Coursing a dostihy

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Poslaťod Ulfheiðr » Pia 02.11.2007 7:57

aj keby, tema o coursingu tu nieje, takze tag.
By ma zaujimalo, ako sa moze hodnotit kill, ked maju psy kose?? vychadzam z fotiek zavodou.
Inak jak tak rozmyslam, toto by sa mojmu tigrovi velice pacilo :lol:
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Poslaťod Clea » Pia 02.11.2007 14:49

Mali sme možnosť si to vyskúšať. Bolo to úžasné :aplause: . Tá moja šialená Arlene letela ako splašená. Bolo tam viac rás psíkov, čiže som si pozrela rôzne reakcie, ale najviac ma zaujal beh chrtov. Nádherná elegancia. Chcela by som, aby si to vyskúšala aj moja druhá fenka Clea. Je síce pomalšia, ale výborná poľovníčka. Určite by ju to zaujalo.
Clea
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 32
Bydlisko: Bratislava

Poslaťod AmelieBelle » Pia 02.11.2007 18:10

Úlfheidr píše:aj keby, tema o coursingu tu nieje, takze tag.
By ma zaujimalo, ako sa moze hodnotit kill, ked maju psy kose?? vychadzam s fotiek zavodou.
Inak jak tak rozmyslam, toto by sa mojmu tygrovi velice pacilo :lol:


Dobry vecer, pri killu se vetsinou psum kosiky narychlo sundavaji a psi si killuji az za pomoci svych majitelu, tzn. nejdriv jeden, pak druhy. Kosik je dulezity, protoze kazdy pejsek si chce pri dobehu kousnout a tak hrozi bitka :)
AmelieBelle
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Kikz » Pia 11.01.2008 19:54

Čo si o tom mylsíte, že začnem s naším Corčom cvičiť coursing? Myslíte že je to vhodný šport pre border kólie? :ach:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Amaguk » Pia 11.01.2008 20:02

urcite hej. treba vyskusat, ci ju to bude bavit :smile:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Rika » Pia 11.01.2008 20:12

:yes: Určite, BoC milujú pohyb a hlavne tie aktivity, kde sa môžu poriadne vybehať... treba vyskúšať :no: ... držkám Vám palčeky :jop: :ahoj:

Ja kebyže to tu boblíž mám a aj viac času, tak by som to stráášne rada vyskúšala... joooj, tá moja potvora by bola inak happy, už som ju videla pri niečom podobnom, tá bola ako strela :aaa: .... by sa jej to páčilo omnoho viac ako ostatné aktivity, čo robkáme :hi: :heh:
Oči zvieraťa majú schopnosť hovoriť tým najkrásnejším jazykom na svete !
Martin Buber

Pes je jediný tvor na svete, ktorý Ťa miluje viac než sám seba a zarmúti Ťa len vtedy, keď odíde do psieho neba :smile:
Rika
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1619
Bydlisko: Liptov / KE / BA

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 12.01.2008 8:11

nojasné, videla som fotky kde to robil aj pudlík a francúzsky buldoček :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Amaguk » Sob 12.01.2008 9:37

od nas z cvicaku robi coursing aj bisonik - a je to dabel! :devil: :lol:
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Laura » Sob 12.01.2008 18:11

My sme boli na coursingu len raz, ale vobec nas to nechitilo, teda hlavne tu moju :lol: Radsej ako za strapcom bezala za psom co bezal za strapcom :heh: Holt predsa len lovecke pudy sú nam neznáme :no:
"Border collie, pravému a neúnavnému pastierovi by v srdci vždy malo ostať miesto na stádo oviec kľudne sa pasúcich na rozľahlých lúkach a pasienkoch."
Laura
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 701

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Ulfheiðr » Sob 12.01.2008 21:53

Amaguk píše:od nas z cvicaku robi coursing aj bisonik - a je to dabel! :devil: :lol:

Hahaha.. tak tomu ver. jeden Bišon robí pravidelne coursing na Vigga. :devil:
No, ale každopádne, už sa nemôžem dočkať, kedy to odskúšame.
Inak btw. všimla som si na fotkách, že niekedy bežia dvaja, inokedy len jeden. Od čoho to závisí. Napr ak sa môj pes nejak dobre neznáša, alebo som si neni istá ako to dopadne, tak môžem požiadať, aby bežal sám? Alebo mám milnú predstavu :hi: Dík.
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Kikz » Str 16.01.2008 16:48

:heh: to som teda ešte nevidela bišónika lietať za návnadou :heh: zaujímalo by ma, či by sa na to naučila aj nejaká tá čivava ked už bišónik... :heh:
Kikz
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1761
Bydlisko: Bratislava

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Ulfheiðr » Str 16.01.2008 19:59

Border-cori píše::heh: to som teda ešte nevidela bišónika lietať za návnadou :heh: zaujímalo by ma, či by sa na to naučila aj nejaká tá čivava ked už bišónik... :heh:


Určite, len čivava by potrebovala namiesto toho strapca takú myš na špagátiku, čo sú hračny pre mačky. V strapci by sa mohla stratiť :lol:
“The scuba diver dives to look around. The freediver dives to look inside.
Ulfheiðr
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6089
Bydlisko: riečny kilometer 1852

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod Amaguk » Štv 17.01.2008 12:56

Ulfheiðr píše:Inak btw. všimla som si na fotkách, že niekedy bežia dvaja, inokedy len jeden. Od čoho to závisí. Napr ak sa môj pes nejak dobre neznáša, alebo som si neni istá ako to dopadne, tak môžem požiadať, aby bežal sám? Alebo mám milnú predstavu :hi: Dík.

hm, toto neviem, nazivo sme este neboli (lebo, svina, akurat pri poslednom jesennom treningu bol zdrhnuty). ale chystam sa tam vybehnut pri prvej moznej prilezitosti
"You must be the change you wish to see in the world." Mahatma Gandhi

"I've seen a look in dogs' eyes, a quickly vanishing look of amazed contempt, and I am convinced that dogs think humans are nuts." John Steinbeck
Amaguk
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 12115
Bydlisko: Karpaty

Re: COURSING a BORDER KÓLIA ???

Poslaťod ivanN » Pon 07.04.2008 10:45

a kde v Ba sa coursing organizuje? :smile:
ivanN
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 423
Bydlisko: bratislava

Ďalší

Späť na Iné Športy