Nový majiteľ DogFora

Oznamy od Nás adminov pre Vás užívateľov.

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod wer » Štv 12.01.2023 6:36

:jupi:
Ten styl ti vysiel, to nevyzeralo na mackie vobec :haha:
Tak teraz je nadsenie este vacsie! :hi: :jupi:
Tak nech sa dariii!
wer
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 13351
Bydlisko: Záhorská Bystrica

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Aris » Štv 12.01.2023 8:51

:jupi: Teším sa veľmi! Vitaj späť
Všichni se můžou přetrhnout, aby zachránili Hitlerův mozek, ale když ho člověk voperuje žraloku lidožravému, tak to najednou zašel příliš daleko!
Pazuzu, you ungrateful gargoyle!
Aris
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2767
Bydlisko: Kysuce

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Silvuch » Štv 12.01.2023 8:57

druhé YES, ten správny administrátor. :jop: :jop: :jop:
JSUT*

Dont panic
Silvuch
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 6378
Bydlisko: Petržalka, vs srdco Malych Karpát

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Mac Gie » Štv 12.01.2023 9:03

ja som si celý čas presdtavovala Mackie keď som to čítala (asi to bolo skôr len zbožné prianie) ale keď som došla k tomuto
Administrátor píše:Po mojom blizsom zoznameni sa s DF z technickej stranky

som si povedala, že to asi fakt ona nebude :hi: ja viem že už nejaký čas si z DF preč, ale neviem ako tieto veci fungujú :ha:

a jasné, že sa moc tešíme! :jupi:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2430
Bydlisko: Ražňany

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Cathy » Štv 12.01.2023 10:09

:aplause:
Cathy
Junior
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 221

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod MisheliQ » Štv 12.01.2023 11:13

Paneboze tak to ti vyslo. My sme si vcera so strakou pisali a fnukali sme, ze DF nedostala Mackie :heh: Mam chut ti napisat ja ta zabijem :aaa: Popravde moja reakcia voooobec nebola nadsena, ked som to tu citala, ale teraz uz je :winner: Fakt mam z toho teraz dobry pocit. Stary dogforak to dostal do ruk :hi:
grace over perfection
MisheliQ
Multišampión
 
Príspevky: 7819

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Shel-chan » Štv 12.01.2023 12:04

Administrátor píše:Novym (takmer kompletnym) majitelom a adminom je teda Mackie, co pise o sebe v tretej osobe.

ty si číslo :haha:

odo mňa nadšenie neprišlo lebo bolo len sklamanie že to nedostala mackie :joint:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5365
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Renata » Štv 12.01.2023 14:20

Mackie fakt sa uprimne tesim a nech sa dari, aj tebe aj foru a aj tak :hi: :jop: :joint:
Maybe the reason I love animals so much, is because the only time they have ever broken my heart, is when they've crossed that rainbow bridge
Renata
Hafan
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 930

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod janajka » Štv 12.01.2023 17:38

No to je super sprava. Som rada, ze to je mackie. :jop:
janajka
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 3546
Bydlisko: Vysoke Tatry - Smokovec

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Margita » Štv 12.01.2023 18:09

Koľko to koštovalo ? :lol:
"Dnes vím, že člověk, který má všech pět pohromadě a jen něco zná o psech, se foxteriérovi vyhýbá obloukem" Zdena Frýbová
"Neexistuje pes, který by měl vlastnosti foxteriéra"Zdena Frýbová

Všetko začína a končí v hlave
Margita
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5644
Bydlisko: Bratislava -Vereknye

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Domca » Štv 12.01.2023 19:39

Tak to je teda parádne prekvapenie :aaa: :aplause: :winner: gratulka a nech sa ti dobre adminuje :jop:
life is Rough
Domca
Big Dog
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 1917
Bydlisko: Brno/Liptov

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Shel-chan » Pia 13.01.2023 10:39

nie že koľko to koštovalo, ale kam máme posielať príspevky a ako často? :piskot:
only expect the worst, and you'll always be either right or nicely surprised
(and they say i'm not an optimist!)
-----------------------------------------------------
http://www.sheimi.sk
Shel-chan
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 5365
Bydlisko: Bratislava – Lamač

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Administrátor » Pia 13.01.2023 11:33

Dakujem vsetkym. Ako bolo spomenute, dlhsie som mimo; k comu som mala kedysi pristup, to uz sa teoreticky posunulo tak, ze uz netusim co cakat, tak vyskusame, otestujeme, zistime. K comu som nemala pristup, tam je to celkom ok, ale realne uz robim s uplne inymi vecami, a musim si zjednodusit pohlad, lebo idem s dynamitom na ryby. Celkovo jedna vec je odklikat v konzole ano/nie, druha starat sa o celok od zaciatku do konca. To uz si vytvaram aliby dopredu, ak nieco nepojde :angel:
Margita píše:Koľko to koštovalo ? :lol:

Nemozes dat dame taku otazku :nie: :haha:
Prispevky nechajme tiez momentalne bokom, najprv praca.
Administrátor
Administrátor
 
Príspevky: 339

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Mac Gie » Pia 13.01.2023 11:41

Administrátor píše:
Margita píše:Koľko to koštovalo ? :lol:

Nemozes dat dame taku otazku :nie: :haha:

tak predošlá adminka to priznala :angel: :ha:
Offtopic: asi 3x som to prečítala kým mi došlo, že dame je dáme :pac:
“If you don’t own a dog, at least one, there is not necessarily anything wrong with you, but there may be something wrong with your life.” - Roger Caras
Mac Gie
Šampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 2430
Bydlisko: Ražňany

Re: Nový majiteľ DogFora

Poslaťod Lindchen » Štv 19.01.2023 12:20

Prvá myšlienka, Mackie prečo kurnik zase nie?!?! :hmm:

A potom: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:

Super, tešíme sa veľmi.
"You never barked without reason, and now, you are silent."
Lindchen
Multišampión
Obrázok užívateľa
 
Príspevky: 8630
Bydlisko: Bratislava, Kramáre

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oznamy, pripomienky a nápady