[D] Buď ja alebo pes

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Lenkaa » Pon 16.08.2010 19:44

Síce to už nepatrí do tejto témy, ale poznala som jedného úžasného psíka pred kastráciou a po nej... poviem vám, že bolo mi ho strašne ľúto, čo to s ním dorobilo..on mi je riadnym výkričníkom, prečo by som psa nedala kastrovať :nie: , iba keby mám naozaj vážne dôvody
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Shel-chan » Pon 16.08.2010 19:45

Haleth píše:Shel-chan za tento tvoj názor ťa nikto nezožerie :no:
ale ja s týmto mojím budem mať v zožratí väčšiu úspešnosť: ja osobne kvitujem Victorii, že necháva kastrovať psov, ja by som nechala kastrovať každého psa, ktorý nemá byť zaradený do chovu

Offtopic: Sice je to off-topic, ale takmer na 100% suhlasim! :jop:
Teda Lenkaa ma predbehla, ale rada by som vedela, co sa tomu psikovi stalo D:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod hruska » Pon 16.08.2010 20:39

Lenkaa píše:Síce to už nepatrí do tejto témy, ale poznala som jedného úžasného psíka pred kastráciou a po nej... poviem vám, že bolo mi ho strašne ľúto, čo to s ním dorobilo..on mi je riadnym výkričníkom, prečo by som psa nedala kastrovať :nie: , iba keby mám naozaj vážne dôvody


Offtopic: Mozes napisat nieco blizsie? Ked nie sem, tak do temy o kastrackach. Ja kastracku feny vazne zvazujem, ale kazdy kto ma zle skusenosti sa vyjadruje takto vagne a moc mi v rozhodovani nepomaha.
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Lenkaa » Pon 16.08.2010 21:10

Ospravedlňujem sa, že píšem mimo tému ale neviem dať ešte to "modrým offtopic" :hi: som tu nová, síce mám fórum dosť prečítané, ale neviem ešte poriadne ako sa tu všetko píše,cituje a pod. :pac:
K tomu psíkovi, pred kastráciou to boj jeden veselý havino plný života, veľmi energický, hravý a priateľský, jedine, že sa ťažšie cvičil a stále vyskakoval, ale nie s cieľom ublížiť proste skákal.. potom ho dali vykastrovať a ten psík ako keby stratil dušu :vykricnik: stal sa z neho bojácný pes, chvostik stále medzi nohami, ako keby nevedel zrazu kto je, sám sa nespoznával a nechápal čo sa to stalo, bál sa, lakal sa, prestal mať chuť do jedla a podobne..taká troska, strašne mi ho bolo ľúto keď viem aký to bol šťastný pes predtým :plac:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 16.08.2010 21:18

To sa fakt môže stať po kastrácii? Myslíte, že sa to týka len psov alebo sa to môže stať aj fenám? My ideme dať našu sterilizovať o mesiac. Viem, že by som to mala rozoberať v príslušnej téme, no keďže sa tu o tom bavíte. Snáď to nebude nikomu strašne vadiť.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Lenkaa » Pon 16.08.2010 21:30

No s fenkou osobne skúsenosť nemám, len z rozprávania, že môže byť po kastrácií viac ostrejšia.. ako keby stratila tú "ženskosť" hormóny sú predsa hormóny :ua:
Lenkaa
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 396

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Monika & Parsonky » Pon 16.08.2010 22:00

To si pri našej neviem ani predstaviť, ale tak nikto nevie.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Shel-chan » Pon 16.08.2010 23:03

Offtopic: Lenkaa, ja si nemyslim, ze to, co si opisala, moze byt sposobene kastraciou samotnou, ale nebola som tam, nevidela ho, takze sa urcite nejdem hrat na mudru. Len sa mi to zda byt nepravdepodobne :ahoj: a ten modry offtopic spravis tak, ze text napises medzi zazatvorkovany kod, ktory sa objavi, ked stlacis tlacitko "OT" hore (medzi Farbou Textu a YouTube) :smile:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5360
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Haleth » Pon 16.08.2010 23:34

Offtopic: ja poznám XY súk, ktoré sa zmenili po prvom háraní a aj psov, ktorým šiblo z ničoho nič
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Mackie » Uto 17.08.2010 0:17

diskusia o sterilizacii tuto
viewtopic.php?f=15&t=1293
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10425
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Sherid » Sob 21.08.2010 18:25

Ja osobne prefrujem Millana, sice Victoriu neodsudzujum ale podľa mňa je Cesar omnoho väčší cvičiteľ psov ako ona. Nejdem sa opakovat, len sa pridavam k ludom ktori o tom uz pisali... :yes: :jop:
Potiaž je v tom, že psi sa vždy chovajú ako psi, ale ľudia sa nechovajú vždy ako ľudia.
Sherid
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 177
Bydlisko: Bratislava

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod kikula22 » Str 01.09.2010 15:58

Prosím vás kde si môžem kuknuť toho Milana? :nwm:
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Monca » Str 01.09.2010 16:06

Milan chodí na National Geographic Channel.... :smile: a v jeho téme dala Lusy link na pár jeho dielov.... mne to nejde načítať, tebe možno pôjde :lol: - http://channel.nationalgeographic.com/c ... le=2956_00
Obrázok
Monca
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 583
Bydlisko: Zvolen

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod Kikusha13 » Pon 06.12.2010 15:36

je to super serial! ja si ho aj nahravam, ked bude havo neposlusny tak kuknem a naucim. :lol:
Psy by nemali umierať kvôli ľudským potrebám si niečo dokázať!
Kikusha13
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Zvolen

Re: [D] Buď ja alebo pes

Poslaťod zuzanka522 » Ned 29.05.2011 23:28

Neviem, či to tu už bolo spomenuté, ale ja som od dnes začala sledovať na youtube, tie časti, ktoré som prepásla... tu je prvá a napravo pokračujú ďalšie:
http://www.youtube.com/watch?v=SKkr1pDzodY
I want to live forever if there aren´t animals in Heaven. But I believe they are.
zuzanka522
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10
Bydlisko: Vranov nad Topľou

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra