Invalidný vozík

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Pon 06.02.2017 15:35

uz nepodstatne.. uz to nebude robit.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Barbor » Pon 06.02.2017 22:04

akože nebude? :nwm: nechapem nejak..ja by som jej kludne napísala...(aj v zlom) ako sorry...ale veď to je normálne na reklamáciu, za tie peniaze? :ach:
Barbor
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1144

Re: Invalidný vozík

Poslaťod lenli » Pia 10.02.2017 21:41

Inak kebyze niekto zhana vozik alebo inu pomocku pre postihnuteho psika tak aj tuto teta v Rakusku vyraba http://www.tierschuh.at Mozno linka niekomu v buducnosti pomoze, najme ak teta zod ktorej ma wer uz nebude.
lenli
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 591
Bydlisko: Bratislava

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Str 08.03.2017 19:20

tak konecne mame videjko, tak ho supnem aj sem. s vozikom zivot nekonci. :lol:
paxik beha za kamienkami:


Obrázok

museli sme prerobit postroj vpredu - tak, ako som vseobecne neznasala postroje s pasom cez hrud, tak sa mi neosvedcil ani na voziku. bolo to sice najjednoduchsie prichytenie k voziku, ale neefektivne. normalne ho to dralo (flaky na pleciach vidno aj na foto :ua: ) a vecne sa mu to zosmykovalo na nohy a branilo v pohybe. takze som vyuzila jeho faster a nejak sme to tam pripevnili. ma to muchy svoje, ale lepsie to asi nebude. :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod katkariinka » Str 08.03.2017 20:48

zlaty je :love:
Nazory vyjadrene v prispevkoch vychadzaju z mojich skusenosti s vlastnymi psami a zo studia literatury. Nemam zlozene ziadne skusky. Som uplny laik. Kazda rada je bez zaruky a pouzitie na vlastne riziko. Ak mate pochybnosti, vyhladajte odbornu pomoc.
katkariinka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3567
Bydlisko: Žilina

Re: Invalidný vozík

Poslaťod pigie » Str 08.03.2017 20:57

Nist mu nechyba! Co mate za problem? Sak vybehat sa zjavne mozte :heh: :jop:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Connie » Str 08.03.2017 21:24

Vyzerá spokojne! :jop: Tiež sa mi na vozikoch nepacia tie tenke pasy cez hrud. Videla si niekde aj original vozík s riadnym postrojom? :nwm:
Zacinam si trosku zisťovať info o vozikoch a mam otazocku. Ako funguju v tom voziku psy, ktoré nemaju ešte uplne paralyzovane nohy? tj.potrebuju vozik len kvôli stabilite. Videla som ich uz par bez vyviazanych noh, ale...nesuchaju si ich potom o zem? Alebo zase naopak, nechodia s nimi iba "naprázdno"?

Aaa, máte nejaké typy na vyrobcov? Som na fb v jednej zahranicnej DM skupine, kde som nasla par vyrobcov, ale vsetko to je UK/USA a bojím sa, ze by bol problem s prepravou a tak, vseobecne asi bude jednoduchsie najst nieco tu v SR/CR. :ha:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Str 08.03.2017 21:37

Lenli pred mojim prispevkom davala link na vozik s klasickym postrojom.
Co sa tyka vyviazania noh - ak vie klast nohy, samozrejme, nie je nutne vyvazovat. Ak ich taha po zemi, alebo zle koordinuje, tak aj pre neho lepsie ich mat hore. A ono s nezodratelnymi papuckami je megaproblem....

Co sa tyka vyroby, isto by som nesla do zahranicia dalekeho. Ale v SR uz nenajdes oficialneho vyrobcu, v CR su tusim dvaja, ci traja. Este to Rakusko by som zvazila max, co dala lenli. Naco chces objednavat z takej dialky? Nie je to este aj predrazene? Urcite by som sa skor pustila do vlastnej vyroby, ako riesit to z takej dialky...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Connie » Str 08.03.2017 21:59

Praveze nechcem z takej dialky, preto sa pytam na sr/cr vyrobcov. Mam aj prehnanu predstavu toho, co by mohlo Connie vyhovovat a chlap to chce skusit spravit, ale chcem mat pre istotu nachystane aj nejake kontakty, keby to neslo vyrobit doma. :yes:

Na papucky som este nejak extra nepozerala, akurat mi padol zrak na jedny od Ruffwearu, ale teda ta cena :oo:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Str 08.03.2017 22:41

Urcite to ide vyrobit doma. Je to vcelku easy konstrukcia. Podla mna najlepsie aj. My sme sami tiez dost prerabali na tom. Ked to je robene na dialku len podla mier, tazko to sadne presne. Treba doladovat. A to sme si s pani, co to vyrabala, nenormalne vela telefonovali a mailovali. :lol:

Kludne mozes dojst omrknut, ked to bude aktualne. Aj uz viem, na co sa zamerat, comu sa vyhnut

Minule nas dokonca zastavil taky chalan, ze ci si to moze odfotit, ze ma psa s dysplazkou a ze uz hladal cosi take na nete a ze teda vyrobi. :smile:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod janajka » Štv 09.03.2017 9:16

Aky zlatucky Paxicek
(ale ani sa mi nechce verit, ze to je Pax, nas kamarat psík)
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Štv 09.03.2017 9:29

Connie píše:Na papucky som este nejak extra nepozerala, akurat mi padol zrak na jedny od Ruffwearu, ale teda ta cena :oo:

az teraz som si pozrela ten link. ta cena :haha: my sme mali take cosi od trixie (?) - dralo ho to hore na nohe a aj tak sa to rozpadlo po 2 tyzdnoch. toto ti vydrzi tipujem max 2 mesiace. :joint: treba co najlacnejsie proste, ale pevne, pogumovane.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod janajka » Štv 09.03.2017 9:33

Ty kokšo ale ake outdoorove boty. :heh: Aj vibram. :heh:

ale ta cena :haha: šak to premna tolko stoja
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3529
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Connie » Štv 09.03.2017 9:37

Hento je cena za styri ks, odporucali ich ludia, ktori maju psov s DM, ale aj tak je to supa. :money:
'"Dogs never bite me - just humans" - Marylin Monroe
„Live fast, love hard, die young.“ - Janis Joplin
Connie
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1725
Bydlisko: Pezinok

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Elis » Štv 09.03.2017 9:42

Pax je proste spokojeny :love:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy