Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Lenka a Eimi » Pia 09.04.2010 11:21

...veď práve my sa potrebujeme spoznávať, lebo ako Eimuška miluje malé deti, tak asi nemá rada hafanov... do každého sa mi púšťa... nechce sa s nimi hrať ale chce ich biť a to má len 4 mesiace...
Lenka a Eimi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Catqa » Pon 19.04.2010 19:49

Pocuj a nemysli to ona ako hru a len ty si to vysvetlujes ako bitku? Steniatka vedia byt niekedy extra divoke. Ja si pamatam, ze ked mala Sisska asi tiez okolo 4 mesiacov, kamaratka mala priblizne rovnako stareho kokra a ti sa hrali tak, ze sme vazne vahali, ci sa nezabijaju :pac: Ale bola to len hra.

Offtopic: Inak, nebola si pred par dnami v malou v BUSe a nevystupovala na stanici? Poobede som sla zo skoly a az z okna, ked sa bus pohol som videla maleho krasneho cierneho sarpejka. Teraz ma to napadlo, ked vidim tvoj avatar.
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Lenka a Eimi » Str 21.04.2010 19:59

Catqa

... no je možné, že to berie ako hru... len v našom okolí sa boja pustiť psíkov k Eimi... skrátka keď si ju všimnú už zďaleka si berú ľudia svojich psíkov nakrátko :ua: ...
Inak je to tak na 100%, že sme to boli my na tej stanici :yes: . Vystúpili sme z 24 a išli sme do Maxu za priateľom :smile:
Lenka a Eimi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Catqa » Ned 25.04.2010 11:14

Tak skuste ten cvicak, tam by s tym myslim nemali mat problem
Catqa
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1272
Bydlisko: Trenčín, Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod mio.m » Ned 30.05.2010 1:41

osobne by som iste isiel na cvicak ... :) nic tym pokazit nemozes ...
...ak v raji nie sú psi, potom po smrti chcem ísť tam, kde išli oni...

www.biely-ovciak.estranky.sk
mio.m
Okoloidúci
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 16

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Zunka » Pia 23.07.2010 11:20

luba píše:Cvici sa kazdu sobotu od 9:00.

a kde sa to cviči ?
Zunka
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod luba » Sob 24.07.2010 9:13

luba
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 313
Bydlisko: Trenčín - skoro....

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod Lenka a Eimi » Uto 24.08.2010 11:07

Ahojte,

môžem sa hanbiť, stále sme s Eimi neboli na cvičáku... ale žiaľ nedalo sa... museli sme podstúpiť operáciu, lebo ten môj truľko si roztrhol krížový väz v kolene :( pomaly sa dáva noha do kopy a ja sa teraz rozhodujem kam. Vie mi niekto poradiť? Dareos, Twister alebo Excel??? Ja raz neviem :( potrebujem aby sa odnaučila konečne od útočenia na psov... máme len malé výsledky a nieje to moc uspokojivé... používame aj škrtiaci obojok aj ohlávku ale moc to nepomáha :( každá radá dobrá
Lenka a Eimi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod nime » Uto 24.08.2010 12:04

Škrtiaci obojok to iba zhoršuje....
nime
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Uto 24.08.2010 12:41

lenka: tak tak - skrtiaci to len zhorsuje, a ohlavka ti pri napadnani tiez moc nepomoze
Ked s nou pojdes po ulici a uvidite psa, tak si ju posad a davaj jej pamlsky. Ked ale uvidis, ze zacina chytat nervy, tak bud jej zakry telom vyhlad na psa, alebo sa otoc a odtihani ju opacnym smerom, ako je ten pes. ZA chvilku pochopi, ze ekd ide po ulici pes dostane pamslok a malo by sa to zacat zlepsovat. Naj. by bolo to ale ukazat, a jednoznace chod na ten cvicak, ked nevies ako na to. JA chodim do Excelu, takze radim ten - super ludia, vedia co robia, urcite ti pomozu, len to neodkladaj, lebo sa to bude iba zhorsovat. :no:
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod nime » Str 25.08.2010 6:20

Aj ja by som asi odporučila tiež EXCEL...ja sa tam chystám už dva roky :lol: ...ale raz to dokážeme!!!
nime
Okoloidúci
 
Príspevky: 4

ideme na to :)

Poslaťod Lenka a Eimi » Pia 27.08.2010 17:48

túto nedeľu asi pôjdeme ráno do Excelu... je to tak na 90% tak ak tam niekto z Vás budete a uvidíte toho najzúrivejšieho psa, tak to s veľkou pravdepodobnosťou budeme my... držte nám palce aby to tam všetci v zdraví prežili... som zvedavá veru
Lenka a Eimi
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 38
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod AlicaGGG » Sob 28.08.2010 9:31

ja chodim len na agi, takze nedelu tam nebudeme, a vlastne neviem ci vobec niekto z DF tam nedelu bude :nwm: asi skor nie...
AlicaGGG
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3765
Bydlisko: Nové Mesto nad Váhom

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod natalka a jessie » Sob 28.08.2010 16:36

Lenka a Eimi:ja tam budem v nedelu tiez mam podobny problem len mam jorka ten ked vidi cudzieho psa ide sa roztrhnut ale ked je chvilku s nim uz je dobre :lol: takze sa tam uvidime :jop: :jop:
natalka a jessie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Trenčín

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trenčiansky Kraj

Poslaťod natalka a jessie » Sob 28.08.2010 16:36

Lenka a Eimi:ja tam budem v nedelu tiez mam podobny problem len mam jorka ten ked vidi cudzieho psa ide sa roztrhnut ale ked je chvilku s nim uz je dobre :lol: takze sa tam uvidime :jop: :jop:
natalka a jessie
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 81
Bydlisko: Trenčín

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko