[K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Sem píšte o filmoch a literatúre venovanej psom.
Pravidlá fóra
Tieto fóra slúžia na diskusiu o filmoch a literatúre, v žiadnom prípade tu neuverejňujte linky na nelegálny download týchto diel ani neveďte diskusiu smerom k získaniu týchto diel nelegálnymi cestami.

Skratky pri názve témy:
[F] film; seriál
[D] filmový dokument; výchovná, výcviková alebo náučná relácia
[K] výchovná, výcviková alebo náučná kniha
[E] encyklopédia, atlas
[B] beletria
[C] časopis; článok
[T] televízia
[W] www stránky

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Poslaťod weron » Sob 09.11.2013 10:28

Offtopic: uz hodte niekto inzeraty ze to predate za polovicu ako ste to kupili :haha: :angel:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Poslaťod Vikiki22 » Sob 09.11.2013 17:43

Keby som to ja predala za polovicu, za čo som si ju kúpila, tak by si to už mala naozaj zadarmo. :heh: Ceny sú niekde až prekvapivo nízke, treba len hľadať. :no:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Poslaťod weron » Sob 09.11.2013 21:37

aj tak chcem z tej nizkej ceny polovicnu :haha:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Poslaťod Monika & Parsonky » Štv 05.12.2013 13:42

Čo si myslíte o knihe a celkovo, čo je tam popísané? Ja som už prudko za polovicou, prvá polovica bola pre mňa akási nezaujíma, teraz už sa mi viac páči. Viac menej ma len utvrdila v tom, čo som si už dávnejšie o svojich psoch myslela a moc sa mi to teda nepáči. :lol:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného psa

Poslaťod luciiik » Štv 05.12.2013 17:46

Mne sa pacila, aj ked som v nej nasla pre mna tiez iba jednu, dve novinky. :smile: Ale myslim ze pre psickara zaciatocnika naozaj fajn. Nie je tam co vytknut. :smile: Ludom, ktori sa psikom venuju to asi ziadne super nove poznatky neda. Inak je to fajn. Ja som bola spokojna.
Obrázok
luciiik
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1617
Bydlisko: Nitra

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod MisheliQ » Pia 20.12.2013 21:50

Akurát som si ju kúpila a dnes som ju začala čítať. Úvod sa mi páčil :)) úplne si ma tým, čo tam písal, získal...ale zatiaľ ďalej je čítanie nuda. Pre začiatočníka bude ale aj to určite veľmi veľmi zaujímavé. Avšak zatiaľ som sa nič nové nedozvedela a dúfam, že ďalej to bude zaujímavejšie, lebo pravdupovediac sa teraz musím trochu nútiť do čítania...tá časť o mozgu psa som čakala, že bude obšírnejšie napísaná a v podstate mám pocit, že som sa z nej nič nedozvedela (a ten obrázok prierezu mozgu psa sa mi nepáči, videla som aj krajšie)
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Ginna » Sob 21.12.2013 23:36

Minule som bola v panta rhei, tak som si kusok citala, zaujala ma najma cast o energii cloveka, lenze bohuzial si odtial skoro nic uz nepamatam co tam bolo :hmm: ale bolo to zaujimave citanie, citala som najma cast o bojazlivych psoch a aktivitach so psom. paci sa mi, ako su rozdelene a roztriedene najcastejsie problemy :smile:
Ginna
Snoopy
 
Príspevky: 112
Bydlisko: psia búda

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod MisheliQ » Ned 22.12.2013 0:47

Zaujimava knizka :)) cakala som malilinko viac ale v podstate som spokojna knizku urcite radim do oblubenych
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7844

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 22.12.2013 12:35

Mne osobne akosi nič nedala, neviem prečo, ale neverila som tomu, čo čítam. Ani neviem ako to vysvetliť. Nešlo ani tak o tie metódy a pod. ako o celkový dojem z tej knihy. Neočarila ma, tak ako som čakala. Čím viac kníh o psoch čítam, tým som viac na tie knihy náročnejšia. Veľmi veľa vecí sa opakuje, len v podaní iných autorov.
Je však jedna veľa pravda, že dnes si už má človek skutočne z čoho vybrať, čo sa tém o psoch týka. Keď si predstavím tie knihy pred tým a ľudia z nich ešte čerpajú.
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Vikiki22 » Ned 22.12.2013 16:57

A keď si prečítate túto knihu od Cesara a knihu Keby psy vedeli rozprávať od Csányiho, tak tieto knihy a celkovo prístup týchto autorov je tak rozdielny, že obe knihy hodíte do kúta a pôjdete sami skúmať psy. :heh:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod weron » Ned 22.12.2013 16:58

Offtopic: stale cakam , kto sa jej chce uz zbavit ? Obrázok :heh:
"if we wait until we´re ready, we´ll be waiting for the rest of our lives."
weron
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2342
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Vikiki22 » Ned 22.12.2013 17:02

Ja sa jej zbaviť nezbavím zas. Kto vie, komu sa to ešte v rodine zíde. Nie je to zlá kniha pre začiatočníkov. Aj som ju teraz požičala jednej babe, ktorá má úplne rozmaznaného yorka. Snáď jej to pomôže. :ach:
Vikiki22
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 11060
Bydlisko: Dubník, okr. NZ

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Monika & Parsonky » Ned 22.12.2013 17:52

Podľa môjho nestojí tá kniha, tak veľa, aby si ju človek nemohol kúpiť, aj keď zľava vždy poteší :no:
http://nellyandadri.webnode.sk/

"Bili sa vo mne dvaja ľudia: jeden bol ochotný urobiť čokoľvek, aby sa zachránil a druhý to bol ochotný kedykoľvek vzdať."
Dežo Ursíny.


"Stávaš sa navždy zodpovedným za to, čo si k sebe pripútal." Antoine De Saint Exupéry
Monika & Parsonky
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3009
Bydlisko: Trenčín

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Silvuch » Ned 22.12.2013 17:56

ak precitam, a precita wer, tak mozem pozicat. :yes:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6333
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: [K] Cesar Millan: Krátka príručka pre majiteľa šťastného

Poslaťod Evikulik » Pon 03.03.2014 14:18

Ahojte,

čoskoro by mal k nám pribudnúť nový člen rodiny šteniatko JRT :smile: Keďže sa chcem na jeho príchod čo najlepšie pripraviť chcem prečítať nejakú literatúru o výchove a pod. nech sa vyvarujem chybám už v zárodku. :no: Táto knižka sa mi dosť pozdáva a aj cena je priaznivá chcela som sa preto spýtať či má zmysel pre mňa ako začiatočníka si ju kúpiť alebo mám siahnuť po inej knižke :hi: Dá sa povedať, že som začiatočník aj keď sme celý život mali psov a už od narodenia som zvyknutá na život so psom, ich výchova bola vždy však na rodičoch. Teraz to však bude na mne a na priateľovi tak sa chceme na to ako tak pripraviť :ha: Ďakujem vopred :)
Evikulik
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 55
Bydlisko: Bratislava - Dúbravka

PredchádzajúciĎalší

Späť na Filmy a Literatúra