Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Str 24.06.2009 17:21

Adiik666 píše:diki uz som tam volala tak mozno snou pridem v stvrtok ale mam taky problem neviem ako sa bude spravat k ostatnym psom .... neni agresivna skor strasne hrava ale tak odlozenie vie a privolavacku som ju ucila len na predlzovacke (voditko) ma zasebou aj zakladny vycvik ale neviem ci to staci ....


nevadi ze je hrava...uz tam takych par psov je, takze v pohode :jop:
a si myslim ze to co vie uplne staci...napr. tam chodi Catqa tu z dogfora a ta by ti vedela povedat :ha: ma pudlicu mladu a skoro celu dobu co je na cvicaku ju nahana lebo sa neda chytit :lol: :lol: :lol:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Adiik666 » Štv 25.06.2009 18:29

ahoj dnes som tam bola o 17:30 a nikto tam nebol .... neskor tam prisli ludia so psami ale asi na vycvik a ked som sa pytala tak povedalo jedno dievca ze dnes niesu agility.... mno tak som sa prehnala zbytocne aspon si hafo parkrat presiel kladinu a skocil prekazku.... mozem sa spytat kedy ma byt nabuduce rada by som prisla .... :smile:
Adiik666
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod bezu » Pon 06.07.2009 21:59

Počula som že sa koná výcvik niekde za mostami a pod Juhom, nevie mi niekto dať bližšie info? :poklona:
bezu
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Uto 07.07.2009 11:42

ja viem o tomto: http://www.kk-excel.sk/ - teda sem chodim...o ostatnych viem ze su tam ale ziadne blizsie info nemam
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod EndyBitework » Sob 11.07.2009 13:16

AlicaGGG píše:ja viem o tomto: http://www.kk-excel.sk/ - teda sem chodim...o ostatnych viem ze su tam ale ziadne blizsie info nemam


jj..ty chodíš do excelu??? :lol:
EndyBitework
Snoopy
 
Príspevky: 125

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Sob 11.07.2009 13:38

hej :jop: ale len na agility :ha:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod EndyBitework » Sob 11.07.2009 20:27

AlicaGGG píše:hej :jop: ale len na agility :ha:


ahaaa....aj agility sú kráásna vec robiť so psom..mňa to tiež baví,mám kríženca nemeckého špica a s tým som chcela agility,ale čas mi to nedovolí...Už mám 2 NO ,s ktorými sa venujem športovej kynologii a tak už na 1 cvičák chodím ,ale to je cvičák zameraný na športovú kynologiu a nie na agility...ale neva aspoň doma si občas zaskáčeme:))) :smile: :smile:
EndyBitework
Snoopy
 
Príspevky: 125

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Ned 22.11.2009 19:31

davam do pozornosti cvicak v Novom Meste nad Vahom :aaa: :ha:
zatial sa cvici poslusnost a zaciatky z obranoy, ale na buduci rok (jar) sa planuje uz aj agility
cvici sa v Areali ZAHRADKARSKYCH POTRIEB u STACHA - napravo od Zelenej vody za dialnicou:
da sa tam dostat zelenou, lenze ta cesta je dost zablatena na auto v tomto rocnom obdobi, ale komu to nevadi tak prosim :ha:
alebo oranzovou :yes: - modra je skratka, ale tam je tiez blato + diery v ceste, lebo ta cestya este neni dokoncena

Obrázok
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod mio.m » Uto 24.11.2009 11:50

Alica som rad, ze robis reklamu nasmu cvicaku a uz coskorozalozenemu KK... :jop:
...ak v raji nie sú psi, potom po smrti chcem ísť tam, kde išli oni...

www.biely-ovciak.estranky.sk
mio.m
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Pia 27.11.2009 20:05

mio.m: ked si sa minule pytal ci neviem o niekom kto by mohol este chodit na cvicak tak ma napadlo ze to hodim sem :smile:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod mio.m » Pia 27.11.2009 20:45

spravne.. dobre si to vyriesila... :lol:
...ak v raji nie sú psi, potom po smrti chcem ísť tam, kde išli oni...

www.biely-ovciak.estranky.sk
mio.m
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Cháron » Ned 13.12.2009 20:03

AlicaGGG píše:davam do pozornosti cvicak v Novom Meste nad Vahom :aaa: :ha:
zatial sa cvici poslusnost a zaciatky z obranoy, ale na buduci rok (jar) sa planuje uz aj agility
cvici sa v Areali ZAHRADKARSKYCH POTRIEB u STACHA - napravo od Zelenej vody za dialnicou:
da sa tam dostat zelenou, lenze ta cesta je dost zablatena na auto v tomto rocnom obdobi, ale komu to nevadi tak prosim :ha:
alebo oranzovou :yes: - modra je skratka, ale tam je tiez blato + diery v ceste, lebo ta cestya este neni dokoncena

Obrázok


myslíš tu: Obrázok

A kedy to tam býva?
Obrázok
Cháron
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Ned 13.12.2009 20:14

ano tam :yes:
vzdy v nedelu od 10:00, lenze teraz v zime tam bude byvat asi zima a aj dnes tam dost fukalo, pretoze je to v podstate na otvorenom priestranstve, tak dnes bola rec o tom, ze uz sme boli poslednykrat kym sa trosku neumudri pocasie, ale keby si chcel dojst buduci tyzden aspon na chvilu sa kuknut co a ako tak by sme este mozno prisli...ved aj tak to neni iste ci ozaj uz koncime...naj. ti bude vedet povedat mio.m - on jej predseda
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Cháron » Uto 15.12.2009 8:49

ved ja sa tam stavím v nedelu! mám to kúsok! chodím okolo a nám RTW zima nevadí!
Obrázok
Cháron
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 36

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Uto 15.12.2009 14:47

tak asi ozaj koncime na cvicaku, ale citaj: http://www.nmnvdogtrekking.wbl.sk/Forum.html :smile: skus tam napisat a dohodnut sa, lebo v tom parku by sa tiez nieco dalo podniknut
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko