vlčiačka a odchadzajuce zadne nožky

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: vlčiačka a odchadzajuce zadne nožky

Poslaťod Ulf » Str 12.02.2020 8:32

Puk, môj 10,5 ročný 50 kilový pes berie už dlhodobo a denne 1g MSM (občas prestávka) a kĺbovku a nedávam mu to preto, že si myslím, že to je zbytočné :no: Ale aj viem to, že tieto doplnky stav nezvrátia, to som chcela povedať, aby od toho človek nemal očakávania, že teraz začnem starému psovi dávať doplnky a on sa znova postaví na nohy všetko bude ako pred tým (aj ja som si to kedysi myslela). To je celé. :smile:
Aj u nás je to už o každom jednom dni, keď ešte funguje normálne.
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Re: vlčiačka a odchadzajuce zadne nožky

Poslaťod Puk » Str 12.02.2020 20:40

OK, netvrdím, že som to pochopil správne. Len som podotkol... :no:
Puk
Big Dog
 
Príspevky: 1833

Re: vlčiačka a odchadzajuce zadne nožky

Poslaťod Ulf » Štv 13.02.2020 5:55

Offtopic: a ja netvrdim, ze hovorim vsetko tak ze sa to da pochopit
:haha:
They say good-bye to their family, to supply the needs for your. Show some respect and thank to truck drivers.
Ulf
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 582
Bydlisko: Kalinkovo

Predchádzajúci

Späť na Choroby