
diesel ♡♡♡











Skusim kontaktovat Kamahla, ci nema niekde zalohu, ked to robil.
Mozno je jarny, zeleny proste? Zimny modry nemam urcite 

Zimny je modry a tusim jesenny bol oranzovy. Letny bol aky? 


vymenim.

Nie v zlom. Ja som uz len naucena, ze ked sa nieco otvori, tak uz nech sa nahlasi vsetko, aby to nebolo, ze mali ste mi vtedy povedat
Bo to neznasam, ked nieco dorobim a potom sa niekto ozve, ze a toto tu? 

aj moderatori si pytaju upravy nejake, farby neladia.. kludne ked nieco sa najde, piste, ja sa k tomu dostanem. Uz som cakala na letny, a nevydalo
tak treba teraz pracovat na tomto.


