Header

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Header

Poslaťod pigie » Sob 22.07.2023 18:56

Inak hej. Mne sa koncepcia s df psikmi na hraderi lubila najviac :heh:
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Header

Poslaťod wer » Sob 22.07.2023 19:02

Ja na mobile psikov nevidim aj tak :heh: a prezijem aj nemeniace sa - neutralne farby... ale myslienka df psikov bola fajn, len neviem, ci mame material roznorody...

Ale ja si hlavne prosim zmenit toho infantilneho psa v logu, na prvy pohlad mi to evokuje forum pre deti..
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13348
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Header

Poslaťod clupko » Pon 24.07.2023 11:35

+1 za zmenu loga :ha:
ja som vacsinou bez obrazkov, ale kuknem co nove :smile:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Header

Poslaťod Domca » Pon 24.07.2023 15:55

Ja stále vidím Landseera v kvetoch :heh:
A pripisujem sa k zmene loga :heh:
life is Rough
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1917
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Header

Poslaťod clupko » Pon 24.07.2023 15:59

keby bolo treba, poznam sikovneho grafika/UX :yes:
It is often said that before you die your life passes before your eyes. It is in fact true. It's called living.
clupko
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2022
Bydlisko: za horami

Re: Header

Poslaťod Shel-chan » Uto 25.07.2023 15:11

+1 za zmenu loga
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5365
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Header

Poslaťod pigie » Sob 05.08.2023 7:07

Jeeej, toto je ovela lepsie :jop:
Akurat na vacsom rozliseni tam je pod headerom seda. To by trebalo zjednotit.
Edit a pri odoslani, cize zobrazeni malej obrazovky je to este divnejsie :heh: (Ale je tam zelena a nie seda)
Obrázok
pigie
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 10608
Bydlisko: Bernolákovo

Re: Header

Poslaťod Mackie » Sob 05.08.2023 18:09

Pri akom rozliseni? Na standardnom aj sirokouhlom to je ok. Len "na vysku" to vidim. To asi nebudem upravovat, to by bolo treba prisposobit farbu kazdemu headeru zvlast, a ja na to nemam oko. Ale pisem si, tych pouzitelnych obrazkov nie je vela. Co skusam s novym phpbb tak je to viac rozhadzane, tam este len bude zabava.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10658
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Header

Poslaťod Slausa » Sob 05.08.2023 20:32

Po dlhsej dobe na PC som si uvedomila ze tu mam landseerov stale :oo: ALe iba v chrome, na edge je tam sheimi, co je toto :D Premazala som cookies, nepomohlo, co s nimi?

Edit, na mobile mam furt zadok nejakého kaukazaka, zbytok nevidim
Slausa
Moderátor
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1772

Re: Header

Poslaťod straka17 » Sob 05.08.2023 23:17

Ja mám landseerov všade, hovoríte že to nemá tak byť?
straka17
Big Dog
 
Príspevky: 1156

Re: Header

Poslaťod Shel-chan » Ned 06.08.2023 0:55

ja som si otvorila po dlhom case df na pocitaci, a asi minutu mi trvalo zaregistrovat, ze na headeri nie su landseeri ani kavkazaky... :aaa:
Screenshot 2023-08-06 005125_600px.png


a potom som otvorila temu header, a tam toto :heh:
Screenshot 2023-08-06 005102_600px.png


idem si asi premazat cookies...

edit:
ale ano, vsetko je v poriadku, su tu vsetky :ha:
Screenshot 2023-08-06 021038_600px.png
Nemáte oprávnenie prezerať súbory priložené v tomto príspevku.
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5365
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Header

Poslaťod Mackie » Pon 07.08.2023 15:54

Vymazat nie cookies, ale cache. Resp. CTRL + F5

V priebehu tyzdna budem nahadzovat nejake drobne zmeny v template, spravim aj ten header tak, aby nacitalo novy obrazok automaticky, dufam.
ta tu je tota tuja
Mackie
Multišampión
 
Príspevky: 10658
Bydlisko: PO/KE (mon)

Re: Header

Poslaťod Shel-chan » Pon 07.08.2023 22:59

ja používam ctrl+shift+R
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5365
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Header

Poslaťod Domca » Uto 08.08.2023 8:46

Tak už aj ja mám Sheimiho :love:
life is Rough
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1917
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Header

Poslaťod Mac Gie » Uto 08.08.2023 9:49

a vy vidíte viac ako je na screenshote od Shel pri Sheiminovi, alebo aj ostatní máte čiaru a potom sivé pozadie? :lol: aj na mobile to tak mám, ale tam to vidno minimálne, na monitore ma to trochu rozptyľuje
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2430
Bydlisko: Ražňany

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady