je tu niekto, kto s takýmto typom vymedzenia hraníc psovi má skúsenosť a akú.
Viem totiž o psovi, ktorý je zatvorený v koterci len preto, že nemajú oplotený pozemok a toto by mohlo byť rýchlejšie a lacnejšie riešenie, ako postavenie klasického plotu. Uvažujem konkrétne nad týmto typom http://elektronicke-obojky.sk/107,petsa ... -psov.html
Pomoc túlavým a týraným zvieratám www.majmesrdce.sk
bebe1
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 223
Bydlisko: Bratislava

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod korra » Uto 10.04.2012 8:14

Ahoj,

mam oplotenie ale od inej firmy viac na www.dogtrace.com a som maximalne spokojna. Mam ten typ 101 do 300m, nastavenie funkcia uplne do pohodky a funguje to na 60kg teliatko. Viac najdes na ich stranke, co do popisu, moznostiach, funkcii a montaze /odporucam vzhliadnut aj instruktazne video/.
korra
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: Senec

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod dany » Ned 15.04.2012 13:09

Ahojte... tu maju teraz 10% zlavy na radiove ploty. http://www.petpark.sk/elektronicky-obch ... -oplotenie.

S oplotenim nemam osobnu skusenost ale s treningovym zariadenim som uplne spokojny. Verim ze aj plot kazdemu pomoze.. :smile:
dany
Okoloidúci
 
Príspevky: 16

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod Max_36 » Str 17.06.2015 9:10

Ahoj :) Aj mňa by zaujímalo riešenie oplotenia elektrickým ohradníkom (drôt ťahaný v zemi), kvoli tomu aby nám náš pes neničil úrodu v záhradke a aby neušiel mimo dvor. Proste by sme mu chceli určiť hranice o ktoré si môže robiť čo len chce. Je ten impulz vysoký? Môže mu to nejako výrazne ublížiť?
Max_36
Okoloidúci
 
Príspevky: 11

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod 8_PaNdY_8 » Pia 24.07.2015 17:30

Max_36 určite mu to neublíži. Inak by sa to predsa nepredávalo v poslednej dobe vo veľkom :lol: MY máme doma takýmto spôsobom ohradený náš pozemok a záhradu čiže vie že za pozemok a na záhradu nesmie. Typ,ktorý používame je
iTrainer W227B , ktorý som si vybral podľa ceny hlavne. Tak ako píšu psíčkari aj na tejto stránke a doporučujú Elektro obojky, tak aj ja som objedna tam (nechal som si poradiť :D) Prišli mi totiž neskutočne drahé a myslím že peniaze možno použiť aj inak. Za náš ohradík musím povedať že zatiaľ nebol problém aj keď máme ho od apríla. Výhodou je že je možné ho použiť aj na viac psov.
8_PaNdY_8
Okoloidúci
 
Príspevky: 18

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod Katka52 » Str 30.03.2016 12:31

bebe1 píše:Ahojte, nenašla som tu žiadnu inú tému, v ktorej by sa riešilo rádiové oplotenie (neviditeľný elektronický plot), bola tu len téma o elektrickom ohradníku a obojkoch. Tak sa chcem opýtať, či je tu niekto, kto s takýmto typom vymedzenia hraníc psovi má skúsenosť a akú.
Viem totiž o psovi, ktorý je zatvorený v koterci len preto, že nemajú oplotený pozemok a toto by mohlo byť rýchlejšie a lacnejšie riešenie, ako postavenie klasického plotu. Uvažujem konkrétne nad týmto typom http://elektronicke-obojky.sk/107,petsa ... -psov.html

Co se týká ohradníku pro pejsky, rozhodně doporučuji.. Pro našeho pejska používáme, velmi rychle pochopil, o co tu vlastně jde. :)
Myslím si ale, že to chce radu odborníka. Ten Vám poradí, co je pro daného pejska vhodné, jaký typ. Určitě Vám i vysvětlí, jak používat. Dokonce jsem už slyšela i o možnosti, kdy Vám ohradník i nainstalují.
Tady jsem našla článek o tom, jak ohradník instalovat.
https://www.elektricke-obojky.sk/Tema/navody-a-rady-21/instalacia-elektronickeho-ohradniku-pre-psov
Tato firma dokonce nabízí možnost vrácení zboží do 30dní nebo výměnu za jiné zboží, kdyby nevyhovovalo, to které vyberete. Což je super.. :)
Katka52
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Rádiové oplotenie

Poslaťod Sunny » Pon 04.04.2016 11:23

Offtopic: A máme to tu zas :ach:
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava


Späť na Potreby pre psy