Otrava

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Otrava

Poslaťod Renata » Štv 15.09.2022 12:48

ano
MisheliQ píše:Len teda ten cucurbitacin je toxicky aj pre ludi a dodava trpku/horku chut uhorkam, cuketam, tekviciam a dokonca aj melonu
ano ano, ja som si to potom docitala, ze uz boli aj smrtelne pripady u ludi, len teda ak je to horke, tak to ludia vacsinou nejedia, resp. je to taky indikator toho, ze to nie je dobre, len kanak to asi necital, alebo je mu vlastne jedno, ze to je horke :pac:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 932

Re: Otrava

Poslaťod wer » Pia 16.09.2022 4:58

No do kelu :oo: Esteze si bola doma! Tak nech sa da rychlo dokopy. Ja som uz sice citala, ze tieto veci su toxicke, ale absolutne by mi nenapadla az takato reakcia u psa...

Offtopic: a saba? :hi: To je "moje" meno, co mam odlozene uz roky pre sucku NO (ktoru asi nikdy mat nebudem :heh:)
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12693
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Predchádzajúci

Späť na Choroby