Auto refresh si nastav na prehliadaci
Jarny header je z hotovy caka sa na Jar

... totiz "o vaších miláčikoch" sa spravne pise " ... o vašich miláčikoch"
toho arogantneho grafika, co nas seckych uz raz poslal s kritikou do ri...ti



I keď to Í 





tot vsjo 






Tobin kde na to chodíš
inak ak by som mohla môj skromný názor - mne sa tiež moc nepáči, ten psík mi tam pripadá ako päsť na oko a tiež si myslím, že by trebalo zmeniť farbu písma 



alebo žlté 



ono možno po tejto smutnej zime, by bolo vhodné zmeniť farbu fóra na nejakú veselšiu, teplejšiu 
