Nenechajme veci na dohadoch. Hlasujte a vyjadrite svoj nazor

Maju byt na fore prispevky v anglictine? alebo radsej nie?


..ale nevadia..keby to bolo premna ozaj dolezite tak by sa niekto v mojom okolo urcite nasiel co by s prekladom pomohol


stranka aj s prikladom je http://translate.google.com/translate_t ... ji%20se%20







Ale treba brať ohľad aj na tých, čo po anglicky nevedia, samozrejme... A ja rada pomôžem aj s prekladmi, ak bude treba.






Baarbora píše:ja pozivam toto : http://www2.worldlingo.com/en/products_ ... lator.html
tiez je to prekladac viacerych jazykov, takze pokial niekto neovlada english, moze to skusit prehodit do nemciny, alebo ineho jazyka. Z francuzstiny preklada celkom schopne, vo svedstine ma medzery
Takže moc tu anglinu nechcem... 





