podla mna v prvom rade treba tie hlavne kategorie logicky podelit. lebo teraz je to fakt halabala. tie jednotlive temy, to uz je relativne ok. hlavne neviem, ci chceme mat pod sportovkou dalsich 100 tem, lebo vsetko by sa dalo rozdelit....
ja by som mozno vystepila aj obedience ako zvlast kategoriu - nenechala ju len medzi "Ine sporty" hodenu. nech sa trosku aj to rozvinie jednotlivo - uz je tu dost obediencakov.

a zo sportovky vyradte SOP, prosim.

strasne ma to vzdy irituje. to patri pod zakladnu vychovu a vycvik kdesi.
a este pozeram, ze su tam zamotane aj zachranarske skusky.
