Výcvikové tábory

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Pia 19.03.2010 17:02

Marcush – Asi nezáleží. Ja zisťujem nejaké info, ale asik skôr vizerá tá Nitra, za ten Kežmarok sa neozvali. Už sa aj ja teším. Nie, na veľkosti, veku ani pohlaví nezáleží, ale myslím, že sučka sa nesmie hárať, teda na výstavách to tak je, a bolo by to blbé no .... ja som tiež ešte rodičom nevravela, ale tak čo, zacvakám si to asik ja, idem tam ja, tak nemajú čo riešiť :-D .... proste oznámym, tu podpíšte a sem ma odvezte ....
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod Macush » Sob 20.03.2010 15:21

No ja som sa pýtala a že môžem, až nato že mama sa bojí že by ochorel :pac: :lol: ale keď mi do toho nič neskočí idem na 100% :no:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Tabory

Poslaťod wewerica » Sob 20.03.2010 19:27

a co to mac na jaky tabr chces ist? :smile: poslusnost?
wewerica
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 4115
Bydlisko: Dolná Krupá

Re: Tabory

Poslaťod Macush » Sob 20.03.2010 21:11

Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Pon 22.03.2010 19:14

Mac – No, aj ja idem, na 100%. Z Kežmarku sa neozvali, a tuna sa mi to páči viac. Už si poslala prihlášku?

Ideš prvý alebo 2. Termín?
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod Macush » Pon 22.03.2010 20:26

Ešte som neposlala, ale pravdepodobne na prvý, ty ?
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Uto 23.03.2010 18:41

Aj ja .. už sa nemôžem dočkať, takže čím skôr tým lepšie... :-D
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Uto 23.03.2010 18:55

Zmena! Našli sme kontakt na usporiadateľov Kežmarku! http://www.kkpr.estranky.cz/ , čiže ak vyjde,ideme tam! :-D Takž počkáme , čo a ako, petože tuna je aj jedna chovateľka KK, a aj cena je rozdiel(90eur!).
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod Macush » Uto 23.03.2010 19:10

vypadá to dobre, ale od nás je to dosť ďaleko :ua: šak keď budeš vedieť nejaké info napíš, a podla toho sa zariadim :no:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Uto 23.03.2010 19:25

No šak ako myslíš, ale podľa mňa je 202 eur za tábor veľa, za to môžem ísť aj do česka. Ale tak ďaleko na prvý krát ísť nechcem. Od nás je to tiež ´dalej, ale tak dáko prežijeme, prestávky každú pol hodinku a dáko dojdeme ... pozisťujem nejaké info, ak získam e-mail na trénerku. Ak nie, zostáva Nitra. Dávam tomu čas do konca veľkej noci. Ak sa KK nerozbehne aspoň trochu, ideme do Nitry. Ale KK sa mi viac páči, lebo tam sú každý deň vychádzky a mladší ľudia, a krajšie okoloie a vychádzka do mesta, ale tak aj NR je fajn.
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod Macush » Uto 23.03.2010 20:29

No hej ale ja pomaly cez celé slovensko sa trepať to neni bohviečo :ua: ale šak uvidíme teda čo a jako, pouvažujem nad tým porozprávam sa aj s našimi a uvidím, ale tiež sa mi viac kežmarok páči, škoda že ja tak ďaleko :plac:
Macush
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 497
Bydlisko: Trnava

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Str 24.03.2010 13:31

Mac – šak tak choď v pohode do Nitry, a potom si napíšeme kde ako bolo. Ale tak možno tam skončím aj ja, pretože neviem, zatiaľ ten Kežmarok nevizerá 2x nádejne...

No našla som e-mail, tak sa to hádam rozhýbe..
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Tabory

Poslaťod kenny » Ned 20.06.2010 11:36

Ja idem tento rok na 2 záchranárske tábory: jeden v Jelenci (ten, čo ste aj vy spomínal) a druhý v Česku. Takže budeme mať taký akční týždeň.
kenny
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 265
Bydlisko: Moravské Lieskové

Re: Tabory

Poslaťod Riky » Ned 20.06.2010 11:49

No, ja bu´d pôjdem Kežmarok, alebo nikde.. ale nevyzerá to dobre, elbo s ami neozvali, ešte ani dátum nie je.. iba 1 e-mail mi odpísali asi pred 2 mesiacmi a doteraz už nič .. :-(
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

vycvikove tabory???

Poslaťod esster » Sob 20.11.2010 18:12

Už viac krát som počula o vycvikovom tábore. :otaznik: Čo to vlastne je??? :otaznik: A ako sa tam môže dostať taký obyčajný smrtelník ako ja? A aké s ním máte skúsenosti? Existuje aj nejaký iný druh táboru ako výcvikový? :hi: prosím niekoho trpezlivého kto by mi to vysvetlil :lol: ospravedlňujem sa ak tu už podobná téma je ale ja som ju nenašla takže newem :nwm:
Boh nám dal v podobe psa skutočného priateľa, lebo vedel, že jemu rovného medzi ľuďmi nenájdeme.
esster
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 416
Bydlisko: NM

PredchádzajúciĎalší

Späť na Pokročilý výcvik