[K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Poslaťod Lindchen » Štv 06.04.2017 6:42

zuzkabluzka píše:A pre kolko psov je to dimenzovane?

To mi zatiaľ neuviedol, tam smerovala tiež moja otázka. Predchádzajúce semináre v ČR boli po 14 ľudí, ale psov neuvádzali. 14 psov sa mi na poobedňajšiu akciu zdá veľa.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Poslaťod clupko » Štv 06.04.2017 8:06

ja by som potrebovala upresnit cas. je to pracovny vecer, alebo poobednajsia akcia? :lol: lebo ak je to na cele poobedie, tak to nemozem..
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Poslaťod Lindchen » Štv 06.04.2017 8:15

Upresniť čas sa momentálne nedá :lol: . Je to hypotetická akcia, ktorá má ešte v podstate len taký nástrel. Ale aspoň tak, že ide o 6-hodinovú akciu, ale začať bude musieť čo najneskôr, lebo hneď poobede asi nikto nebude mocť len tak, alebo málo ľudí.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Poslaťod clupko » Štv 06.04.2017 8:37

vsak nemyslela som presny cas. tak na 6 hodin by som mohla prist iba ak by to bolo od 16:00 neskor... cize do velmi neskoreho vecera. to tipujem, ze nebude. takze za mna asi nic.
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: za horami

Re: [K] František Šusta: Trénink je v hlavě

Poslaťod Moniak » Štv 06.04.2017 9:11

v prahe ma vystavne seminare, od 19 do 22, neviem ci aj toto by bolo podobne?
Moniak
Chovateľ
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 839
Bydlisko: Bratislava

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra