neviete niekto preco mam problem s pozeraním fotiek ??
ked je fotka vložena tym sposobom ze vypíse "obrázok" a treba na to kliknut tak sa mi nikdy nezobrazia vyskocimi ina stranka ....(mikrosluchdka .sk)
vopred dakujem za radu
diki




stWhippet píše:No....a ja mam teraz taku technicku otazku.....preco sa mi nedaju citovat posledne prispevky na fore?....nemam pri nich tlacitko "cituj".....to preto, ze by to bolo viac menej zbytocne, ked sa odpoveda na posledny prispevok, takze si kazdy domysli, ze to nadvazuje nan

ano presne pre to
ak velmi velmi chces citovat nieco z posledneho prispevku, skopiruj prislusnu vetu a daj ju do tagu QUOTE


ak sa zle pytam, prosim presunte.
vdaka. 




Vikiki22 píše:Ja mám otázku - prečo, ak chcem vojsť do témy Vtipy a ftípky, mi vždy vyhodí túto tabuľku?









