Postroj

Sem píšte ohľadne psích potrieb(kefy,šampóny,hrebene...).

Re: Postroj

Poslaťod patrik31 » Uto 11.01.2022 20:59

Máte niekto skúsenosť s Hurtta Weekend Warrior? Sú pohodlné? Potrebujeme pre labradora, 22mes. Vďaka!
Naposledy upravil elfinka dňa Str 12.01.2022 12:29, celkovo upravené 1
Dôvod: Odstránená reklama
patrik31
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Postroj

Poslaťod Vikiki22 » Str 12.01.2022 8:29

Tieto postroje nie sú zlé, len dbaj na správnu veľkosť, labradori sú mohutnejšie a nie každá veľkosť sedí na každé plemeno, aj keď sú teoreticky rovnako veľké. Ideálne je ho na psovi najprv vyskúšať.
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: Postroj

Poslaťod Slausa » Str 12.01.2022 10:49

Offtopic: mam blbý pocit ze na henten eshop tu už bolo par reklamných linkov :ach:
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Postroj

Poslaťod straka17 » Str 12.01.2022 11:14

Máte tip kde kúpiť taký ten trojbodový postroj? S istením v slabinách?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Postroj

Poslaťod clupko » Str 12.01.2022 11:29

myslis taky ako ruffwear webmaster? a hladas eshop ci kamenny obchod?
lebo ak eshop, tak to maju vselikde. urcite mushgo. este zo zahranicnych mi napada trekinn, tam mavaju aj psie veci a lacnejsie nez inde.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: Postroj

Poslaťod straka17 » Str 12.01.2022 11:33

Hej, presne taký. V pohode si myslím, že stačí aj eshop, ďakujem :smile: Potrebujem niečo bezpečné, ale zároveň asi nepotrebujem nič ultradrahé, počítam, že budem kupovať tak 2-3x
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1157

Re: Postroj

Poslaťod wer » Sob 02.07.2022 10:41

Mate niekto nonstop freemotion? Mne ten postroj nie je sympaticky nejak, ale vyzera to tak, ze to bude na mojho psa asi naj volba.. :pac: ani manmat, ani zero mu nesedia cez rebra - je mu to uzke. A tento ze sa da nastavovat. Akurat teda, co ho mal jeden od nas, tak sa dost rychlo rozpadol. Na tu cenu sa mi to nezda oka.. :heh: Plus mi pride prilis masivny a chybaju.mi farby na vyber. :ua:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod Sunny » Sob 02.07.2022 10:59

Nastavovací je, farby tuším 3 (čierna, modrá, červená), dá sa reklamovať myslím - priamo v BA má predajcov, takže sa dá aj v pohode vyskúšať.
Ale nastavovacie robí aj iný výrobca - napr. https://www.mushgo.cz/musher-postroj-amundsen_z5548/
A v trochu inej cenovej kategórii.
Sunny
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8294
Bydlisko: Morava

Re: Postroj

Poslaťod dasken » Sob 02.07.2022 11:28

Ja ho mam, uz mozno 7-8 rokov a drzi, nic mu neni. Ale mozno som stihla nejaku kvalitnejsiu verziu este, lebo pocula som uz ze sa rozparal dakomu. Ale inak je fajny, ja som spojojna s nim, mame aj faster, ale nonstop sedi lepsie, faster sa mu na biku dvihal dohora viac.
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Postroj

Poslaťod wer » Sob 02.07.2022 12:00

Ja som mala na Paxa faster a hej, ten je taky volnejsi - ja som to prave konzultovala s mushgo a mi skor odporucili zero cross, lebo ja mam casto psa navolno a ten faster tak odstava viacej. Potom mi este odporucali manmat siberian race (ale to bude to iste ako zero) a ten nonstop.
A hej, viem, ze je cerveny a modry - ale ani jedna farba sa mi nelubi :heh:
Takze, dasken, vravis, ze oka? Tak asi skusim. Vyzera, ze strihovo by mu to nemuselo vadit. On ma problem s tymto pruhom - nepretiahnem.mu to cez rebra:
Screenshot_20220630-060923_Photos.jpg
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod dasken » Sob 02.07.2022 12:27

Hej freemotion ma uplne iny strih, plus tie nastavovacie pracky kadejake, takze podla mna by mohol pasovat.
dasken
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 364

Re: Postroj

Poslaťod elfinka » Sob 02.07.2022 12:44

Mám free motion na Fida lebo mal presne ten istý problém - manmat postroj mu bol moc úzky na rebrach a väčšia veľkosť už zas trcala moc dozadu. V tomto ide pekne a ťahať mu nevadí. Akurát ten pásik cez chrbát čo tam je na suchý zips mi príde moc krátky, akože dá sa len tak tak zapnúť ešte a občas sa mi ale rozopne.

A teda čo sa kvality týka - Šéfo má nonstop line rok a už na jednom mieste (u pripinacieho krúžku) začína povolovat šitie :ach: ale má ho na sebe fakt každý deň.
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: Postroj

Poslaťod Slausa » Sob 02.07.2022 12:45

Freemotion je myslim iba čierny, ten červený je voľáky iný a modrý bola len nejaký limitovaný, lebo ho všetci za ťažké prachy zháňajú po fb :lol:

Mne na hrudnatú suru pasuje tento
https://www.mushgo.cz/musher-postroj-inuit_z9947/

Ten cros jej skúšali tiež a presne ten istý problém, čo jej bolo na krk dobré nedotiahli cez hrudník a čo jej bolo cez hrudník malo obrovský krk
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

Re: Postroj

Poslaťod wer » Sob 02.07.2022 12:48

Slausa nemas foto v tahu?
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Postroj

Poslaťod Slausa » Sob 02.07.2022 12:54

Fuha, niekde určite hej, skúsim nájsť
Akurat ona je naozaj nekonfekčná, malý krk a velký hrudník, ešte aj do stran taky vypuklý. Tu jej ten spodný popruh pekne sadne pod tu vypuklu časť bez toho aby jej rezal do brucha (čo mi ale vraveli že sa časom môže stať keď sa ten postroj roztiahne a povolí, lebo momentálnetam ma rezervu asi 2-3 cm)
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1483

PredchádzajúciĎalší

Späť na Potreby pre psy