Hola hoop

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Hola hoop

Poslaťod Bellss » Pon 13.06.2011 9:15

:no: presne.. vy sa venujete aj dogdancingu a agility?
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Hola hoop

Poslaťod jolly » Pon 13.06.2011 15:28

agility a paseniu okrajovo.Aktívne frisbee a dogdancingu.A ešte toto nás oboch baví. :lol:
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Hola hoop

Poslaťod Bellss » Uto 14.06.2011 19:25

To ste veľmi aktívny :) ako to všetko stíhaš? :yes: mi začína s frisbee, lenže musím sa naučiť hádzať taniere poriadne, len som leňoch chodiť sa to učiť :ua: a asi začnem behať s Rokym aby sa osvalil lepšie, a mal nejakú kondičku :) Na Hola hop sme veľký :heh:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Hola hoop

Poslaťod jolly » Str 15.06.2011 11:37

mne tiež nestačili tie klasické kruhy čo sa v Mikuláši dali zohnať.Tak mi spravil ocino kruhy s nejakých ľahkých rúrok :lol: .Stíhať sa dá všetko keď človek chce :lol: prídem zo školy alebo z krúžku a hneď bežím na autobud ku starkej za Barykom. :lol: .Ideme na prechádzku a potom si pocvičíme DF alebo DD a HH.Problém je v tom že u susedov teraz majú fenku so šteniatkami a spoliehajú sa na mňa že ja sa o nich postarám. :lol: :ha: :lol: .Takže momentálne sa polku času čo som trávila s Barykom venujem krpcom.A najnovšie možno k nám pribudne ešte jedna borderka.V dedine jedna rodina majú polročného borderáka ktorého si kúpili na stráženie :haha: :haha: :haha: len nerátali s toľkou hyperaktivitou a teraz to s ním nestíhajú :D
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Hola hoop

Poslaťod Bellss » Str 15.06.2011 16:48

tak ste šikovný veľmi vážne :yes: jéj šteniatka :lol: no hm tak máš novú zábavku :lol:
DOG HAS ONLY ONE GOAL IN HIS LIFE: To give his heart.
Bellss
Big Dog
 
Príspevky: 1446
Bydlisko: Kladzany

Re: Hola hoop

Poslaťod Riky » Pia 29.07.2011 12:33

A čo toto:
http://www.youtube.com/watch?v=KOFSPal4 ... r_embedded
(ospravedlňujem sa, ale keď som to vkladala cez ten odkaz, tak mi to nefungovalo :-( )
Mne sa to veľmi páči, je to paráda, možno aj my raz budeme také niečo robiť :-)
Riky
Big Dog
 
Príspevky: 1526

Re: Hola hoop

Poslaťod zuzka29 » Ned 18.09.2011 14:04

katkariinka píše:V prvom momente som si predstavila, ako sa moj pes vrti s kruhom na bedrach.... :heh:

fantastická predstava :lol: :lol: :lol: dobre som sa pobavila :lol: :lol: :lol: až ho to naučíš určo pridaj fotky :haha:
zuzka29
Okoloidúci
 
Príspevky: 2

Re: Hola hoop

Poslaťod Riky :) » Štv 31.05.2012 14:24

Tak som sa to rozhodla skúsiť s tým mojím (Nemecký ovčiak) he a baví ho to síce sme to robili len včera a dnes budeme pokračovať. Tak baví ho to a konečne som našla niečo pri čom si aj vybije trošku energie :dancing: A skáčeme zatiaľ len tak trošku. Ďakujem, že si to sem pridala :smile:
Obrázok
Riky :)
Okoloidúci
 
Príspevky: 24

Re: Hola hoop

Poslaťod jolly » Sob 07.07.2012 11:53

Potom pridaj nejaké video :)
jolly
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 229

Re: Hola hoop

Poslaťod Luuu » Str 14.11.2012 8:37

jolly video skvelé aj téma.... a my tak trochu skáčeme cez kruh ale nie a nie skočiť cez chrbát... :ua: už som s toho zúfalá....

Riky zaujímavé video.... pobavilo... bodaj by sa toto rozbehlo aj u nás.... :lol:
Obedience- moja záľuba
Obrázok
Luuu
Šteniatko
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 53

Predchádzajúci

Späť na Iné Športy