[K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Elis » Uto 13.10.2015 10:32

proto se ptam, co za zvire hledat. videla jsem i hyenu :-)
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6377
Bydlisko: Praha

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Lindchen » Uto 13.10.2015 10:40

Bol to pes, vysvetľoval tam na tom tú stopku a signál, že pes je pripravený. Chlap sedel na zemi a pes ležal, záber bol z blízka. Pomôžte mi, budem to 2 hodiny vysvetľovať, lepšie je video :heh: .

hruska, iné je to, keď máš psa čo už má strach z každej manipulácie, lebo furt mu musíš čosi kvapkať, raz do oka, raz do ucha, potom zas medzi prsty, furt prezerať, utierať stále papuľku a neviem čo. Už je z toho nevrlý, len ruku zdvihne a pes sa mu prace, tam treba pozitívne posilniť, aby pekne držal a nemal z toho dennodennú traumu.
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod hruska » Uto 13.10.2015 10:44

jasne, berem
len sa mi zda, ze v poslednej dobe si vsetko komplikujeme a tym padom to robime aj zvieratam, ale urcite, kazdy pes ina ves a treba to prisposobovat

s video nepomozem, som nevidela
hruska
Multišampión
 
Príspevky: 7379

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod elfinka » Uto 13.10.2015 10:44

Ja si od sustu pamatam jedno video so psom u veta: https://www.youtube.com/watch?v=4n_J6EO55Cc
Obrázok
elfinka
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3327
Bydlisko: Česká Kanada

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Lindchen » Uto 13.10.2015 10:56

Presne toto video to nie je, ale trafila si Yt channel, som si nevedela spomenúť na názov :jop: . Ďakujem :poklona: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Lindchen » Str 07.09.2016 7:22

Bol niekto včera na Šustovi? Dostala som síce včera pozvánku, no nevedela som si už zariadiť program, aby som narýchlo mohla ísť. Ako bolo?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Kulunuru » Str 07.09.2016 13:51

Ja som nebol ale na fb som videl ze je. Mozno si to aj ty zdielala alebo lajkla. :ha:

Inak vecer som tuto knizku zacal citat a fakt som bol milo prekvapeny akym stylom je to pisane. Cakal som nieco na sposob ucebnice plnej definicii, postulatov a nezazivnych formulacii ale ono sa to uplne paradne cita. :jop: Bol som tym dost poteseny a tesim sa na dnes ked budem pokracovat v citani. :smile:
Kulunuru
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 374
Bydlisko: Mogorscigel

Re: [K] František Šusta: Trénink je rozhovor

Poslaťod Lindchen » Str 07.09.2016 13:55

Ja som dala len, že mám záujem, to tuším včera či predvčerom, len som nemohla ísť :ua: .
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Predchádzajúci

Späť na Filmy a Literatúra