Menovka na obojok

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Uto 31.05.2022 8:36

joj :ha:
ja raz sa tresnem po vačku :lol: Teraz mi to príde zbytočné, lebo stále mám SR číslo, ktoré pravdepodobne budem čoskoro meniť za české
Ale tieto ma najviac oslovili a ešte nepustili :hi:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod hewča » Sob 17.09.2022 18:28

rozmyslala som kde dat spravit menovku, nakoniec som zvolila pre mna najjednoduchsiu formu zo superzoo
vyberiete si znamku a na pockanie vam vygraviruju (max 4 riadky na stranu znamky a na vyber boli 4 druhy pisma) .. da sa vygravirovat obojstranne, my mame na druhej strane tel. cislo

cena je totozna s cenou znamky, mna tato vysla 10 eur, ale boli tam aj drahsie (pomerne dost typov na vyber)

ci sa da pridat aj diakritika neviem, neriesila som ten jeden dlzen :lol:
Prílohy
20220917_192246.jpg
Dogs are like potato chips - one is never enough...
"Which of my photographs is my favorite? The one I’m going to take tomorrow."
(Imogen Cunningham)
hewča
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 648
Bydlisko: Humenné

Re: Menovka na obojok

Poslaťod clupko » Pon 19.09.2022 10:03

no mne tu fajnovu silikonovu menovku North Woofs Andrej roztrhol, lebo chytil psa za obojok - ale nie za obojok, ale za znamku :pac: fakt nemam na to co povedat. jemu to je jedno, ked to on neplati :ach:

tak ale teraz som pre zmenu kupila Freesi znamku, sice kovova, ale malicka, skoro vobec ju nepocut. a je krasna. ano, zalezi mi na tom, aby to bolo pekne :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Mac Gie » Pon 19.09.2022 10:37

clupko píše:ano, zalezi mi na tom, aby to bolo pekne :joint:

jop, preto Hoya ešte žiadnu nemá :pac: nechce sa mi do toho púšťať lebo viem, že sa nebudem vedieť rozhodnúť :ach: :pac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Slausa » Pon 19.09.2022 11:24

Mne sa tie freesi páčia ale nemám ju na čo dať, na jednom obojku ma známku robenú a na druhom má len lysetku aby to hrkalo a číslo má fixou napísané, čo je za mňa super, lebo to proste nestratí, ak ma obojok
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Menovka na obojok

Poslaťod straka17 » Pon 19.09.2022 13:23

Tasso register mi poslal parádnu známku, okrúhla červená, jednoduchá... Nikde takú neviem zohnať, že by som mu aj s menom dala :(
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Uto 18.10.2022 10:56

my tiež ešte známku nemáme a mňa stále najviac lákajú tie Northwoofs :lol: jediné čo ma brzdí je, že mám momentálne 2 čísla a neviem ktoré si budem nechávať na stálo, či obe alebo nie a či budem vobec rušiť slovenské...Inak sa mi presne pri Kike stalo, že som jej dávala robiť obojok s menom a aj keď som odklikla, že nechcem tam dať číslo tak mi ho tam dali (z kontaktných údajov :ach: ) a o mesiac som mala tč nové, čiže pes mal obojok s menom a neaktuálnym kontaktom :heh:

Freesi sledujem dlhšie ale ten materiál...sa bojím aby mi to dlhosrstému psovi nešpinilo srsť, lebo už mám takú skúsenosť...pretože tiež sa mi páčia :heh:
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod clupko » Uto 18.10.2022 11:24

to prave testujem. lebo retiazkovy obojok, akokolvek kvalitny, mu srst vzdy zafarbil.

inak northwoofs chystaju novu verziu, teraz bezi kampan https://www.indiegogo.com/projects/nort ... -furever#/
malo by tam byt, okrem ineho, silnejsie usko. celkom to zvazujem :joint:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Uto 18.10.2022 11:36

tú kampaň som videla, aj mňa to zaujalo...len pokiaľ viem, oni to krátko po spustení stopli lebo sa tomu nedarilo tak ako predpokladali a po dotazníku cez insta stories sa rozhodli to teda teraz nerobiť - dovody boli hlavne teda finančné (čo momentálne je neprekvapivé) a že by ľudia chceli aj iný tvar/dizajn. Neviem teda či to znamená že tie nové nepojdu do obehu alebo čo...viem že predlžovali sale, to som už mala aj niečo v košíku ale potom mi napadlo, že neviem aké číslo tam dať... aby som nevyhodila penaze za dačo čo o 2 roky nebude aktuálne :haha: tak si asi ešte počkám
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Slausa » Pia 05.05.2023 15:22

Kto okrem 4dox ešte robí vyšité návlekové menovky na postroj? O mutt&go viem, ale tam som našla len potlač a chcem vyšitú
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Domca » Štv 29.06.2023 10:30

Som narazila na IG, česká verzia Northwoofs :ha:
https://www.barico.cz/psi-znamky/
The reason people find it so hard to be happy is, that they always see the past better than it was, the present worse than it is, and the future less resolved than it will be.
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1877
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod clupko » Štv 29.06.2023 12:37

som dufala, ze sa to uchyti a zacne to viac firiem vyrabat :lol:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Liana » Pon 03.07.2023 10:35

Domca píše:Som narazila na IG, česká verzia Northwoofs :ha:
https://www.barico.cz/psi-znamky/


musela som objednat :haha: dám potom recenziu
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Menovka na obojok

Poslaťod straka17 » Pon 03.07.2023 12:19

Ja som sa s tým dneska hrala :heh: Najhoršie je, že to skoro ani neklame :haha:
Prílohy
Snímka obrazovky 2023-07-03 103130.png
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Menovka na obojok

Poslaťod Liana » Uto 04.07.2023 9:23

to je perfektná hláška :haha:
Liana
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1331
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy