
a prezijem aj nemeniace sa - neutralne farby... ale myslienka df psikov bola fajn, len neviem, ci mame material roznorody... 






(Ale je tam zelena a nie seda)

ALe iba v chrome, na edge je tam sheimi, co je toto :D Premazala som cookies, nepomohlo, co s nimi?






aj na mobile to tak mám, ale tam to vidno minimálne, na monitore ma to trochu rozptyľuje