Kliešť

Sem píšte vaše otázky o rôznych chorobách.
Pravidlá fóra
Kategórie Choroby a Úrazy slúžia na zdieľanie skúseností užívateľov DogFóra, prípadne na získanie doplňujúcich informácií o chorobe či úraze a spôsoboch ich prevencie, liečby, rekonvalescencie.
V žiadnom prípade nenahrádzajú odborné veterinárne ošetrenie.

Ak má vaše zvieratko zdravotné problémy, s ktorými si neviete poradit a vážne sa obávate o jeho zdravie či život, bezodkladne kontaktujte a navštívte veterinárneho lekára.

Re: Kliešť

Poslaťod AndreaT » Uto 12.10.2021 12:00

Ja som Montymu najprv dávala Foresto a potom som prešla na Bio od Beapharu. Teraz som ho dala aj Tarovi, ostal mi nový ešte po Montynkovi :ua: a teda super, až na bradu a obočko. Tam sa vždy dostane kliešť, či majú alebo nemajú obojok ( aj u Montyho to bolo tak). Ale používam ešte aj protikliešťový šampón Arpalit.
Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.
Bradáč je láska na celý život!
In my heart and in my home Schnauzers rule!
AndreaT
Big Dog
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod straka17 » Uto 12.10.2021 12:05

Zaujímavé, že toľké spomínate, že permethrin vám funguje. Na poslednom cviku sme sa bavili o tom, že už prestáva fungovať, že je to zastaralá molekula a ideál je siahať po tých novších... :smile:
straka17
Hafan
Obrázok užívateľa

Poslaťod wer » Uto 12.10.2021 12:07

Ono ale uz sa to pouziva v kombinacii s inymi. Ale faktom je, ze mi funguje vzdy len pripravky, kde je aj ten permethrin. Bez neho vobec.
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Slausa » Uto 12.10.2021 12:15

Ze uz moc nefunguje viem o fipronile, ale permetrin zatiaľ nesklamal nikdy.
Miss you so much...
Slausa
Big Dog
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Choroby