Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Efa » Uto 22.11.2011 15:54

Offtopic: lenka a tebe ide o cvičenie alebo skôr o stret s iným psom? trocha som sa v tom totiž stratila ....
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Uto 22.11.2011 18:58

Offtopic: Efa: o to ze 1. so samcami sa neznese, 2. nechce cvicit pri inych psoch, a ze ma nerespektuje pri nich, len vystekuje a furt sa chce tahat a snazi sa navazat do nich. na ulici pri psoch si ho viem poriesit ale jak sme v skupine jak keby sa uz uplne prepol :nono:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Wejka » Str 23.11.2011 0:55

tak my sme navštevovali psiu škôlku v canis mauris... prvýkrát si to u mňa holky odpísali keď mi 4mesačné šteňa naskakovalo na iné šteňa a výcvikárka mi povedala že ho budem musieť dať asi kastrovať v budúcnosti :ach: druhýkrát keď som počula ako odporúča granule :ach: a tretíkrát keď môj pes chcel kamsi ísť a ona ho doslova schmatla a pritlačila ku zemi do úplne príšernej polohy a kričala po ňom ukludni sa... aha a ešte keď ho trhla vodítkom tak, že sa buchol o skočku a zhodil ju ..... tých momentov vlastne bolo celkom dosť..... o výcviku už mám čo to prečítané aj vďaka DF, takže som odtial vždy došla akurát tak pekne vytočená.... cvičí sa jednu hodinu za týždeň (čo je podla mňa dosť málo) a platí sa 50 eur (čo je po absolvovaní tohto kurzu dosť vela - vzhladom na to, čo ponúkajú)
niekomu sa ten kurz mohol páčiť a mohol pomôcť...pre mňa a môjho psa bol tento kurz slabý..... my potrebujeme iný výcvik....pre pubertálneho nezávislého teriéra to bolo málo.... Ale zas uznávam pozitívnu motiváciu... Tento kurz je podla mna dobry pre uplne male steniatka, my sme na to uz boli moc stari... Myslim rozumovo..
preto sme začali chodiť do cífera. a tam som zatial spokojná :smile: už sme si aj zabehali agility a stihli mi dať niekoľko rád ako robiť či nerobiť nejaké veci, čo sa v CM nestalo za celý ten kurz...... :ahoj:
Home is where the dog is
Wejka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Str 23.11.2011 7:25

aha, tak uz sa nedivim, preco neprijimaju velkych psov, vsak oni nezvladaju ani malych... :prd:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12736
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lusy » Str 23.11.2011 11:58

lenka_1705 píše:Offtopic: Efa: o to ze 1. so samcami sa neznese, 2. nechce cvicit pri inych psoch, a ze ma nerespektuje pri nich, len vystekuje a furt sa chce tahat a snazi sa navazat do nich. na ulici pri psoch si ho viem poriesit ale jak sme v skupine jak keby sa uz uplne prepol :nono:

lenka ale toto v trstine nevyriesis. vycvikar nie je schopny ti ukazat ako s takym psom pracovat. a ak si to bola ty, co som tvojho psa mala v rukach, tak je to dost tebou, ak si odvtedy nezmenila pristup k tomu psovi.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Str 23.11.2011 17:07

Offtopic: lusy: a ty si mi co ukazala, ako vytiahnut psovi skrtak az za usi? :heh: a neviem kto tebe povedal ze vycvikar z trstina mi nic neukazal, sice ja si nemyslim ze jeho metody su najlepsie, ani najvhodnejsie pre mojho psa (ani som nikdy tym stylom necvicila ked cvicim sama, ale to asi netreba pisat kedze ty poznas moj pristup do bodky :no: ), a tiez s niektorymi vecami nesuhlasim co sa tam robi (a nikto nepovedal ze ja ich robim ked som presvedcena ze to nie je spravne) ale stale lepsi trstin ako trnava alebo nechodit nikam. keby si mozem vyberat tak chodim inam... sak odporuc cloveka co je fakt odbornik na problemovych psov do 25 km od trnavy, neh je tato diskusia aj trochu konstruktivna. a ono je inak najlepsie ze kazdy z tohto fora s ktorym som sa stretla doteraz mi poradil uplne ale uplne nieco ine jak mam s nim cvicit :ach: a ked ja som z toho miestami na nervy tak vobec sa necudujem mojmu psovi.. lebo s nim uz ozaj bolo robene vsetko mozne a vysledok nikde

