Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Pon 21.11.2011 12:26

za tu sumu docestujes aj do BA :heh:

PK je daleko? kolegyna chodi tam a je mega spokojna.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Silwuska » Pon 21.11.2011 13:40

Podla mna teda, ak chce niekto vyslovene socializovat steniatko ( teda nema nejake ambicie zo stenatom skladat skusky a pod) tak si myslim ze cvicak mu je zbytocny...ono na toto je dogforum uzasne, mozes si tu najst ludi z okolia, stretnut sa s nimi a stena krasne socializovat, povymienat si skusenosti, da sa aj co to pocvicit...mas to zadarmo, da sa menit prostredie, aj spiska...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pon 21.11.2011 14:26

wer: Offtopic: do BA je daleko, spoje na nic, jedna cesta po novom 10€, autom asi aj viac. takze ta cesta by ma vysla aj tolko co cena kurzu a to je pre mna momentalne vela. inak nehovorim, keby som z ba nevaham, je to uz na inej urovni ako tu :ua:
v pk myslis ktory, tam co je predseda roman novota?

Silwuska: da sa.. ale ak bude chodit aj na dobry cvicak je to len k uzitku. nie je to len o skuskach.. a ja osobne nepoznam nikoho z tt kto by pravidelne cvicil alebo vobec cvicil na volnom priestranstve a z vlastnej iniciativy :nwm:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Pon 21.11.2011 14:31

jj, romanov. aj ked ona konkretne je pod patronatom svojho chovatela :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Silwuska » Pon 21.11.2011 14:32

Ako vravim, je to moj nazor, a jasne ze je to v pohode, chodit na cvicak, ale ak viem ze v TT je jeden cvicak naprd, a jeden kujva drahy, tak si, opat iba podla mna, myslim ze je zbytocne dochadzat niekam 50 kilometrov daleko len nato aby som socializovala stena...jasne ze to nieje na skodu, aj my chodievame sem tam na stretka do BA, ale podla mna to nieje potrebne pravidelne, lebo ak by naozaj malo ist len o socializaciu tak uplne staci okoli, ak su v nom normalne psiska...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Pon 21.11.2011 14:35

osobne si myslim, ze je to aj lepsie - lebo takto si stena akurat zvykne na ucastnikov skolky a plac na cvicaku. takze ako pise silwuska - ked socializovat stena - pohladat schopnych psikov radsej cez df.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pon 21.11.2011 15:07

wer: mozno tam pojdem kuknut :lol:

Offtopic: Silwuska: no tak nejak som to brala aj ja. a teraz mam doma to co mam.. a mozno keby sa to podchytilo skorej tym ze by pravidelne bol a cvicil medzi psami tak by som to nemusela riesit dalsich 5 rokov :rip:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Silwuska » Pon 21.11.2011 15:32

Pocuj nieze sa zase odujes jasne, nemyslim to v zlom, ale ja som u vas videla par inych chyb, a nemyslim ze to bude celkom socializaciou...
Neviem s kym si chodievala vencit, a s kym si sa stretavala, somnou to nebolo :lol: takze nemozem hodnotit ako ste socializovali...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Pon 21.11.2011 17:31

Offtopic: Silwuska: sak ked budes mat cas a chut, tak kludne dobehni niekedy do trstina, najlepsie ked tam nebude vycvikar, a pokecame aj s nazornymi ukazkami :yes: (alebo my by sme mohli niekam dobehnut len neviem kam :lol: ) tu to nebudem rozoberat lebo je to o nicom :no:
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Silwuska » Uto 22.11.2011 8:02

Offtopic: Jasne, beriem ...btw. ty chodis do trstina este??? Lebo ja som tam nebola tusim odvtedy co ste tam boli aj vy :nwm:
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Efa » Uto 22.11.2011 8:24

Offtopic:
lenka_1705 píše:... a ja osobne nepoznam nikoho z tt kto by pravidelne cvicil alebo vobec cvicil na volnom priestranstve a z vlastnej iniciativy :nwm:


osobne si myslím, že určite sa nájdu aj takíto ľudia, pretože kto má záujem so psom sa niekde dopracovať a nemá možnosť denne cvičiť na cvičáku tak určite niekde takto cvičí - ja síce nie som z TT, ale denne takto cvičím na jazerách v SC a často krát si rozložím aj prekážku či plenty :joint:
http://kkdogsport.webnode.sk/

Obrázok
... moje okolie mi každý deň dokazuje, že život bez mozgu je predsa len možný ....
Efa
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2948

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod QuintipaNO » Uto 22.11.2011 9:02

Offtopic: :yes: ja si rozložíme plenty aj v parku, keď sa mi nechce na cvičák
QuintipaNO
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1439

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod wer » Uto 22.11.2011 9:10

Offtopic: no a hlavne je aj dobre menit prostredie...
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod Silwuska » Uto 22.11.2011 9:10

Ved o tom prave hovorim,a teda hlavne pri socializacii, nech si psisko nemysli ze poslucha sa iba na cvicaku a tam to konci...
Silwuska
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6539
Bydlisko: Trnava

Re: Zoznam Výcvikových Stredísk - Trnavský Kraj

Poslaťod lenka_1705 » Uto 22.11.2011 12:57

Offtopic: Silwuska: ano chodim tam, sak kam inam sa tu da? tiez na niektore veci mam iny nazor, ale aspon sme medzi psami

Efa: ved ja si tiez cvicim aj sama vonku.. ale nie je s kym moc, tu je vacsina yorkov, maltezakov, pudlov (ktorych majitelov by som najradsej nakopala do riti ked zozadu dobehnu vrcat do nas :hmm:), a co stretavam NOcka, boxerov, dobikov, holandaka tak to mi je ich akurat luto. maju to asi na okrasu alebo co neviem (ani nechcem vediet lebo tu mame ine pripady) :ach:

QuintipaNO: u nas v parku akurat tak stupis do :kak: :haha: :hmm:

wer: menime.. v ramci sidliskovych moznosti
The easy day was yesterday
lenka_1705
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1251
Bydlisko: Trnava

PredchádzajúciĎalší

Späť na Západné Slovensko