Invalidný vozík

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 8:24

joj, videla som. zatial sa mi to absolutne nelubi (drahe, nepohodlne), som zvedava, kam sa to posunie v buducnosti...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 8:26

v com nepohodlne?
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 8:29

ten plastovy sedak. male kolieska pre velkeho psa.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 9:18

tak to by sa dalo urobit inak, ale konstrukcia by mala bzt lahsia
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 9:20

su aj ine materialy. preco sa nevyrabaju bicykle z plastu..?
ja ked som sa rozhodovala, tak som uprednostnila hlinikovy. a vyrabaju sa aj z plastu, v Cechach, ale ja tomu neverim. ten moj pes ide cez kadeco, parkrat sa to aj skrizilo v miestach uchytenia, plast by neprezil na 100 %

ale teda ma zaujalo - tie prve dva obrazky - ze pes si s tym vie lahnut. :lol: ako, neviem si to sice uplne predstavit v reale, ale to by mohlo byt zaujimave.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 9:45

moj chlap robi z 3D tlaciarne rozne veci a neverim ze to nevydrzi, pretoze robi nahradne diely na rozne mixery a kadejake ine roboty a stroje.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 10:07

a to uz nie je hrubsie, tazsie potom? ked si predstavis na velkeho psa? v com je vyhoda oproti napr hliniku?

neviem, ci tuto ide primarne cisto o konstrukciu - osobne konstrukciu povazujem za to najjednoduchsie na tom celom voziku, v podstate ide len o dobre vymeranie psa. to najhorsie je to vsetko okolo - postroj, jeho uchytenie, sedak, umiestnenie sedaku a teda najma kolesa... mne uz jednu osku znicil (ale bola zle urobena) - myslis, ze tie plastove by vydrzali..? my mame hlavne kolesa nasikmo kvoli stabilite - to hodne oslabuje material ten nerovnomerny tlak...

ja casto, ked vidim niektore voziky skonstruovane, tak si hovorim, ze to s tym mozu ist tak pred barak po rovnej asfaltke denne dokopy max 30 minut...

a tito vyrabaju z plastu http://www.invalidnivozikpropsy.cz/
mne sa to nelubilo, cenovo to vychadzalo rovnako, ako ten moj.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 10:14

podla mna to tazsie nie je. popytam sa ked pride chlap z roboty.
Ale co sa tyka toho zvysku na tlaciarni si to vies presne nakreslit, cize aj vsetky uchyty. co to znesie sa tiez musim opytat, ale co viem, tak su rozne druhy, cize aj odolnost je podla mna rozna
to na tej stranke je hrozne, take neforemne.
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod wer » Uto 01.08.2017 10:24

ono keby sa dal zoskenovat cely pes a presne podla toho to urobit - to uz hej :lol:

dobre sediaci vozik je fakt narocne zostrojit... tam je tolko premennych. niekedy staci, ze ho zle ulozim do sedaka, alebo postroj sa uvolni a uz to nesedi, tlaci ho to tam, kde nema, ma zle rozlozeny tah, inak tazisko...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 11:37

pokial si zostrojujes vozik doma, alebo v blizkosti, kde mas ako presne merat aj viac krat, tak to ist musi, na dialku to je uz problem. Moj chlap ked robi nahradne diely, tak ak je moznost chce aj tu povodnu suciastku a urobi to podla nej na presne
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod moschino » Uto 01.08.2017 16:08

Neviem, ci to tu uz niekto daval, ale toto mi vyskocilo na fb teraz, moc som to nestudovalahttp://starty.cz/clanky/projekty/cesky-startup-anyonego-pomaha-handicapovanym-zviratum-znovu-chodit-diky-3d-tisku/
@frrr_dogtricks_agility
moschino
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2687
Bydlisko: Bratislava

Re: Invalidný vozík

Poslaťod kellee » Uto 01.08.2017 17:45

wer, vraj je to lahsie ako hlinik a vydrzat by to malo zataz, ze vela zavisi od materialu, z ktoreho sa to vyrobi,
kellee
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3036
Bydlisko: zapadákov

Re: Invalidný vozík

Poslaťod gabkia » Uto 10.10.2017 11:37

Dobrý deň, chcela by som sa informovať, či by sa u niekoho nenachádzal vozík, ktorý by nám vedel posunúť ?
Na veľkého psa - Slovenský čuvač. Ďakujem.
gabkia
Okoloidúci
 
Príspevky: 1

Re: Invalidný vozík

Poslaťod martina94 » Štv 08.02.2018 18:36

Dobrý deň na stránke http://www.ortezyprepsy.sk nájdete vozíky pre psy a iné ortopedické pomôcky :jop:
martina94
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Invalidný vozík

Poslaťod Mac Gie » Str 18.05.2022 7:26

tak sa hlásim do klubu, niekedy v najbližšej dobe ideme s frajerom skúsiť postaviť Maxovi vozík tak držte palce :hi:
ešte síce netuším, ako budeme fungovať v tejto našej bytovke, ale snáď to nejak dáme :smile:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2374
Bydlisko: Ražňany/PO

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy