Čo sa pridávania obrázkov týka, pigie buď konkrétnejšia. Ako by to vyhovovalo najviac? Viem že aj hruska o to prosí, takže to je rozhodne dalšia vec, ktorú si píšem ako prioritnú



To by sa urcite dalo osetrit nejak, aby si z toho ludia nerobili ulozisko fotiek. Napr. pridavat neobmedzene az po dosiahnuti isteho poctu prispevkov.

Offtopic: dúfam, že to aspoň niekto pochopí 



a mozno niektore nepsacie temy len pre registrovanych
kedze sav nich rozoberaju dost osobne veci 

co poviete?? 




pigie píše:Len pre registrovanych nema ziaden zmysel - ved registrujem a mozem citat.

