PHP nezmenili, len testovali, ale nieco to posahalo. Restore nedobehol, lebo po adresaroch to robit nebudem, a celok ma kvoli priloham skoro 40 giga a neda sa excludnut adresar, a nestiha to. Jasne skusala som aj do povodnej lokacie, aj inde, aj "migraciu". A po dvoch akozerestoroch je plna storage kapacita. Databaza ma okolo 2 giga, s tou sa robi rychlo, mimo forum.
Forum je v3.0.12, uz 3.1 prosilver ma inu strukturu, preto sa tu uz nerobili updaty, nemal kto upravovat styly na novy template. PHP 5.6, tiez posledna mozna fungujuca verzia. V ramci LAMPu na hostingu update nie je problem, keby to bavilo.
Hold prestalo to citat .css uplne. Dve noci sa s tym babrem, nestoji to za tu namahu, vyspim sa na to a skusim kompletny update cez vikend. Odkladala som to, az ma to dobehlo. Snad tu este ostanu nejaki ludia
