Športová kynológia - TN

Športová kynológia - TN

Poslaťod lollkoo2 » Uto 14.06.2022 7:16

Zdravím, chcela som sa ísť pozrieť na výcvik obrany do KK Smile of dog v NM (len aby som zistila, či sa tomu v budúcnosti chcem venovať), ale zdá sa, že tam už sa obrana necvičí, resp. neviem nájsť žiadne informácie o čase výcviku. Viete niekto, ako to teraz funguje, resp. kde sú dobrí tréneri/figuranti okolo TN, TT kraji alebo v Česku, tak do 30-45 min cesty?
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod lollkoo2 » Ned 21.08.2022 6:13

Zdravím, skúsim ešte raz - hľadám cvičák, na kt. by sa dalo ísť párkrát pozrieť na výcvik obrany, naj TN kraj + okolité vrátane ČR. Ďakujem vopred!
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod wer » Ned 21.08.2022 6:21

Ja mozem ponuknut BA. :lol: v TN je dobry klub KK Excel, ale neviem, ako prijimaju clenov.
Ale, uprimne, kedze len uvazujes, ci sa na to dat, tak ja neodporucam prave kvoli tej tazsej dostupnosti dobrych figov.. ja som z BA a aj tak jazdievam kade-tade za nimi. Stoji to vela energie, casu a penazi..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod Elis » Ned 21.08.2022 8:04

a Pobedim? Dojet se tam podivat na obrany . nejde?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod lollkoo2 » Ned 21.08.2022 8:15

Wer:
Ďakujem za ponuku, ale teraz nechcem na dlho odísť od psa (senior, zdravotné problémy atď.), preto hľadám niečo v okolí. Možno raz, ak bude ponuka ešte platiť :D
Do KK Excel skúsim napísať, to vyzeralo, čo som pozerala, tak naj-nádejnejšie :jop: Okrem toho som kedysi počula ešte o Dareos SK, ale tam sú len pobytové a individuálne výcviky, pokiaľ viem. Inak najbližšie mi bol odporúčaný chlapík v Hodoníne, čo za pre mňa nie je tak ďaleko, len tie cesty cez Myjavu sú na...
A to som ešte nenapísala, že najviac z podobných športov sa mi páči mondio xD nájsť trénera, resp. figuranta na to... ale ako hovorím, toto je všetko zatiaľ v teoretickej rovine, možno to nakoniec nebude baviť mňa, možno to nebude baviť psa, len chcem vedieť o tom čo najviac dopredu, aby som sa vyhla urobeniu nejakej zbytočnej blbosti, čo sa bude ťažko naprávať.
Sorry, rozkecla som sa. Každopádne ďakujem za odpoveď :poklona:

Elis:
Ďakujem, vôbec som nevedela, že v Pobedime niečo je, pôjdem im napísať (a pre toto nikdy celkom neverím Googlu a radšej sa vždy pýtam)!
Naposledy upravil lollkoo2 dňa Ned 21.08.2022 8:17, celkovo upravené 1
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod wer » Ned 21.08.2022 8:21

V pobedime neviem, ako funguju, lebo clenov stretavam na tych mojich potulkach po obranach kade tade :heh:
Skus sa informovat v tychto kluboch spominanych, oslov dakych clenov a uvidis. Sportovka nie je len o obranach, treba si najst partiu.
A mondio, hej, to je nemozne. Co viem, tak kamoska trenuje v Madarsku..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod Elis » Ned 21.08.2022 8:22

wer píše:V pobedime neviem, ako funguju, lebo clenov stretavam


Raky dava fotky z obran odtud docela pravidelne :angel:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod wer » Ned 21.08.2022 8:32

Toho som.stretavala vo vrbovom :lol:
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12688
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod Elis » Ned 21.08.2022 8:40

ty fotky jsou z hriste ve Vrbovem myslis?
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6367
Bydlisko: Praha

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod lucik » Pia 26.08.2022 8:14

do Pobedima im chodí nejaký nový figurant, príležitostne chodia do Vrbového a pravidelne si pozývajú do Beckova figuranta z ČR.
A million words would not bring you back. I know because I´ve tried.
Neither would a million tears. I know because I´ve cried.
I miss you, my black angel Gipsy!
lucik
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5961
Bydlisko: Piešťany

Re: Športová kynológia - TN

Poslaťod lollkoo2 » Uto 20.09.2022 8:02

wer píše:A mondio, hej, to je nemozne. Co viem, tak kamoska trenuje v Madarsku..

Dala by si mi dať na kamošku kontakt, keby s tým súhlasila? Rada by som sa jej na to mondio opýtala (figuranti atď.).

lucik píše:do Pobedima im chodí nejaký nový figurant, príležitostne chodia do Vrbového a pravidelne si pozývajú do Beckova figuranta z ČR.

Nevieš, kedy je ten výcvik v Pobedime/Vrbovom/Beckove? Písala som im už dávno na e-mail, a zatiaľ žiadna reakcia.
lollkoo2
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 51


Späť na Západné Slovensko