OB verzia "Čo sa vám dnes podarilo / nepodarilo?"

Re: OB verzia "Čo sa vám dnes podarilo / nepodarilo?"

Poslaťod Shel-chan » Ned 26.09.2021 23:25

s joycou v dvojkách. bolo nás 5 a tie výkony boli otrasné :pac: keďže 4 z nás organizovali preteky :joint: tá tretia bola juniorka a úplne nás zotrela :haha:

s kesou v jednotkách, ale vo fun kategórií veteránov. a kesinka makalaaaaa!!! :love: ani neviem, kedy som s ňou naposledy nejak reálne trénovala, ale nedala sa zahanbiť. bola super. normálne som sa z toho tešila :pusa:

no a shayla... nebolo to ideálne, ale viete čo? vyhrala to. mala Ztká na Výbornú a mňa to neprestáva udivovať :love:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Lovector - vektorove obrazy

Poslaťod Elis » Uto 28.09.2021 6:03

diky a gratuluju :jop:
Elis
Multišampión
Obrázok užívateľa

Poslaťod Shel-chan » Pon 15.11.2021 2:54

to nevymyslis. ten pes nie ze ma dve mozgove bunky; on ma v hlave piliny, ktorymi obcas pohne nejaky interny leaf blower. je to vskutku fascinujuce sledovat.

robila som s joycou drievka, len vnutri na chodbe, ale na vacsiu dialku nez obvykle. vychodzi bod. martin rozklada drievka, ja sa otacam, takze netusim, ktore to je. drievka rozlozene, otacam sa naspat, velim joyce "drievka". joyca pribehne, pocucha, nie je si ista. chyti drievko do papule, ide ku mne. V STREDE TRASY ZASTANE. ja neviem, ci ma spravne drievko; nereagujem - ani pozitivne, ani negativne; neviem, ktore je to spravne. joyca sa otoci. vrati sa k drievkam. pusti drievko. znova cucha drievka. chyti ine drievko. pribehne, zaradi sa ku nohe, odovzda. SPRAVNE DRIEVKO.

no nevymyslis.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa

Predchádzajúci

Späť na Obedience