Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod simm » Pia 17.08.2007 9:05

Bratislavský kraj :

Bratislava * Asociácia psovodov mestských a obecných polícií František Hrádek, Lediny 17, 841 03 Bratislava
Bratislava - Devínska Nová Ves * Klub športovej kynológie 1 Tibor Štvrtecký, Tatiana Kuncová 0907 755 999
Bratislava - Devínska Nová Ves * MKK DNV Ján Lysý, Eisnerova 11, 841 07 Bratislava
Bratislava - Koliba * KK Bratislava Vtáčník Ľudovít Svoboda, Sibírska 29, 831 02 BA
Bratislava * Výcviková škola poľovných plemien Horrido - http://www.polovnik.com/vycvik/
Bratislava * Občianske združenie Dog-Servis klub sa ruší
Bratislava * KŠK Polícia PPZ - Mlynská Dolina 35, 811 02, BA
Bratislava - Rusovce * MKA Ister Eva Lengyelova Dr., Jelačičova 1, 821 08 Bratislava, 0905 358 892 e-mail
Bratislava * Kynologický klub Ekoiuventa Drahomíra Fridrichová, Búdkova 2, 811 04 Bratislava
Bratislava * KK Pri Horskom Parku Ivan Cebecauer, Mudroňova 99, 811 04 Bratislava
Bratislava * Asociácia cvičiteľov psov vodnej záchrany Ladislav Penc, Pionierska 6, 831 01 Bratislava
Bratislava * MKK Sidina Lucia Benešová Dr., Brnenská 39, 811 04 Bratislava
Bratislava * MKK Cerberus Alexandra Korbeľová JUDr., Thorézová 6, 851 03 Bratislava
Bratislava * Klub špeciálneho výcviku Oleg Fintora, Ľadová 6, 811 05 Bratislava
Bratislava * neaktívne MKK Dukla Milan Kadlecaj, Prúdová 7, 821 05 Bratislava
Bratislava * MKK Merkúr Ševčenkova 13, 851 01 Bratislava
Bratislava * MKK Dunaj Jozef Maceják, Znievska 24, 851 03 Bratislava
Bratislava * Klub kynológov Staré ihrisko Jana Nemčanská, Trenčianska 27, 821 09 Bratislava,
Bratislava* Agility Pedigree Iveta Lukáčová, Tilgnerova 4, 841 04 Bratislava, 0903 437 941
Bratislava - Petržalka * MKK Petržalka Vladimír Klempa, Zikova 12, 851 01 Bratislava
Bratislava - Podunajské Biskupice * MKK Tryskáč Alexander Drozd, Šamorínska 34, Bratislava, 0905 265 813
Bratislava - Ružinov * Bratislavská kynologická záchranárska brigáda Ján Pöthe, Čmelíková 17, 821 03, Bratislava
Bratislava - Ružinov * Združenie kynológov záchranárov SR Ján Pöthe, Čmelíková 17, 821 03, Bratislava
Bratislava - Vajnory * AK SKIPER BA Vakoničova Martina, Jedľova 2, 821 07 Bratislava, 0903 909 121 e-mail
Bratislava a Pezinok* Kynologický klub DOGGIE www.doggie.sk
Hrubá Borša * KK Gratex Internacional Peter Malovec Ing., Hrubá Borša 131 925 23
Chorvátsky Grob * MKK Chorvátsky Grob Sobolič Milan, Chorvátska 36, 900 25, Chorvátsky Grob
Chorvátsky Grob * Výcvikový klub nemeckého ovčiaka Chorvátsky Grob Sobolič Milan, Chorvátsky Grob 178, 900 25 Chorvátsky Grob
Ivanka pri Dunaji * Klub športovej kynológie Rottweilera Ivanka p.Dunaji Butyka Miloš, Puškinova 26, 900 28, Ivanka pri Dunaji
Malacky * MKZB Ing. Milan Schvarzbacher, ·L.Fullu č.2, 901 01 Malacky
Malacky * MKK Záhorák Pavel Spusta Ing.,Pribinova 2, 901 01 Malacky,
Malacky * MKK Malacky-kynológia Michal Král, Písniky 769, 901 01 Malacky
Most pri Bratislave KK Most Dáša Kostelná, Narcisová 56, 821 05 Bratislava, 0905 910 063
Pezinok * MKK Pezinok Karpaty Jozef Reichbauer, Za dráhou 13, 902 01 Pezinok
Pezinok * Klub športovej kynológie Pezinok Novota Roman, Záhradná 56, 900 26 Slovenský Grob
Rohožník * Výcvikový klub NO Vajarská Gabriela Králiková, Rohožník 347, P.O.Box 11 906 38
Senec /zrušené/ MKK Senec Štefan Obselka, Novomeského 14, 903 01 Senec
Senec /zrušené/ Kynologický klub Senec MVDr. Kuštár Ján, Jesenského 8, 903 01 Senec
Svätý Jur * KŠK Svätý Jur Martin Barlík, Prostredná 9, 900 21 Svätý Jur
Tomášov * KK Tomášov Strasser Anton, Záhradnícka 29, 900 44 Tomášov, 0905 815 854
Závod * MKK Závod Martin Kozárek, Závod 856, 908 72 Závod
[img:bbee06979b]http://www.dogs.wz.sk/download/administrator.gif[/img:bbee06979b]
simm
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 105
Bydlisko: Leopoldov

