
možno to tu máte len ja som to ešte nenašiel
mohlo by to fungovať napríklad tak, že ten čo má problém pošle video a ostatný mu môžu odpísať cez sz alebo poslať video :D bolo by to ľahšie na vysvetlenie problému :D len najväčší problém by asi bol, že to by boli celkom veľké dáta na prenos a mohlo by to byt pre stránku problém? Alebo nie? Neviem veľmi sa tomu nerozumiem
Je to rovno na hornej liste. Staci zadat "videoporadna" a temu ti hned najde...


martin_s píše:ze prave tuto funkciu este neobjavil


tak ako dobre ze napisal 










