Ten styl ti vysiel, to nevyzeralo na mackie vobec
Tak teraz je nadsenie este vacsie!
Tak nech sa dariii!

Teším sa veľmi! Vitaj späť
Administrátor píše:Po mojom blizsom zoznameni sa s DF z technickej stranky
ja viem že už nejaký čas si z DF preč, ale neviem ako tieto veci fungujú


Mam chut ti napisat ja ta zabijem
Popravde moja reakcia voooobec nebola nadsena, ked som to tu citala, ale teraz uz je
Fakt mam z toho teraz dobry pocit. Stary dogforak to dostal do ruk 

Administrátor píše:Novym (takmer kompletnym) majitelom a adminom je teda Mackie, co pise o sebe v tretej osobe.









gratulka a nech sa ti dobre adminuje 



Margita píše:Koľko to koštovalo ?


Administrátor píše:Margita píše:Koľko to koštovalo ?
Nemozes dat dame taku otazku![]()
![]()