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 19.08.2007 12:45

nechodí niekto na cvičák do Pezinka?? :ua:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod sandra » Pon 20.08.2007 22:50

poznam ten cvicak aj ludi odtial - skladala som tam s mojou suckou skusku SVV2 :smile: preco???
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Uto 21.08.2007 7:06

no čo sa tam dá trénovať agility..akí sú výcvikári a tak...možno by sme tam raz chodili :no:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Poslaťod sandra » Uto 21.08.2007 17:42

nooo neviem ci sa tam trenuje aj agility pretoze to mna az tak nezaujimalo ale teda pokial mame na mysli ten isty cvicak v pezinku (neviem ci nie su dva) tak sa tam trenuje sportova kynologia - vycvikar je roman novota a je to podla mna vycvikar na velmi dobrej urovni - zaroven aj figurant.... chodi trenovat aj k nam do chorvatskeho grobu a par krat mi spravil aj figuranta... ja som bola s jeho vycvikom spokojna.
Pes má jediný životný cieľ: venovať svoje srdce.
J.R.Ackerley
sandra
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 89
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod Lenka.Buddy » Ned 30.12.2007 10:17

chodí niekto na agility do niektorého z Bratislavských klubov??ak áno kam??
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod bonynka » Štv 07.02.2008 12:45

my sme chodili do skiperu, bolo to vo vajnoroch ,ale prestahovali sa do petrzalky a to uz mi tak nevyhovuje.
http://www.skiper.sk
bonynka
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 48

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod zeane » Štv 07.02.2008 20:23

my sme bratislavske skiperacke agilitacky :smile:
vratim sa k tym pribratislavskym agility klubom - pokial viem tak sa trenuje v Ciferi, Trnave a zacat chceli aj v Blatnom. Dokonca si vyrabali prekazky, ale ako su daleko netusim :nwm: . Ak trenuju aj inde minimalne nechodia na preteky, takze o nich nevieme. To je bohuzial vsetko... Nitra, Trencin a Nove Zamky (to by mal byt zacinajuci agiklub - drzim im vsetky palce :jop: ) su kus dalej...
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Zuzka&Badynka » Uto 01.04.2008 17:47

Chodi niekdo na cvicak do petrzalky ?
Zuzka&Badynka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 281
Bydlisko: Bratislava-Rusovce

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod zeane » Uto 01.04.2008 22:00

bonynka píše:my sme chodili do skiperu, bolo to vo vajnoroch ,ale prestahovali sa do petrzalky a to uz mi tak nevyhovuje.
http://www.skiper.sk


huhu :pac: neneneneneeee, do pretržalky sme sa nikdy nepresťahovali - až teraz som si to všimla :no: Dlho sme boli vo Vajnoroch, ale bohužiaľ výstavba nás odtiaľ vysťahovala. Potom sme nejakú dobu síce trénovali pri Dunaji, ale za Slovnaftom na bratislavskej strane :no: Teraz sme sa poposunuli na Čiernu vodu a trénujeme tam. :ahoj:
zeane
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2393

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod beagle_fan » Ned 06.04.2008 20:15

Mam taku prosbicku :no: : mate nejake referencie alebo skusenosti s vycvikovym strediskom "Canis Center Eddy Slovakia"?
If you can look at a dog and not feel vicarious excitement and affection, you must be a cat.