Wejka: inak v ciferi kto s vami cvici?
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lusy » Štv 24.11.2011 1:26

lenka_1705 píše:[ot]lusy: a ty si mi co ukazala, ako vytiahnut psovi skrtak az za usi? :heh:

zaujimave, ze potom ten pes neutocil naokolo a nevystekaval, ked som ho mala ja :ach:
a neviem kto tebe povedal ze vycvikar z trstina mi nic neukazal,

ak dobre citas, tak nepisem, ci ti nieco ukazal ci nie. ja konstatujem, ze aj keby ti ukazal, tak ti to nepomoze. a to pisem na zaklade toho, ze som ho videla.
sak odporuc cloveka co je fakt odbornik na problemovych psov

rea z jablonice
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Štv 24.11.2011 2:24

Offtopic:
lusy píše:
lenka_1705 píše:[ot]lusy: a ty si mi co ukazala, ako vytiahnut psovi skrtak az za usi? :heh:

zaujimave, ze potom ten pes neutocil naokolo a nevystekaval, ked som ho mala ja :ach:


ved lebo asi to nemohol robit na tom obojku :heh:, to ani mne si nedovoli ked to ma hentak vytiahnute za usami, ale to je akoze jake riesenie? :oo: raz ho zabudnem a potom co? tym myslim ze potrebujem aby to nerobil preto ze si to nezelam a on to respektuje a nie preto ze ma "zazracny" obojcek. posluchat by mal bez ohladu na obojky a voditka a pamlsky a milion dalsich veci co maju byt len pomockou nie prostriedkom ani dovodom, podla mna


lusy píše:ak dobre citas, tak nepisem, ci ti nieco ukazal ci nie. ja konstatujem, ze aj keby ti ukazal, tak ti to nepomoze. a to pisem na zaklade toho, ze som ho videla.


ved ok, mohla by si to aj nejak zdovodit, konkretne :no: ja niesom odbornik aby som odsudzovala metody niekoho kto robi so psami 30 rokov na zaklade nejakych dohadov, ked niektore psi tam cvicia v pohode. ale rada si vypocujem tvoj nazor :smile:

lusy píše:rea z jablonice


no ved uvidime :lol:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lusy » Štv 24.11.2011 12:00

lenka ziadny obojok nie je zazracny. ani len ked mu ho das za usi. ani ostnac ani EO. :ach:
ja niesom odbornik aby som odsudzovala metody niekoho kto robi so psami 30 rokov na zaklade nejakych dohadov, ked niektore psi tam cvicia v pohode

to ze sa niekto pohybuje medzi psami 30 rokov este neznamena, ze to s nimi aj naozaj vie. a ake dohady??? ved som tam bola a videla ho. mne to stacilo. aj tu v ita su "vycvikari" dokonca vo dolezitych funkciach a nevedia cvicit psov. to ze niektore psy cvicia je stale skor kvoli tomu, ze majitelia dokazu s nimi pracovat. ibaze ti co tam chodia uz rok a stale nic, tak ako o com??? ty sama tam uz chodis vysse roka a stale pises, ze mas problemy. tak teda co ta naucil?
co sa tyka rei, tak som nepochopila toho smajla. si na fore dlho a uz si davno mohla zistit, ze reu odporuca strasne vela ludi.
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Štv 24.11.2011 17:54

Offtopic:
lusy píše:lenka ziadny obojok nie je zazracny. ani len ked mu ho das za usi. ani ostnac ani EO. :ach:


to bol sarkazmus.. proste pre mna to pouzitie nema ziadne opodstatnenie ked na obycajnom aj tak bude robit zle


lusy píše:to ze sa niekto pohybuje medzi psami 30 rokov este neznamena, ze to s nimi aj naozaj vie. a ake dohady??? ved som tam bola a videla ho. mne to stacilo. aj tu v ita su "vycvikari" dokonca vo dolezitych funkciach a nevedia cvicit psov. to ze niektore psy cvicia je stale skor kvoli tomu, ze majitelia dokazu s nimi pracovat. ibaze ti co tam chodia uz rok a stale nic, tak ako o com??? ty sama tam uz chodis vysse roka a stale pises, ze mas problemy. tak teda co ta naucil?


neznamena, ale nieco by mohol vediet :nwm: ale ok, v podstate zdielam tvoj nazor, nemyslim si ze to je super vycvikar alebo nebodaj odbornik to urcite nie, ale toto mi vyslo ako najprijatelnejsia moznost, pretoze poznam o dost horsich... a fakt nepotrebujem aby mi niekto posahal psa este viac jak je teraz (a vyse roka tam urcite nechodim kedze tam bola minimalne pol rocna pauza ale to je uplne jedno) a kto tam chodi dlho a stale nic? ak myslis toho druheho ovciaka, tak on je lepsie ovladatelny ako moj a to je ovela vacsi magor... takze to je irelevantne.. horsi pripad ako je moj pes som tam zatial nevidela. ale mas pravdu, ze nam to nejak extra nepomohlo v hentom, ale pre psa urcite lepsie ako keby bol izolovany a nechodila by som nikam. aspon prekazky si mozem robit, sama pocvicit, vybehat psa atd


lusy píše:co sa tyka rei, tak som nepochopila toho smajla. si na fore dlho a uz si davno mohla zistit, ze reu odporuca strasne vela ludi.


ved nikto nehovori ze o nej neviem uz davno.. no nebudem to tu rozoberat. pojdem tam pozriet a az potom tu napisem :no:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lusy » Štv 24.11.2011 18:46

Offtopic:
to bol sarkazmus.. proste pre mna to pouzitie nema ziadne opodstatnenie ked na obycajnom aj tak bude robit zle

ak viem, ze mam problem so psom a nedokazem to riesit na obycajnom obojku, kedze pes si tak ci tak robi co chce, ale viem, ze ho na inom dokazem aspon usmernit, tak ako nechapem, preco to nepouzit???
lusy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3706
Bydlisko: Taliansko

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Štv 24.11.2011 20:53

Offtopic: ved ja ho pouzivam, ale on dobre vie kedy ho ma. takze nic to neriesi. ani ako usmernenie mi to nepride, skor donutenie.
jaaj a zabudla si konkretne veci vymenovat ohladne toho vycvikara co presne sa ti nepozdavalo, neh vieme vsetci, ci toho sa nedockam? :nwm:
Naposledy upravil lenka_1705 dňa Pia 25.11.2011 0:43, celkovo upravené 1
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod QuintipaNO » Štv 24.11.2011 21:06

Offtopic: nie každý pes je geniálny nie každý psovod je geniálny,
akurát že psovod má možnosť sa napraviť keď chce, zatiaľ čo pes len do určitej mieri
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pia 25.11.2011 0:53

Offtopic: QuintipaNO: myslienka tyzdna :lol:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Wejka » Pia 25.11.2011 1:21

lenka_1705 píše:Wejka: inak v ciferi kto s vami cvici?


v Cíferi som bohužial zatial bola iba dvakrát, raz tam bol Stano a ďalší krát len baby, ktoré tam chodia cvičiť, ale aj tie mi poradili pár dobrých vecí :smile:
Home is where the dog is
Wejka
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 418

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko