Nooo dik za odpoved a ja som tiež nevedela, čo je to modrá a oranžová labka. Ale tak ešte ma zaujíma, čo je to trojuholník a že tema bola presunutá, také tie červeno zeleneé šípky. Že prečo a kam bola presunutá, ked sa mi normálne otvorí. dakujem za odpoved.....
Trojuholník je označenie "prioritnej"" témy - čiže témy, ktorá je vždy navrchu, bez ohľadu na to, či sú v nej nové príspevky alebo nie. Presunutá téma je presunutá v inej sekcii DF - napríklad ak niekto zaradil tému do chorôb, ale patrí do úrazov, tak ju moderátori presunú do sekcie úrazy, ale v sekcii Choroby zostane o tom oznam. Ty ak klikneš na ten oznam, otvorí ti tému už v tej príslušnej sekcii.