[F] Kočka není pes, ČT 2017

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 8:51

Posadim, zafixujem a natiahnem k cudziemu ruku. Ked je pes velky, ze ho treba drzat oboma rukami, tak samozrejme, ze sa to neda, sak preto hovorim, ze tam nejde o nejake hladkanie, ale skor o to, ze treba psovi ukazat, ze sa nema bat a co od neho chcem.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod Elis » Pon 03.04.2017 9:37

pigie píše: ale skor o to, ze treba psovi ukazat, ze sa nema bat a co od neho chcem.


takhle myslenka by davala smysl, ale to, jak ji realizuje je dost nestastny zpusob. kontraprodukivni primo.
a je to zbytecne. i pro takovouhle show :nwm:

ze mají ti psi problémy s komunikaci se svým paneckem - to je dostatecne videt v úvodním prispevku vždycky...
není třeba to testovat znova a znova a takhle :nwm:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 9:40

To by potom nebola show :haha: A ano, suhlas, urcite je to kontraproduktivne v tej fazi, ale ruda to vidi po prvy raz nazivo. Predtym proste len z videa a vzdy lepsie to vidiet nazivo a aj to, ze tych psov tam ma mrte, zavazi. Sak aki hrdinovia tam uz sklapli :heh: To je podla mna priamo na tu reakciu pana, ze co spravia, ak pana hodia do vody. Ani nie psa. Pana.
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod Elis » Pon 03.04.2017 9:55

pigie píše: Predtym proste len z videa a vzdy lepsie to vidiet nazivo .


tak je to odbornik, ne? tem by melo stacit i jen naznačovat :ha:

pigie píše: Ani nie psa. Pana.


však pan sel do TV, tak uz asi priznal, ze ma problém....

jinak ještě -po tomhle, když to lidi vidi v TV - tezko budes nekomu vysvětlovat, jak se spravne seznamuji cizi psi.
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 9:58

Tak neviem no :heh: Vzdy radsej nazivo a so svojimi psami ako s cudzimi z videa...
Ale no, zvycajne ma problem predsa pes! Pan nie :haha:
A to zoznamovanie, myslim, ze on tam viac krat spomenul, ze tie psi su chuvicky a posluchaju ho. To tazko aplikovat na psi z ulice. To si z kazdeho vyberie kazdy, co chce pocut. To sa tomu nevyhnes nikdy...

Ako mne ten program nic nedal. Fakt ze nic. Ale mozno niekomu pomoze a niekomu dodrbe psa este viac :haha: Kazdemu ako si zasluzi :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod elfinka » Pon 03.04.2017 14:00

Ja neviem, ono v bežnom živote človek nemá tie problémy väčšinou tak, že po vyjdení na ulicu hneď pes chce dakoho zožrať a hneď vidno čo je zle. Teda závisí na tom ako zlý prípad to je, ale asi neni až tak easy so štábom 3 hodiny korzovať po parku kým konečne náhodou stretnú niekoho koho sa pes pokúsi zožrať.

Ja inak teda tiež stojím v takýchto prípadoch ako trt a neviem čo robiť :haha: začať riešiť a človek ešte môže priliať olej do ohňa keď nevie čo robí
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 14:17

Mna skor prekvapilo, ze fakt tam nikto po tych jeho psoch nezreval, nech idu kade lahsie :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod clupko » Pon 03.04.2017 14:39

jasne, ze nie, vsak vacsina zucastnenych ani nevedela, ze pes sa sam od seba nenauci sadnut alebo prist na zavolanie, alebo ze curat vonku ho treba ucit :ach:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 14:42

Ale ved uz len z principu, ze sa zlaknem... Nie, ze pes :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod elfinka » Pon 03.04.2017 14:55

Je jasné čo z fff si vyberá pigie :heh:
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 14:57

No ja ked som to videla prvy krat, ja som sa zlakla za monitorom :haha: Ja by som ticho urcite neostala :haha:
Teda, keby vybehli potichu aj hej. Ale ja proste nenavidim vybehnutie psa so stekanim. Ja mu urobim to iste :haha:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod Elis » Pon 03.04.2017 16:06

elfinka píše: ale asi neni až tak easy so štábom 3 hodiny korzovať po parku kým konečne náhodou stretnú niekoho koho sa pes pokúsi zožrať.


Offtopic: tak zatim se to stabu vzdycky povedlo :angel:

pigie píše:No ja ked som to videla prvy krat, ja som sa zlakla za monitorom


je to neprijemne. na me je nevypustil, jen jsem mela mezi ne jit se svym psem -do jejicht teritoria -a bylo to neprijemne a necitelne. a to jsem mela naprosto bezproblemovou fenu, co vyhodnotila po par vterinach, ze ji psi vlastne nezajimaji a sla i po svem...
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: [F] Kočka není pes, ČT 2017

Poslaťod pigie » Pon 03.04.2017 18:01

Elis píše:
elfinka píše: ale asi neni až tak easy so štábom 3 hodiny korzovať po parku kým konečne náhodou stretnú niekoho koho sa pes pokúsi zožrať.


Offtopic: tak zatim se to stabu vzdycky povedlo :angel:

pigie píše:No ja ked som to videla prvy krat, ja som sa zlakla za monitorom


je to neprijemne. na me je nevypustil, jen jsem mela mezi ne jit se svym psem -do jejicht teritoria -a bylo to neprijemne a necitelne. a to jsem mela naprosto bezproblemovou fenu, co vyhodnotila po par vterinach, ze ji psi vlastne nezajimaji a sla i po svem...


To verim, ono aj bez psa by mi to bolo neprijemne :angel: Proste ked pes vyleti a steka, ja to neberiem priatelsky. Ja nemam rada ustekancov proste :heh:
A ano, nasiel stab, ale za niektorych by som to nakopala, lebo bolo vidno, ze je to nasilu, ze majitel by to tak nedovolil a tych psov mi bolo fakt luto, co boli obete... (Tuto stat by som ja uprimne vypustila a nechala radsej len tu rudovu)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10282
Bydlisko: Bernolákovo

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra