Náhubok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Náhubok

Poslaťod hriva » Uto 22.03.2022 14:12

Taký že by mi v tom pit vedel zivnut som Ešte nikdy nezohnala. Mne stačí že v tom naplno vyvali jazyk a chladí sa. No a s týmto typom zapínania zohnať ešte väčší problém. Včera sa zas mlátili ale s košíkmi :haha:
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Uto 22.03.2022 14:19

Ja len zo zvedavosti sa pýtam :ha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod hriva » Uto 22.03.2022 17:02

Akože hej všade to píšu ale na niektoré plemena a hlavy taký proste nezoženieš. Dneska som to testovala keď sa poriadne zadýchal a chladiť sa vie naplno takze za mna je to ok
Prílohy
532BE4F0-CA92-443E-A4B3-33F93DE218AC.jpeg
Those we love don't go away, they walk beside us every day.
Unseen, unheard, but always near; still loved, still missed and very dear.
hriva
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4816

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Uto 22.03.2022 18:38

Veď to, Maxovi sa mi tiež nepodarilo za celý život nájsť taký čo by mu úplne sadol, ale ten čo má je ok
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod Domca » Str 23.03.2022 8:20

Ani Donnie nemá tak hlboký, žeby si vedel zívnuť...ale miesta na dychčanie a otvorenie papule má dosť a aj mu dobre sedí. Som to prestala riešiť s hľadaním iného :lol: beztak ho nosí len raz za čas. Ak by som mu aj vzala hlbší, tak by bol zároveň aj širší a nesedelo by mu to, lebo on má dlhú a úzku hlavu. A tie všelijaké handmade látkové nemám rada, už som taký mala a absolútne nevyhovoval.
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Str 23.03.2022 8:35

ja som bola pred víkendom v superzoo po pásy do auta a mali doplnené koše (posledný krát čo som tam bola, tak totál vykradnuté), jeden sa mi pozdával, skúsila som Hoyi a asi by jej sedel fajn ale bolo to len narýchlo lebo som sa ponáhľala, tak budem musieť ísť zas...bola to kólia fena :lol:
tiež som rozmýšľala nad coursingovým, potom dobudúcna
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod Domca » Str 23.03.2022 9:09

bola to kólia fena :lol:


My máme na Afghána :ha: a Kika mala na malého bradáča :lol:
A aj nad tým coursingovým som uvažovala celkom dosť a asi by som do toho aj išla, ak by ho nosil častejšie... ale my to fakt máme tak že do MHD max, čo je tak pár krát do roka :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Str 23.03.2022 9:41

no ja s ňou ten coursing fakt chcem robiť tak preto, v sobotu ideme na ďalší tréning :hi:
ale rada by som jej niečo nechávala vonku na hube permanentne lebo žerie somariny :ach: :kak: našťastie len mačacie a od bylinožravcov, ale ona hockedy práve nejedlé veci :pac: ako už celkom pekne vypľúva na fuj ale nervy mám na ňu furt :ha:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod Domca » Str 23.03.2022 11:15

Tak držím laby :yes: ja som rozmýšľala nad tým coursingovým len do bežného života, lebo to je proste robené na dlhé a úzke lebene :heh: že ak by som iný nenašla, ale vyhovuje nám tento :yes:

No to žranie ani nehovor...ja som to skúšala. Len potom to bolo ešte horšie, lebo keď som mu ho dala dole, že hrať sa (s loptičkou, so psom atd) tak on využil každú sekundu na to, aby požral čo najviac vecí :pac: takže úplne ťa chápem :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Str 23.03.2022 11:25

tak ja hlavne k našim na dvor, lebo mačky :ach: a keď sa niekde len tak zastavíme a sa potuluje, vtedy zberá všetko, keď sa hrá so psami tak nežerie nič len ich :heh: no ja pôjdem vyskúšať ešte raz tamten do superzoo a snáď sadne zatiaľ, len na beh mi príde ťažký
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Str 23.03.2022 12:33

Ja som.videla prepracovane kosiky len pre NO :ha: tam su vyslovene take,co tam pes otvori uplne pohodlne papulu, ine take som nevidela - vzdy to potom niekde nesedelo.. ale sa cudujem, ze aj na pitov to nie je take prepracovane, vsak to je jedno z mala plemien, ktore kosiky pouzivaju. To je diera na trhu. :ha: (ak neratam tie kozene, ale to je nepouzitelne, max imidzovka na zimu..)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Náhubok

Poslaťod Mac Gie » Str 23.03.2022 12:43

Ja som videla babu na FB čo mala taký fajny na šarpejaale áno máš pravdu, je to zamerané len jedným smerom, škoda no
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Náhubok

Poslaťod Slausa » Str 23.03.2022 12:47

Ja som obehala komplet celu NR aby som navela zohnala taky co aspon trochu pasuje a upravila si ho. V Brne vleziem do barsktorého chováku a výber jak v celej Nitre nie. A ak aj, stáli 30-40e. Tu sa dajú zohnať v prepočte do 15 na psy od vymyslu sveta.
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Náhubok

Poslaťod straka17 » Str 23.03.2022 13:32

Ja furt odkladám kupovanie náhubku, neviem si predstaviť že mi pes bude skúšať 5-10 kým vyberieme niečo čo sadne :prd:
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Náhubok

Poslaťod wer » Str 23.03.2022 14:01

Obrázok

Som myslela taketo predlzenie dole - to som nevidela na inom nahubku teda, len na NO. Vsetky ostatne robia tvarom na zavretu papulu.. akoby len NO dychcali :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy