Posilňovanie s Fit loptou - balance

Sem píšte všetko ostatné ohľadne aktivít.

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lindchen » Sob 14.01.2012 15:38

Pekné :aplause: . Na to video sa už teším, som zvedavá, čo tam bude.

Offtopic: Urobila si redizajn izby?
"Everything you love will probably be lost, but in the end, love will return in another way." Franz Kafka
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8616
Bydlisko: Bratislava, Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Priscilla » Sob 14.01.2012 17:13

Offtopic: Všímavá. :no: Musela som tam vpratať mrazničku. :lol:
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod kikula22 » Ned 15.01.2012 9:51

Priscilla na tom videu to je ten balančný vankúš čo majú napr. aj v Psíčkarni? Ak áno tak aký priemer máte?

Tento som myslela: http://www.psickaren.sk/index.php?produ ... goriaID=77
kikula22
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2322
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Priscilla » Ned 15.01.2012 11:44

Je to ten, akurát my sme ho kupovali zo Psích hrátok. A veľkosť - je to tuším priemer 60 cm.
Priscilla
V.I.P.
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1078
Bydlisko: Nová Dedinka

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Kala Kajča » Sob 04.02.2012 13:43

aké rôzne triky robíte zo svojim psom na lopte ? ja už neviem čo vymyslieť :ua:
Zazrel som v psích očiach prchavý výraz pobaveného pohŕdania a som presvedčený, že psi si v podstate myslia, že ľudia sú blázni.
http://crazylucky.weebly.com/ http://www.mkatatry.estranky.sk/
Kala Kajča
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 420

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Simba » Sob 24.03.2012 8:29

Na Vianoce mi frajer kúpil fitloptu a nakoniec ju využíva hlavne pes :D. Angie si vie na loptu pekne vyskočiť, pričom ja loptu držím medzi lýtkami. Točí sa okolo vlastnej osi...ak tento úkon pes nevie tak v pohode nalákať na pamlsok. Sadni, lahni, podáva packy jednu aj druhú po stojačky, sediačky, ležiačky. Ak stojí podvihujem jej striedavo zadné nohy. Zatiaľ takto..robíme to tak raz, 2 krát do týždňa a malú to baví :no:
Simba
Nováčik
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 43

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod stano269 » Uto 07.08.2012 19:00

My sme to dnes skúšali Peggy to úplne baví :jupi: Asi si zaobstarám normálnú pre psov..
najprv sa od nej bala potom sa to jej úplne zapačílo..
video pridám neskôr..
Obrázok

EDIT: na YT neviem nahrávať...
tak toto bolo bláznenie po učení :aaa:
http://stano69.rajce.idnes.cz/Videa...#DSCF2047.jpg
a tuto aj naňu vyskočila ale hneď aj spadla na druhá stranu :heh: (pozerať iba začiatok! a bez zvuku..)
http://stano69.rajce.idnes.cz/Videa...#DSCF2050.jpg
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Haleth » Str 15.08.2012 10:32

Stano pre ňu je strašne malá tá lopta, to nie je najvhodnejšie.
"Some days you're the pigeon, some days you're the statue." David Brent
Haleth
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3553
Bydlisko: BA

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod stano269 » Štv 16.08.2012 21:21

Jj, viem. Keď budú peňážky si chcem kúpiť tomuto podobné http://www.psickaren.sk/index.php?produ ... goriaID=77 len vo väčšom
stano269
Big Dog
 
Príspevky: 1241

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Cathie » Sob 20.10.2012 14:09

Uvazujem, aky velky objednat ten balancny vankus pre Story.. pozerala som video od Peti, ale pride mi, ze ak sa tam KK v pohode postavi, tak to bude nu zbytocne velke :nwm: a zas ked som si namerala 40 cm, tak sa mi zda, ze cvicenie vsetkymi 4-mi na tom bude mozno az prilis narocne.. lenze medzi 40 a 60 je tam iba 55-ka, ktora je tusim 2x taka draha, to sa mi fakt kupovat nechce :angel:

Mate niekto tu 40-tku? Potrebovala by som aspon fotku pri psovi alebo co, aby som si vedela predstavit, ci sa mi tam zmesti pes :lol:

Mimochodom, taky tip - kym nemate nic z tychto uzasnych vymozenosti na cvicenie :lol: Ja som pouzivala miesto otoceneho kybla ci stolceka upevnenu futbalovu loptu. Dalo sa na tom cvicit vela veci :smile:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Cathie » Str 31.10.2012 22:55

Posledny asi tyzden a pol mame doma nafukanu fit loptu, tak poctivo cvicime kazdy vecer. Tot video z dnesneho cvicenia. Kus oneskoreny je zvuk a zo zaciatku je milion podavani labiek, lebo to NIEKTO flakal, ze Story :heh:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lea a Stew » Sob 03.11.2012 17:36

Chcela by som sa spytat na velkost lopty vhodnu pre Parsona, chcem s tym zacat, len nechcem nic pokazit, je lepsie ked je lopta vacsia alebo naopak mensia?
Dakujem za odpoved
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Cathie » Sob 03.11.2012 18:36

Lea a Stew píše:Chcela by som sa spytat na velkost lopty vhodnu pre Parsona, chcem s tym zacat, len nechcem nic pokazit, je lepsie ked je lopta vacsia alebo naopak mensia?
Dakujem za odpoved

Podla toho, co chces :lol: Vacsia lopta - vacsia stabilita, viac priestoru na rozne triky hore na lopte. Mensia lopta - narocnejsie cvicenie, ale zas menej priestoru.

Monika tu tusim pisala, ze ma pre parsonky doma 60tku. Ja na 65-tke cvicim s borderou a zda sa mi to ok, sice zaciatky su tazsie, ale ona sa rychlo uci, tak sa mi zdalo zbytocne davat vacsiu. :nwm: I ked niekedy by sa mi to hodilo, pretoze na niektore veci na tej lopte proste fakt nie je miesto :lol:
Obrázok
Cathie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3922
Bydlisko: BA - Ružinov

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Lea a Stew » Sob 03.11.2012 21:16

Takze mame za sebou prve cvicenie, zobrala som svoju loptu na ktorej sedavam, je mu asi trosku vacsia, asi je to ta 65, ale tak na zaciatok som si povedala ze mu to nemoze ublizit a bude mat vacsiu stabilitu kym na to prideme. Velmi ho to bavilo, az som bola prekvapena. Takze mame dalsiu aktivitu, ktorej sa budeme venovat...
Lea a Stew
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 454
Bydlisko: Nitra

Re: Posilňovanie s Fit loptou

Poslaťod Bebis » Štv 27.12.2012 18:21

:aaa: a a a a ááááá, mne sa dnes podarilo Roena posadiť zadnými nohami na balančný vankúš :jupi:
Začalo sa to tak pekne, najprv položil prednú labku, potom znova, ja som klikala, pridal druhú labu, ale prišiel na to, že sa mu tak zle drží rovnováha, tak sa na to začal hádzať hruďou :pac: neklikala som a chudáčk nervózny si labou posunul vankúš pod brucho, mal ho medzi všetkými štyrmi. Trošku som ustúpila, on sa pohol ku mne a sadol na vankúš :jupi: Milášik, stačilo jedno kliknutie, zbehol dole a zase si tak sadol :king: Taká som rada, že konečne zapojil aj zadné nohy, už ho len naučiť nacúvať na to :ha:
Pes nie je členom rodiny... pes je rodina ♥
Bebis
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1534
Bydlisko: Rimavská Sobota

PredchádzajúciĎalší

Späť na Iné Športy