Vodítka

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Vodítka

Poslaťod Connie » Pia 24.05.2019 21:23

:heh: Asi to tak aj spravím, vyjde to lacnejšie.
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Vodítka

Poslaťod Sunny » Pon 27.05.2019 10:09

Hornbach alebo akékoľvek železiarstvo/klasické domáce potreby. Reťaz ti ustrihnú ako dlhú chceš a možeš rovno aj skúsiť či sa ti tá šróbovacia karabína zmestí cez očko na reťazi.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Vodítka

Poslaťod wer » Štv 29.10.2020 17:17

Co pouzivate na stopy? Dnes som skonstatovala, okrem teda povzdychu, ze som si mohla najst cistejsiu zalubu.., ze potrebujem ine voditko na stopy. Doteraz som sa nejak vyhybala tomu biothanu, ale asi sa priklonim k tomu po skusenostiach s kilami blata nalepenymi na pletenom voditku :pac: kto mate biothan - aka hrubka? Ploche, ci radsej gulate? Ja som za co najtensie a gulate - ma to uskalia? A teda kde objednat, kde maju pekny vyber farieb? :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vodítka

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 18:10

wer píše: Ja som za co najtensie a gulate - ma to uskalia?


ma :lol: :ha:
cvalajici pes po stope :joint: :haha:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vodítka

Poslaťod wer » Štv 29.10.2020 18:20

Ze sa zle drzi, reze, ci smyka..? Ale moj netaha. Teda. Po ceste na stopu brutalne, ale to by som uz aj mohla odstranovat.. :joint:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vodítka

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 18:25

klouze.
jako -ja asi nejsem standard vzorek - ale po prvni odmene meho slinty uz mam smulu a proste ho neudrzim. jako namydlene...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vodítka

Poslaťod wer » Štv 29.10.2020 18:35

Noo, inak sliny, to mi nenapadlo.. To je fakt, moj ma take hnusne, to by veru mohol byt problem...
A ty na com stopujes? Klasicke pletene? Ci pogumovane?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vodítka

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 19:47

kulatou 6mm snuru mam nejradsi.
koupila jsem i to umelohnotne, i to biothane jsem zkousela -placate zase, mam obyc voditko a pouzivam ho -ale porad se na stopach vracim ke snure -jsem konzerva :lol:

jako zkus to, treba ti bude vyhovovat. nekdo radi k tomu i rukavice, ale v tom zase ja neumim odmenovat-
A chapu, ze v tomhle pocasi je to peklo s obyc stopovackou
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vodítka

Poslaťod wer » Štv 29.10.2020 20:10

V zasade som s klasikou spoko, problem je to bahno len. Je to hnus, to ani nemam kedy prat, ked idem kazdy den stopovat. Vsade v aute mam blato, cele ruky spinave, este ked sa tak zmyka ta bahnova voda, nechutne..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vodítka

Poslaťod Elis » Štv 29.10.2020 21:34

asi trosku tusim, o cem pises :ha: :ha:

vsak proto jsem zase do te umelohmotne po case sla-neb bahnove zoufalstvi, ze :ach:
ale zoufalstvi ze psa, ktereho nemuzu usmernit v ten krok, kdyz to potrebuju- bylo jeste horsi :joint:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vodítka

Poslaťod pigie » Pia 30.10.2020 5:39

No dobre a co tak naimpregnovat to obycajne? Taky nano toto existuje, drzi to spinu neprilnavu a potom len osprchujes ak chces docista... Len treba proste cas od casu naniest znova, lebo sa zosuchava ta vrstva. Nieco taketo
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vodítka

Poslaťod wer » Pia 30.10.2020 7:38

Myslis,ze to pomoze aj na toto? :heh:
20201030_072529.jpg
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Vodítka

Poslaťod pigie » Pia 30.10.2020 7:40

No, 100% som si nie ista, ale ked to vycistis a naimpregnujes, tak mozno zistis :D Ja som tak chodila s Lyovou snurou prvy rok a vypadala podobne. Skoda, ze mna to vtedy nenapadlo, ja by som to vyskusala urcite :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Vodítka

Poslaťod Elis » Pia 30.10.2020 9:00

moc prace :lol:
v tehle casech bezne funguju tak, ze stopovacky domu nenosim....
macham je jen venku v kyblu a venku je nechavam povesene. jen druhy den vezmu a hodim zase do auta.

btw- a jo, je to nechutne. a proto nechapu, ze nekdo vydrzi roky nechat za sebou psa venku stopovacku :lol:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: Vodítka

Poslaťod terbie » Str 22.09.2021 7:26

Vedeli by ste odporučiť klasické vodítko pre veľkého psa (40 kg, silný pes)? Najlepšie robustné, guľaté, s obyčajnou slučkou na konci, nie prepínacie, na materiáli nezáleží, ale aby niečo vydržalo, napr. trhnutie (reaguje na niektoré psy a mačky, takže musím mať istotu, že vydrží; už pár obojkov, postrojov a vodítok takto roztrhol, aj keď vtedy bol mladší a mal rozbeh :D u veta dokonca roztrhol nylonový náhubok... ). Teraz máme takéto kožené, a to nám vyhovuje, ale bolo by fajn, keby bolo o niečo dlhšie a/alebo by sa dalo oprať. Ďakujem vopred!
terbie
Okoloidúci
 
Príspevky: 19

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy