Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lara » Sob 09.08.2008 15:53

[quote="darley"]
teda.. k bosakovi sme chodili par rokov dozadu... to som bola este decko, mala kokra a s kamoskami sme cvicili agility... ale pomaly to tam upadalo, co povedat... o tom druhom cvicaku co ste spominali som ani nevedela... a teraz ked prihlasim krpatu na cvicak tak urcite do hodov, nie do GA... aj kamoska mi odporucala hody, takze...
If it's not a Doberman it's just a dog.
lara
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1946
Bydlisko: Galanta

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Bibiana » Sob 09.08.2008 16:42

darley píše:V nedeľu sme boli v Seredi na cvičáku. Prekvapilo ma nádherné prostredie. veľký plac, veľa stromov, veľa úväzov... Boli tam traja figuranti a každý sa venoval určitej skupinke psov. Bolo to super. Bohužial sme nestihli poslušnosť. zaspali sme.ale veľmi sa mi páčilo.


Darley, kde v Seredi? A o koľkej začína tréning? Chcela by som sa ísť pozrieť... :smile:
Bibiana
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2299

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod kikus » Štv 27.11.2008 21:18

Poslaťod FLEUR v Pon 03.03.2008 18:48
:oo: to v Dunajskej je fakt cvicak????byvam tam sice uz 14 rokov :hi: ale to som netusila :ua:


aj ja byvam blyzko DS uz 8 rokov, ale o tomto som nevedela. Bol tam z vas niekto? Rozmyslam, ze by som zacala chodit na cvicak s mojim rusakom. Teraz ma iba 5 mesiacov, takze az od jary. Ak niekto viete o nejkom dobrom blyzko DS dajte mi pls. vediet.
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Amaguk » Štv 27.11.2008 21:39

v prvom prispevku v zozname cvicakov je toto:
Dunajská Streda * MKK 1 Dunajská Streda Attila Tászli, Malotejedská 79, 929 01 Dunajská Streda
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod kikus » Štv 27.11.2008 21:45

od Amaguk v Štv 27.11.2008 20:39
v prvom prispevku v zozname cvicakov je toto:

Dunajská Streda * MKK 1 Dunajská Streda Attila Tászli, Malotejedská 79, 929 01 Dunajská Streda


jasne, aj ja som to tam nasla, skor som chcela vediet ci tam niekto bol a ci doporucuje, ja som totiz uplny laik a v zivote som na ziadnom cvicaku nebola :heh: :heh:
kikus
Snoopy
 
Príspevky: 152

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod bobamima » Uto 13.01.2009 13:49

Pridávam sa ku tým, čo v živote neboli na cvičáku :lol:
Nepoznáte niekto cvičák vo Veľkom Mederi, ako to tam funguje...? Vopred ďakujem.
bobamima
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 122

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Slawin » Uto 10.02.2009 16:06

poznate niekto cvicak v Zelenci? zevraj su tam super ludia specializovai na rtw :nwm:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod kacumi » Štv 26.02.2009 9:19

prosim ma niekto skusenosti z cvičakov v TRNAVE,viem že ich tu je viacej.ktori sa vam osvedčil?
a ešte akym sposobom sa tam cvičí,či pod natlakom alebo na pamlsok.
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Lenka.Buddy » Štv 26.02.2009 16:17

kacumi najlepšie bude ,ak sa tam pojdeš pozrieť :no: my sa teraz chystáme okuknuť základný výcvik na Kopánke niekedy,tak ak chceš sa môžeš pridať :ahoj:
www.bafbaf.webnode.sk tu nájdete všetko o nás :)
Lenka.Buddy
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2429
Bydlisko: Dolné Orešany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Slawin » Štv 26.02.2009 20:30

kacumi píše:prosim ma niekto skusenosti z cvičakov v TRNAVE,viem že ich tu je viacej.ktori sa vam osvedčil?
a ešte akym sposobom sa tam cvičí,či pod natlakom alebo na pamlsok.

ja chodim na kopanku..zatial sice len 2 krat ale ide to tam zhruba tak ze prides a odlozis si psika na kolik (tym sa uci byt niekde priviazany sam)..potom na zaciatku si psici pobehaju spolu... no a potom sa cvici...napriklad po dvoch..chvilku cvicia ti...potom si zavola zas druhych..ono ked je niekto pokrocily,niekto zaciatocnik a ked niekto je prvy krat tak si to ona tak rozdeluje..necvici sa drilom ze hodinu musi pes stale robit to iste..psik ma prestavky...a jasne ze na pamlsok,alebo aport...podla toho co ma pes radsej...ale teraz tam bol aj jeden godldenak ktory napadal ked s nim chcel clovek manipulovat (skoro rocny,bez predosleho vycviku) a vtedy vedia byt aj prisny...cvicitelku aj pokusal,vravela ze jej to mozno aj napuchne,ale poradila si snim...
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod kacumi » Pia 27.02.2009 8:51

no aj ja chcem isť pozrieť na kopanku.mam tiež ročneho psa a vycvik len domáci a asi to nestači,lebo už začina vystrkovať rožky.
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Slawin » Pia 27.02.2009 14:24

no ja tam uz mordujem mojho 4-mesacnaka :heh: skus prist pozriet v nedelu o 10 (ale ak bude vonku mokro a blato nemusis) vtedy vycvik nebyva lebo ten teren by bol po 1.otrasny a tym spalanim by sme ho po 2.este zhorsili... :lol:
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lucik » Pia 27.02.2009 16:34

hm, za zleho pocasia sa necvici? a to potom ked na skuskach prsi, tak sa odlozia? lebo psy su potom cintlave a odmietaju robit?
mne sa moc to privazovanie ku kolikom nepaci, resp. nie nadlho, tam sa pes podla mna nenauci odlozeniu, ale skor kolektivnemu ziapaniu..
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5960
Bydlisko: Piešťany

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Slawin » Pia 27.02.2009 19:14

nie je to na dlho... a ti co su pokrocili je krasne vidno ako lezia a cakaju poslusne... ale nahodou tento moj krpec sa ani ked bol prvy krat nemikal..obcas si "zabeeeeeeeeka" ale neni ustekany... a ked sa necvici chodieva sa na vylet alebo tak..ale necvici sa u nich,teren by bol otrasny..a ako je to na skuskach ked prsi netusim
Nemůže pršet věčně
Slawin
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1978
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod kacumi » Ned 01.03.2009 16:11

lenka bola si pozrieť na tom cvičaku? ja sa chystam v piatok,dufam že bude dobré počasie,lebo je najvyšši čas začať s tym mojim cvičiť.
slawin a ty si bol dnes cvičiť?ak ano napíš ako bolo.
"tisícky generácií psov verili,že jedného dňa,ak budú počúvať dostatočne pozorne,konečne porozumejú ľudskej reči"
kacumi
Snoopy
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 188
Bydlisko: trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko