


Aha. Díky za odpoveď. Dôvod chápem, ale aj tak je to dosť na píp, keď potrebujeme niečo riešiť a dohadovať viacerí. Nedalo by sa to len obmedziť, čo ja viem, na max. 5 užívateľov? (to len strieľam, vôbec neviem, či sa to dá. Ak nie, tak nič)







Ja som bola v tom, že stačí, že sa dotyčný prihlási
Ale už sme aj odskúšali. Takže prakticky NA ODOSLANIE = ODOSLANÁ, ODOSLANÁ = PREČÍTANÁ 



nie je utajeny sponzor? 