Author Unknown
beagle_fan
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 76

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Efa » Pia 18.04.2008 12:59

Senec * MKK Senec Štefan Obselka, Novomeského 14, 903 01 Senec
Senec /zrušené/ Kynologický klub Senec MVDr. Kuštár Ján, Jesenského 8, 903 01 Senec


v Senci žiadny KK neexistuje
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Canis Centre Eddy Slovakia

Poslaťod miiishka » Pia 25.04.2008 9:46

beagle_fan píše:Mam taku prosbicku :no: : mate nejake referencie alebo skusenosti s vycvikovym strediskom "Canis Center Eddy Slovakia"?


Chodíme tam s Litom tretí týždeň. Tým pádom sme nováčikovia, ale zatiaľ som relatívne spokojná. Začali sme chodiť na cvičák neskoro, až v roku a pol. Dovtedy som ho cvičila sama, prevažne v poli a v lese bez prítomnosti iných psov. Keď som s ním sama, počúva krásne, ale nie je socializovaný, útočil na iné psy a v ich prítomnosti neposlúchal a chcel sa biť. Tým pádom sme na ostnáči... Mea culpa, mali sme začať skôr-kým nemal takú silu.

Výcvikárky sú milé, vedia čo robia, aj keď nebaštím všetko čo sa mi od nich naservíruje...
Kupríkladu- rada: ak vás pes neposlúchne, vybehne na vás, zavrčí na vás, vezmite si ho nabok a zrežte ho. Nesúhlasím. Ja ho radšej prevrátim na lopatky a zavrčím na neho, zatiaľ to pomáha. To bola na druhej strane tiež rada od výcvikárky, ale táto je z môjho pohľadu O.K. Nie som expert na výcvik, ale nebudem svojho psa biť. Nikdy. Keď sa to toleruje u mojich "spolucvičiacich" /jeden mladý muž už pár krát kopol svoju labrošku do slabín, keď mu nešla pri nohe) :hmm: , nemusím to robiť aj ja, je to predsa môj pes. A kto sa ako k svojmu psovi správa, takú odozvu od neho aj dostane. Nechcem aby sa ma bál, len má vedieť kde je jeho miesto v našej rodinnej svorke, a aby poslúchal aj v prítomnosti iných psov :yes:
Na druhej strane-už po prvej hodine som mala vonku lepšiu odozvu na ostatné psy, keďže nebol Axel socializovaný, až na cvičáku začína chápať, že nie každého psa treba na privítanie stĺcť. Aj odmenky, ktoré sme predtým nepoužívali, zaberajú celkom pekne.
Takže pokračujeme a uvidíme.
Toť môj názor.
Uvítam aj názory iných, ktorí majú s týmto cvičákom skúsenosti.
miiishka
Okoloidúci
 
Príspevky: 19
Bydlisko: Bratislava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod lusy » Sob 26.04.2008 16:18

ty vole :oo: na taky cvicak by som nikdy nechodila.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Bratislavský Kraj

Poslaťod Amaguk » Sob 26.04.2008 16:33

mein gott, ostnac, bitka, alfa roll :pac:
pomoc, horsiu kombinaciu si uz snad ani neviem predstavit!

Ja ho radšej prevrátim na lopatky a zavrčím na neho, zatiaľ to pomáha. To bola na druhej strane tiež rada od výcvikárky, ale táto je z môjho pohľadu O.K.

prosim ta, precitaj si toto: http://barney.glenalbyn.org/view.php?ci ... 2005111701 :vykricnik:
hadam po tom, to uz za take ok povazovat nebudes
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Ďalší

Späť na Západné Slovensko