Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod tesak002 » Štv 14.10.2010 18:07

Zdravim, ake mate skusenosti s vycvik. strediskami v TN? Hlavne Twister.
A dalej, vedeli by ste mi odporucit nejaky vycvik polovnicky? Vdaka :aaa:
tesak002
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod nordic » Ned 30.01.2011 15:33

Ahojte. Som novy majitel cistokrvneho 2 rocneho labradora ktory uzastne poslucha. Chcel by som ho este ale vycvicit aby som si zvykol ja nato ako poslucha. Ovlada klasicke zostan. lahni. sadni. daj packu. zostane na mieste ked sa mu povie a nezacne zrat dovtedy dokedy mu neprikazem. Absolutne nekonfliktny a dobracisko. Chcel som sa spytat co mi doporucujete. Skor to vidim na moj vycvik :D nie na jeho. Vola sa Jack :) Som priamo z Trencina
nordic
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 104
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod tera » Štv 03.02.2011 7:42

nordic píše:Ahojte. Som novy majitel cistokrvneho 2 rocneho labradora ktory uzastne poslucha. Chcel by som ho este ale vycvicit aby som si zvykol ja nato ako poslucha. Ovlada klasicke zostan. lahni. sadni. daj packu. zostane na mieste ked sa mu povie a nezacne zrat dovtedy dokedy mu neprikazem. Absolutne nekonfliktny a dobracisko. Chcel som sa spytat co mi doporucujete. Skor to vidim na moj vycvik :D nie na jeho. Vola sa Jack :) Som priamo z Trencina


ja môžem len doporučiť KK Excel, na internete nájdeš stránku :no:
tera
Big Dog
 
Príspevky: 1916
Bydlisko: Horná Streda

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Isabella » Uto 08.02.2011 21:28

Chcem sa opytat tych,co chodia na kk-EXCEL,na obranu a poslusnost,ci newiedia nahodou,ci tam chodi jedna pani menom Ingrida a ma BO -malinoisa menom Alex....chcem zacat chodit s mojim NO,ale potrbovala by som vediet tuto info :smile: a este ze ako sa sprava k ludom a psom....ja ich totis poznam,ale viem len z videnia,ze je dost agresivny na ludi i na zvierata... :ua: tak sa troch bojim tam ist,pretoze sa s mojim Carim doslova neznasaju! :ua:

vopred dakujem za odpovede... :smile:
Isabella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148
Bydlisko: Dolná Poruba (prechodne Nemšová)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Nika200 » Uto 08.02.2011 21:55

V Prievidzi mate nniekto prosim vas skusenosti???? :sos:
Nika200
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 237

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Bosorka » Str 09.03.2011 11:04

Isabella píše:Chcem sa opytat tych,co chodia na kk-EXCEL,na obranu a poslusnost,ci newiedia nahodou,ci tam chodi jedna pani menom Ingrida a ma BO -malinoisa menom Alex....chcem zacat chodit s mojim NO,ale potrbovala by som vediet tuto info :smile: a este ze ako sa sprava k ludom a psom....ja ich totis poznam,ale viem len z videnia,ze je dost agresivny na ludi i na zvierata... :ua: tak sa troch bojim tam ist,pretoze sa s mojim Carim doslova neznasaju! :ua:

vopred dakujem za odpovede... :smile:


Ci sa ta pani vola Ingrida neviem, ale zacal tam chodit jeden malinos, ktory sa trosku nevie zmestit do koze. Pocas vycviku ma aj nahubok. Malokedy som ho videla bez neho. Myslim, ze sa nemas coho bat. Na cvicaku na nas dozeraju skuseni vycvikari, ktori sa tiez snazia predist konfliktom, takze pokial by ten pes zrovna svoju panicku nezhodil a nevytrhol sa je :ha: tak sa nemas coho bat. Myslim, ze ta pani spravila najlepsiu vec ked isla s tym psom na cvicak. Ona aj jej pes to dost potrebuju.
Obrázok
Bosorka
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 521
Bydlisko: Dubnica n/V

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Isabella » Pia 08.04.2011 9:15

no na cvicaku nam povedali,ze moj a jej pes maju velmi podobne povahy,ibaze ten jej ma prehnanejsie reakcie :haha: ale ja osobne si myslim,ze moj je na tom o dost lepsie,lebo s tym sa nemusim bat chodit bez voditka a to ani na cvicaku a na cvicaku chodi aj bez nahubku... :no: je pravda ze na niektorich ludi je agresivny :ua: ale inak je to super hafan a nevymenila by som ho za nic... :lol:
Isabella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148
Bydlisko: Dolná Poruba (prechodne Nemšová)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Meky » Str 28.09.2011 12:44

ahojte
chcodí niekto na cvičák DAREOS v TN?
aké máte skúsenosti?
Meky
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76
Bydlisko: Košeca

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Isabella » Str 12.10.2011 13:06

na dareos sme chodili jednu sezonu,ale robi sa len poslusnost..a to ties na dost malom priestranstve... :ua: ale niekomu to staci..mne osobne sa najviac paci KK Excel. :smile: obehla som si aj cvicaky v DCA a v blizkom okoli a Excel vrelo odporucam :jop: ale urcite je lepsie ak posudite samy.. :no:
Isabella
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 148
Bydlisko: Dolná Poruba (prechodne Nemšová)

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod kkamkak » Ned 06.11.2011 20:13

Nika200 píše:V Prievidzi mate nniekto prosim vas skusenosti???? :sos:



na to som sa chcela opýtať aj ja... :smile:
aj keď pravdepodobne do PD chodiť nemôžem (je to od našej dedinky dosť ďaleko..) ale raz sa tam pôjdem kuknúť..mimochodom som počula, že dobrý cvičák je pri Lazanoch... a cvičí sa tam v sobotu (neviem presne kedy...) ale zistím-..
Obrázok
kkamkak
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 241
Bydlisko: PD/BA

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Collinka » Ned 06.11.2011 20:56

V Prievidzi pri letisku fungujú dva cvičáky, konkrétne v našom KK PD trénujeme každú nedeľu o 9.00 ráno poslušnosť, obrana podľa toho, ako sa dohodnete s figuratnom, agility podľa toho, kedy má kto čas :) nájdite si nás na facebooku a v prípade otázok ma kontaktujte :)
Collinka
Šteniatko
 
Príspevky: 98
Bydlisko: Bojnice

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AgiKokre » Pia 13.01.2012 14:49

Nika200 píše:V Prievidzi mate nniekto prosim vas skusenosti???? :sos:


v prievidzi je super cvičák treba sa príst v nedelu o 9 pozret na nový cvičák :smile: :ahoj:
AgiKokre
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 192
Bydlisko: prievidza

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Marcelko » Pon 30.01.2012 20:02

Funguje teraz niečo v NM?
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 940
Bydlisko: Krajné

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod kenny » Pon 30.01.2012 20:20

V NM je KK Smile of Dog, naju aj vlastnu stranku. Sidla v Rakoluboch.
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Marcelko » Ned 05.02.2012 12:29

existujú aj cvičáky na Poľ. kynológiu?
Žiadna láska nie je úprimná....len tá psia
Marcelko
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 940
Bydlisko: Krajné

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko