Trimovací stôl

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Trimovací stôl

Poslaťod adushiik4 » Ned 26.12.2010 19:47

Vedeli by ste mi niekto poradiť správny trimovací stôl?
Ide len o čiste domáce použitie no v ponuke ich je mnoho a neviem si vybrať ten správny.

Má niekto skúsenosti so stolom od firmy VIVOG ?

konkrétne http://www.atos-dog.sk/product/vivog-ta-010-n
adushiik4
Šampión
 
Príspevky: 2147
Bydlisko: Michalovce

Re: Trimovací stôl

Poslaťod Jannka » Str 15.05.2013 8:49

Ahojte, uvazujem o kupe trimovacieho stolika, viete cosi poradit, kde maju dobre ceny a mate s tym dobre skusenosti?
Asi by som preferovala stolik s kolieskami (aby sa dal na vystave vyuzit aj ako plosinka kde nalozim a preveziem ohradku a veci) a rozmerovo pre stredne plemeno.
♥ Chovateľská stanica "YALESS BLUE" ...domov aktívnych kólií.
Tipy na turistiku so psom pre všetkých psíčkarov, odporúčané 16 z 16 labiek našich turistických kólií ;)
Jannka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3152
Bydlisko: Košice

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Uto 11.09.2018 18:14

Tretia otazka do temy, ci nahodou :heh: Chcem kupit trimovaci stol, lebo ja uz nedavam klacat a zohybat sa pri psovi pri cesani a strihani, moj chrbat uz dosluzil na take nieco :haha: Uzijem aj pri Fryovi :haha: Akurat neviem, ci teda s kolieskami - na vystavu, ak by cosi, ho tahat nemienim - cize ci doma nejak vyuzijem na zahrade kolieska :nwm: alebo bez a ci je to pevne, resp. neobratne na prenos, aj tych 10kg, co sa mi nezda tak vela ale vieme, ze su veci, ktore maju sice 10kg ale cloveku sa to zle drzi a je to ako 100kg :haha: Vsetci vokol fundlov stolik kupovali xx rokov dozadu, takze mi neporadia a ja netusim akej pevnosti su tie, co sa predavaju teraz. Ak ma niekto skusenost s konkretnou znackou budem rada. Uvazujem o tomto https://www.profikozmetika.sk/trimovaci ... 0cm-cierny
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trimovací stôl

Poslaťod jakut » Uto 11.09.2018 19:17

Pigie kupovali sme pred vystavou v BA, z tej stránky tento https://www.profikozmetika.sk/trimovaci ... cm-cerveny.
Pre mňa je akurát vysoký a je teda na moje prekvapenie aj dosť pevný a aj kolieska milo prekvapili. Ak chceš len pre Frya, tak ti stačí aj menši, ak aj pre šteniatko tak neviem
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Uto 11.09.2018 19:23

Dik! Pre frya by som nekupovala. S nim je malo roboty. Ja pre fundla potrebujem a hlavne dospeleho, so stenistkom tiez malo roboty, ale zvykat treba odmala. Myslis ze je to dost pevne aj na fundla? Som nikde nenasla nosnost :ua: Ja radsej nieco, co udrzi 80-90kg
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trimovací stôl

Poslaťod jakut » Uto 11.09.2018 20:25

Fuu tak to neviem, a nedovolim si tvrdit ze udrzi, nemam ho prave rozlozeny, ale mozem zajtra po praci rozlozit a urobit test .. aj tak sa chystam kupat Dianu, lebo uz vyzera ako čert.
Ja by som na tvojom mieste zavolala tej pani z tej stranky. Bola velmi ochotna a mila, cislo je niekde na stranke.
16 labiek, 8 ušiek a 4 ňufáčiky....
jakut
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 907
Bydlisko: košice-okolie

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Uto 11.09.2018 20:29

Ja ju poznam, beriem od nej kozmetiku pre Frya :yes: Mas pravdu, skusim jej zavolat, dik!
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trimovací stôl

Poslaťod Leila Tobrok » Štv 13.09.2018 19:12

ja od nich stol mam, nosnost 100kg a uplna pohoda :)
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Štv 13.09.2018 19:38

Dik! Som objednala, dnes mi ujo volal, ze akeho mam psa, lebo to je na molossy. Tak reku, spravne, na molossa potrebujem :heh: Tak povedal, ze v poriadku, potom mam spravny stol :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trimovací stôl

Poslaťod Leila Tobrok » Pia 14.09.2018 8:46

je velmi dobry, pevny. sibenicu som ale kupila na hovno. na vysokeho psa a ked ju dam do tej polohy, prevrati sa :/ nema stabilitu. tak ju mam uviazanu o stol ako dement :/
http://www.tobrok.sk
Plánujeme šteniatka, vrh "I" - Leonberger - zima 2022 / jar 2023
Leila Tobrok
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5940
Bydlisko: terra Illmer castri Zolgagyeriensis

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Pia 14.09.2018 18:35

Tak to si ma velmi potesila. Ja sibenicu nepotrebujem. Na cesanie to ani moc nechcem, to zvladnem na zemi v sede, ale strihanie uz nedam zhrbena. A vzdy sme sa dokazali dohodnut aj bez sibenice aby postal ci posedel, aj ked to nie su prave minuty. No, snad mi to bude k niecomu :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Trimovací stôl

Poslaťod pigie » Str 19.09.2018 7:34

Stolik je velmi pekny, pevny, co ma velmi potesilo. Ale pre mna nizky, to ma nepotesilo :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo


Späť na Potreby pre psy