Preprava psa v aute

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Preprava psa v aute

Poslaťod streethawk » Pon 10.09.2007 10:20

Ahojte, chcel by som vas poprosit o pomoc pri najdeny tej spravnej prepravky(cenovo pristupnej a kvalitnej) do auta pre mojho psika, je to nemecky ovciak, potrebujem aby bola dostatocne velka aj ked bude psik velky, pristup musi byt z boku. vdaka
5-mesačná sučka NO (vlkosiva) - Extra
streethawk
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4
Bydlisko: Žilina

pes v aute

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.12.2007 20:02

v aute vozíte psa na zadných sedadlách alebo v kufri??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Iwka » Uto 18.12.2007 21:31

na zadnych, v prepravke, na kolenach, ako sa jej chce. alebo zalezie pod spolujazdcove sedadlo :) ale to by asi nebolo dobre keby badeno sedel na kolenach a zaliezol pod spolujazdcove sedadlo :lol:
Obrázok
Iwka
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1532
Bydlisko: Praha

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 18.12.2007 21:35

no na kolenách by asi nesedel :heh: a je to normálne povolené mať psa na zadných?? netreba mu ten pás taký pre psov??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod Bendy » Str 19.12.2007 0:22

Netreba. Pytali sme sa na to vetosa. Nasa samozrejme najradsej sedi na kolenach spolujazdca a ked soferujem ja, tak sedi vpredu na sedadle, a ked sme dvaja tak si zalezie pri dlhej ceste na zadne sedadla na deku a tam pod nu sa zasije a spi celu cestu.
Naučili sme sa lietať v povetrí ako vtáky, potápať pod vodou ako ryby. Zostáva len jediné. Naučiť sa žiť na Zemi ako ľudia.
G. B. Shaw
Bendy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Ulfheiðr » Str 19.12.2007 11:27

V zadu, alebo keď je plné auto ľudkov, tak ide do kufra.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod katka » Str 19.12.2007 13:25

náš Bak sedí jednoznačne vzadu, keďže jazdíme len dvaja..pokiaľ ale vezieme neterku, samozrejme, že najlepšie je to na jej kolenách..... a najlepší výhľad z okna je na jej strane :heh: :heh: :heh:
zvládne ale aj cestu v kufri
katka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 749
Bydlisko: Rajka

Poslaťod Lenka.Buddy » Str 19.12.2007 14:07

díky baby :smile: tak si ho najskôr naučím so mnou na zadných a keď bude len treba pojde do kufra..alebo bude sedávať pekne vpredu :heh: len aby nechcel čoskoro aj šoférovať :heh:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: pes v aute

Poslaťod mia1 » Pon 14.01.2008 23:09

Moji psy miluju vozenie sa v aute. Doviezli sme ich z Manchestru a myslela som ze po tych 36 hodinach stravenych v aute ho budu nenavidiet, ale to bol omyl. Maju ho snad este radsej. Sedavaju v kufry za bezpecnostnou mrezou. Nie som si ista ako to tu je, ale pred par rokmi nam na autoskole vraveli ze pes musi byt v aute bud za mrezou, alebo priviazany tak, aby sa nemohol dotknut sofera. Ale mozno to uz neplati... :nwm:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: pes v aute

Poslaťod Tatiana » Uto 15.01.2008 11:53

v prepravke ak vezieme viac psov, vzadu s detmi ak idu dvaja psi,ale ta prepravka je najbezpecnejsia hlavne na dlhsiu trasu
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: pes v aute

Poslaťod raky » Uto 15.01.2008 13:13

Že by som bol jediný, kto psa vozí pred predným sedadlom??? :jupi:
raky
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4149

Re: pes v aute

Poslaťod Tatiana » Uto 15.01.2008 13:17

urcite nie,ale nahoda moze byt,prudko zabrzdis a pes leti do skla,preto radsej v zadu aj ked ani to by sa nemalo ked nie je priputany,uz existuju aj pasy pre psov,asi naj je ta prepravka
Obrázokwww.tanyastaffs.wbl.sk
www.lacnesteniatka.sk
Tatiana
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2051
Bydlisko: partizanska 89,95617 solcany

Re: pes v aute

Poslaťod Silwuska » Uto 15.01.2008 13:32

Ako myslis pred prednym?? ja som pochopila ze je skruteny pod prednym sedadlom...tam je vzdy aj maco, ak sa nezmesti dozadu...inak na zadnom sedadle...v kufri by to asi neprezil... :heh:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: pes v aute

Poslaťod mia1 » Uto 15.01.2008 17:31

Silwuska píše:Ako myslis pred prednym?? ja som pochopila ze je skruteny pod prednym sedadlom...tam je vzdy aj maco, ak sa nezmesti dozadu...inak na zadnom sedadle...v kufri by to asi neprezil... :heh:


Nasi zas musia byt za mrezou v kufry (v kombiku), lebo inak chcu soferovat :fizel:
mia1
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 121
Bydlisko: Žiar nad Hronom

Re: pes v aute

Poslaťod lusy » Uto 15.01.2008 17:59

zo zaciatku sme vozili psa vpredu pod mojimi nohami (ak som nesoferovala :joint: ), ale vyrastol a nezmesti sa a jemu sa paci pozorovat okolie, takze lezat nelezal. neskor sa naucil cestovat v kufri, ale v poslednej dobe kasle na kufor a skace na zadne sedadla. podla mna je aj tak najbezpecnejsie vozit psa v prepravke ci priputaneho. ja len cakam kedy ma zastavia policajti a daju mi pokutu za psa.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Ďalší

Späť na Potreby pre psy